Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

atom+ vista. csak nehogy maghasadás legyen ;] végre egy kicsit erősebb procit tesznek bele, erre vistát pakolnak rá :F nem értem meg hogy minek, de biztos igazuk van.

a hűtésre lennék még kíváncsi.

(#2) vottokar


vottokar
senior tag

Vistával mondjuk nem is olyan drága. Azért gondolom Magyarisztánban nem ez lesz az ára (már ha egyáltalán kapható lesz).

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3) Pompi válasza #56573440 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tapasztalatok szerint (pl. MSI Wind topik) az egymagos 1.6-os Atomon is elég jól megy a Vista 2GB rammal, nem lassabb, mint az XP ugyanazen a konfigon.

Feel Good Inc.

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Atom + Vista.

A HP nagyon bunteti a nepet.

(#5) rakal válasza twollah (#4) üzenetére


rakal
senior tag

MSI Winden 2GB RAM mellett gyorsan,korrekten fut a Vista,Aero-val is.
Nekem semmi gondom nincs vele,sőt az akku üzemideje is több,mint XP-vel.

(#6) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hjajj látom tapossák az utat a 2 magvas atomnak.
Majd figyeljétek meg 1év alatt mibe bele nem rakják majd....lassan a kávéfőzőbe is atom lesz. :U

Persze majd jön hamarosan az első tuning eredmény is atommal...az leégett procikat meg csak simán fúzióként fogják emlegetni :D

...

(#7) #56573440 válasza Devid_81 (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

már van rekord ;] bár csak egymagossal persze

[ Szerkesztve ]

(#8) #72042496


#72042496
törölt tag

Egyre jobban tetszenek ezek a gépek! Le is cserélném az adataimnál szereplő masinát egy hasonlóra, csak félek, még ha le is mondok a játékról, csőstől jönnének a kompromisszumok, ami azért érzékenyen érintene. :B

(#9) sanzi89


sanzi89
addikt

Még ilyeneket, árversenyt, árcsökkenést. :DD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10) rATdrAgOn válasza twollah (#4) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Egyáltalán nem gáz az Atom.
Netbookba bőven jó, mert pici és könnyű vasat lehet köré építeni, ami terepen - szerintem - a legfontosabb. Teljesítménye halovány, de ezeknél a számitási kapacitás sokadrangú kérdés.

Asztalra is tök jó az Atom. Én már egy hónapja egy D945GCLF2-n nyomulok, ha nincs szükségem teljesítményre. Alig fogyaszt valamit, halk, használható. Ha kraft kell, arra meg ott a Phenom, ami fogyaszt, jelentősen hangosabb, igaz tud számolni is.

Tehát, szerintem van létjogosultsága.

Vistáról meg annyit, hogy tény, hogy vannak bajai, de 2G rammal már egészen jól használható (igaz, az XP-nél ez a határ az 512M volt annak idejen :D).

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#11) Peter13


Peter13
senior tag

Ekkora "árkülönbség" mellett nem hiszem hogy nagy kereslet lesz az egymagos verzió után...pistának meg memória kell elsősorban: 2 GB mellett már boldogan dorombol. Jobban belegondolva nálam ment 1 gigával is 420-as Celeron társaságában egy rövid ideig, és már azzal sem volt sok gondom "irodai" használat mellett: írtam a kis dolgozataimat, word-excel-pp egyszerre 5 böngészővel, no issue....tény viszont hogy a WoW beszaggatott, ami 2GB betételekor elmúlt... :)
Szóval nem lesz ez olyan rossz, meg pofás is: kompakt kis jószág, és az ára sem vészes...nekem tetszik.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.