Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#192) nyisziati válasza sh4d0w (#176) üzenetére


nyisziati
veterán

A hála az egy teljesen más kategória, mint kifizetni egy terméket. Utóbbi kötelező gazdasági tevékenység, előbbi egy belső orientáció része.

A binárisságot hagyjuk, szerintem a valóságban az autoriter rendszerek kvázi-védői sokkal binárisabbak, mint én.
Majd 10-15 év múlva térjünk vissza erre a kérdésre, meglátjuk, kinek lesz igaza. De elég szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy az autoriter államok mennyi "jót" tudnak adni nekünk.
A múlt ismeretében kb. semmit.

Úgyhogy ennyit a binárisságról.
Ha egy olyan állam mellé nem tudsz (akarsz) odaállni, aminek kb. az összes jót köszönheted, amiben most élsz, akkor az elnyomóid mellé miért is állsz?
Ez kb. a legostobább húzás, amit ember tehet.

(#184) sh4d0w
"Nos, ha nincsen értékes adatod, akkor nyilván az összes online regisztrációd értéktelen, várom, mikor hozod nyilvánosságra ezeket..."

Kevered a szezont a fazonnal, mondanám CSÚSZTATSZ.
Az adatok teljes nyilvánosságrahozása nem azonos azzal, hogy egy titkosszolgálat megnézi azokat.
Előbbi totális sérülékenységet eredményez, hiszen egy piti bűnöző is ki tudja használni, ha nem vagy otthon, pl. betörésre. Mert mondjuk a személyes naptáradban már hónapokkal előtte ott a jelzés a két hét szabiról. Ilyet nyilván nem hozunk nyilvánosságra.

Míg egy titkosszolgálat lecsekkol, nem vagy terrorista, hello. Lépnek a következő adatcsomagra. EZ NEM SZEMÉLYES. Ezért nem féltem én sem az adataimat tőlük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.