Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

De széép szíínes ;]

Amugy meg olyen Asrock beütésre van annak van ilyen ddr2-3 as lapjai

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) Kriza


Kriza
őstag

MSI Memory Lover. LOL :C

Tényleg szép színes az a sok memóriaslot.

[ Szerkesztve ]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) nike_


nike_
addikt

Úristen, memory lover, micsoda fantázianyév.. ;]

(#4) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Csak a BIOS-t ne csesszék el :(( egy ideje az msi nincs a top-on ebben. Az olcsóbb lapjaik meg egyenesen fapadosak bios szinten.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#5) BaliJack


BaliJack
aktív tag

Azért a Gigabyte is készít ilyet.

(#6) Konflikt


Konflikt
addikt

Jah.. memory lover :DDD
Ez igen. Minden elismerésem MSI

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) slayer006 válasza BaliJack (#5) üzenetére


slayer006
addikt

A Giga -n "csak" 6 memory foglalat van.
Meg amúgyis az MSI a főtámogató már nem a Gigabyte. ;)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#8) gyiku


gyiku
nagyúr

en biztos nem veszek ilyen osszver megoldast. asrocktol inkabb vartam volna, mint a nagyoktol :DDD

hüllő

(#9) #64791808


#64791808
törölt tag

Jó kezdeményezés, de akkor nem lehetett volna úgy megcsinálni, hogy (X a DDR2 foglalat, Y a DDR3):

XX YY XX YY helyett: XY XY XY XY, és akkor még szellőzni is lett volna lehetőség

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Cukimuki név és doboz :D Amúgy hasznos...

(#11) #19617792


#19617792
törölt tag

Memory Loverről jutott eszembe: ;] ;] :DDD
Oszi: Te Juli! Mi az, hogy latin lever?
Csoki: Lover, nem? Hát b@szógép!

[ Szerkesztve ]

(#12) Muton válasza #64791808 (#9) üzenetére


Muton
addikt

mondjuk azért, mert a nyák hatszor bonyolultabb lett volna? :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#13) Rover623 válasza gyiku (#8) üzenetére


Rover623
félisten

en biztos nem veszek ilyen osszver megoldast
Több marad másnak...;]

Minden ilyen többféle memóriát támogató lapot bemutató topicban felbukkan egy-két ehhez hasonló hsz...
Érdekes módon szinte mindig olyanok hánytorgatják ezt fel, akiknek a büdös életben nem volt ehhez hasonló hibrid lapjuk...:W
Az is érdekes: nekem többször volt (most is van), ill. amíg "aktív" voltam, gyakran javasoltam kevésbé tehetős felhasználóknak upgrade gyanánt ilyen lapokat...SOHA NEM VOLT MEMÓRIA PROBLÉMA VELÜK...!!!

primus inter pares

(#14) sNORh


sNORh
addikt

hát ez komoly..
Főleg a doboza, az odabax ^^

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#15) ChRiS_RS válasza #19617792 (#11) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Lali: Köszi Csoki, sokat segítettél!
Csoki: Prego!

Nekem is rögtön ez ugrott be!

:DDD

[ Szerkesztve ]

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#16) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Memory Lover OMG!:W:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) erdoke


erdoke
titán

A címre nézve komolyan megijedtem, hogy csak Corsair és OCZ megy bele. :D

A legjobb aláírás a héten

(#18) ngabor2


ngabor2
nagyúr

létezik 4GB-os ddr2 modul? és elérhető, vagy csak "meg lehet csinálni, de nem csináljuk, mert nincs rá igény"?

(#19) Thrawn válasza ngabor2 (#18) üzenetére


Thrawn
félisten

Létezik :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20) Fori23 válasza #19617792 (#11) üzenetére


Fori23
őstag

Palacsinta :D

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#21) Depression


Depression
veterán

Na és persze a Krokodil!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) bocsika


bocsika
aktív tag

Hehe
Kiváncsi voltam itt mikor írják meg a hírt, hogy frankó hozzászólásokat olvasgassak.
Az a sok foglalat tisztára úgy néz ki mintha valaki tortával lakajálta volna az alaplap szélét. :))
Na csak így tovább. ;)

(#23) waverider


waverider
senior tag

X48 -ban létezik ilyesmi? :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#24) glutamin válasza Depression (#21) üzenetére


glutamin
őstag

Nyaligátor:D

Nekem annak idején volt kombó 486-os lapom. Ment bele 9-bites meg 36 bites RAM is. EDO-t még asszem nem ette.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#25) Depression


Depression
veterán

Na jó! Félre a tréfát! Eddig a két alaplappal, amivel eddig találkztam, és 2 fajta memóriát kezelt (SD-DDR, ill. DDR-DDR2), az volt a baj, hogy a tuning szinte lehetetlen volt velük. Ez a core2 időben viszont szinte alapelvárás. Addig biztos nem ajánlanám senkinek, amíg nincsenek ilyen adatok, mert egy kellően húzott gép sokkal gyorsabb DDR2-vel, mint alapon DDR3-mal. Így most is lassú lenne, meg később is.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26) Rover623 válasza Depression (#25) üzenetére


Rover623
félisten

Eddig a két alaplappal, amivel eddig találkztam, és 2 fajta memóriát kezelt (SD-DDR, ill. DDR-DDR2), az volt a baj, hogy a tuning szinte lehetetlen volt velük.
Kettő egész darab alaplap...:Y
Statisztikailag igen komoly mennyiség...:DD
És a RAM-ok legalább ugyanazok voltak mindkét alaplap esetében? Nem lehet hogy a memória nem bírta a tuningot...?:DDD

primus inter pares

(#27) #19617792 válasza Rover623 (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

A kettő is valami! ;] :DDD

(#28) Depression válasza Rover623 (#26) üzenetére


Depression
veterán

A memóriák nem ugyanazok voltak, sőt volt néhány év eltérés is köztük. Annyit írtam, hogy az akkori vegyes lapok nem voltak jól tunningolhatóak, de ez annak idején még nem is volt annyira szempont, mint a mostani core2-k 50-100 százalékos tunnigng potenciáljaiknál.
Saját tapasztalataimat írtam. És Te?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#29) Speed® válasza Depression (#28) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Többszörös hibrid laptulajdonosként (mint #13ban írta) és múltbéli boltos tevékenységének köszönhetően (mint #13ban írta) valszeg kicsit nagyobb rálátása volt\van a dologra, mint neked a két lapoddal ;p

Mindazonáltal komolyabb tuningnál biztosan macera, nem volt ez máskép régen és ma sem, elég ha a P5K-Ct említem például. De átlag tuninghoz az is jó volt teljesen. Megvan ennek is a maga piaca, aki meg ódzkodik a hasonló megoldásoktól, nem kell megvegye, van választék szerencsére..

[ Szerkesztve ]

(#30) Depression válasza Speed® (#29) üzenetére


Depression
veterán

Ő a kompatibilitásról írt, én a tunningról. A támadás az ő részéről érkezett, mert az én tapasztalataim nem érnek semmit. maga a lapot nem támadtam, hasonló lapokról írtam, és annyit mondtam, hogy amíg nem derűl ki, hogy mennyire húzhatóak, addig nem javaslom.
Részemről vége, nem kívánok többet hozzáfűzni, mert szerintem nincs értelme, más témáról beszélünk.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) shteer válasza waverider (#23) üzenetére


shteer
titán

mármint X48 Memory Lover? ;] fura perverzióid vannak :))

..szerintem jónak tűnik

(#32) Bgs válasza glutamin (#24) üzenetére


Bgs
senior tag

Nekem is volt. Sot minden dokumentacio ellenere sikerult megcsinalni, hogy mindket fajta memoria slotja tele volt! :C

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#33) nádasi


nádasi
tag

Csak nehogy kimenjen a "divatból", mire a célközönség be tud ruházni DDR3-ra! ;]

(#34) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

érdekesek ezek a hybrid lapok

én tutti nem vennék ilyet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.