Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A Moto Edge ugyanezzel a procival 599 euró. :( A korábbi 4-500 eurós közép kategória is ugrott egy cseppett.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) bollokcs80 válasza ghiottone (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Amire még rátesz egy lapáttal a mi kis (vécépapír jellegű) gránitszilárdságú forintunk árfolyama is.

Én idén léptem volna egyet árban új telefon beszerzése kapcsán, az árak erre léptek kettőt. :W

Pedig jó kis telefon...

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Valahol azt olvastam hogy ebben SN865 lesz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#4) sohajda90 válasza MiklosSaS (#3) üzenetére


sohajda90
tag

Most mindenhol a 765 5G-ról szólnak a cikkek, de nekem is az rémlik, hogy itt a Mobilarénán az első cikkben amiben a Velvet-ről volt szó az állt, hogy a G szériát fokozzák le a középkategóriába, az új széria pedig a flagship less, ennek megfelelően én is a 865-öt vártam…

Így nekem világos, hogy akkor most mit is akar az LG a mobilportfóliójával.

Mondjuk én nem használtam sose személyesen Snadragon chipes Androidot, a régi Motorola Milestone 2-mben Texas Instruments volt, a Huawei-k amiket használtam meg Kirin-esek voltak, de ismerősi körben akadnak Snapdragon 710 / 735 - ös készülékek (Xiaomi MI 9 SE, Xiaomi MI 9T), ami elég fürgén teszik a dolgukat, ha nem gamingre használja az ember a hétköznapi használat során annyira nem látszik nagy különbség szerintem, szóval ha cserébe versenyképesebb áron tudják adni akkor lehet nem rossz stratégia...
%MCEPASTEBIN%

(#5) sohajda90 válasza ghiottone (#1) üzenetére


sohajda90
tag

Ha a szokásos LG ütemben érkezik akkor mire ez megjelenik a Moto EDGE már simán 400 dollar környékén fog mozogni...

(#6) Noukoum válasza sohajda90 (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Igazából gamingnél sem látszódik a különbség, nyilván 60hz-en. 90-120-240hz hoz valami újat amihez kell a kakaó.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) Juhaszatti válasza sohajda90 (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A legfrissebb hírek (pletykák) szerint a G megszűnik, a Velvet lesz középen, és a V lesz a csúcs.

(#8) sohajda90 válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


sohajda90
tag

Köszi, na erről a hírről lemaradtam :) ...

Ebben az esetben viszont szerint a név választás nem túl szerencsés, V meg Velvet, olyan mintha az előbbi az utóbbit rövidítené… :N

(#9) Juhaszatti válasza sohajda90 (#8) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, ez nekem is fura. Nem különül el eléggé a kettő.
Aztán persze ki tudja hogy változik még ez, szeretik variálni a portfóliót. :)

(#10) fornettisuti válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

muszáj volt a g szériát eltüntetni, annyira aláaknázták már

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) Zé.


Zé.
tag

,,A 600 dollár körüli árcédulára számít, ami 5G-s telefonhoz képest nem vészes, viszont jócskán kitolja a közép- és a csúcskategória képzeletbeli határát."

Diplomatikus megfogalmazás. Magyarán túlárazott, középkategóriás Snapi 765G Soc-al.
700-800 Eurós induló ár az EU-ban. Az 5G miatt most még ráfogja az LG a magas árat.
Sajnos, most ezen fog elcsúszni e reménykeltő irány. Kapunk még a nem kevés pénzért
egy széles látószögű kamerát 8 MP -el. A szelfi meg 16 MP. Nem fordítva kellene?

A fő kamera Samsung ISOCELL Bright GM2. 48 MP, quad-Bayer technológiával.
Ez van beépítve a Samsung Galaxy A51 tipusba is. Érdemes a tesztet elolvasni róla,
,,kamera által homályosan": [link]
Erre valószínűleg rájön az LG szokásos képfeldolgozó algoritmusa, ami szinte elmossa,
retusálja a képet. A mobil többi műszaki paramétere pedig nagyon jó lenne, már ami
kiszivárgott. A design gyönyörű, nem rontották el, mint Pl. a V40-es kijelzőjét, nem is fogy.
Nagy előnye számomra az IP-68, ill. remélhetőleg a QUAD DAC Sabre, + 3,5 jack.
E kettő tartja bennem a reményt, még legalább egy évig, ha megfizethető lesz talán?..

Elgondolkoztató tény, hogy egy középkategóriás telefon egy kisebb vagyonba kerül!
Pedig ugye dübörög a gazdaság...Hosszú-hosszú évekig nem fog már az ember új
készüléket venni. Nem is oly rég pedig évente, majd kétévente...most meg egy életre...
Hmm.. :(((

(#12) gattolino


gattolino
senior tag

Nem is rossz. Bár 168mm magas az elég durván nagy.
[link]

Vivo X90 Pro Plus

(#13) #16514048 válasza Zé. (#11) üzenetére


#16514048
törölt tag

Jó, az hogy az A51 nem csinál jó képeket, még nem jelenti azt, hogy a szenzor rossz. Automata jpg képekről ezt nem lehet megmondani, de raw-ban is ott van még ezen kívül a lencse minősége, mint befolyásoló tényező.

Simán lehetne ezzel a szenzorral is jó a kamerája, nekem sokkal fájóbb, hogy a tele itt is ki lett spórolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.