Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Hátha valami jó dolog sül ki belőle jó áron... :) Addig nehéz bármit is írni...

(#2) eami


eami
addikt

mindenki csak készül, aztán alig lehet valamit kapni is belőlük... google is megérdemli hogy nem viszik annyita az N1et...

(#3) plus44


plus44
veterán

Az elsőnek olyan Pulse kinézete van.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Ez így eddig nem sok. A külselyük meg nem tetszik. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#5) gere


gere
tag

Acer P300

Sokszor a drága olcsóbb...

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Nekem mindkét eszköz tetszik, remélem ésszerü áron lesznek. :K És nagyon remélem hogy nem 240x320-as kijelzöket pakolnak bele.

[ Szerkesztve ]

(#7) máyköl


máyköl
veterán

A P300 különösen tetszik. Ha elfogadható áron lesz, lehet, hogy szóba jöhet majd. :K

(#8) MartOOn


MartOOn
addikt

csak nekem tűnik úgy hogy az egyik tiszta T-Mobile Pulse a másik meg szakasztott Nokia 5800? szinte már gyanúsan nagy a hasonlóság!!!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#9) blueMerle válasza MartOOn (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Hasonlít, ígyvan. Mint ahogy bármely érintös PDA hasonlít a másikra. Sok újat itt már nem lehet alkotni. Nagy kijelzö, pár gomb, ennyi. A formákkal, kialakítással lehet játszani, de már annyi variáció készult hogy radikálisan újat nem lehet alkotni. Legfeljebb valami elvont agyament használhatatlan marhaságot.

[ Szerkesztve ]

(#10) madarasz92


madarasz92
őstag

Nekem tetszik a P300 az A110 annyira nem jőn be..

(#11) GALARDO válasza MartOOn (#8) üzenetére


GALARDO
addikt

Igazad van de szerintem a P300 az 5530-hoz hasonlít.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#12) MartOOn válasza blueMerle (#9) üzenetére


MartOOn
addikt

na jó a Pulse kicsit másabb de túl nagy a hasonlóság... tiszta replika érzésem van!
pedig az a1 jó indulás volt...

arról nem is beszélve, hogy mit keres az a kis wingyőz jel azon a leendő Androidos észeren? :Y

jahogy egyenlőre wingyóz... aham értem...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13) blueMerle válasza MartOOn (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Ennyi erövel hasonlít a Tattora mert annak is ilyen a kezelögombja, hasonlít az iPhonera mert fekete, haosnlít a HD2-re mert nagy kijelzöje van, hasonlít....ugye érzed mennyire eröltetett? :F

Értsd meg kérlek hogy itt már sok újdonságot NEM LEHET csinálni.

Node nézz rá a képre amit kreáltál. Replika? Ne haragudj de ugye ezt most te sem gondoltad komolyan? Vagy ugye csak viccelsz? Miben hasonlítanak? Nagy kijelzö, fekete szín és gombok. Ezigen. :U

[ Szerkesztve ]

(#14) MartOOn válasza blueMerle (#13) üzenetére


MartOOn
addikt

embörke röpke 6 évet húztam le magyar mobil szolgáltatóknál, kb 150 db telefonom van itthon tehát láttam már ezt-azt...

de amikor megnyitottam ezt a cikket egyből ez a két másik teló ugrott be, elnézésedért esedezem!
nekem itt már túl nagy az utánérzés.

köszönöm hogy meghallgattad véleményemet.

és hogy nem lehet itt MÁR újat kreálni???? ne röhögtess kérlek... nem vagy egy kreatív elme igaz? :F

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#15) GALARDO válasza blueMerle (#13) üzenetére


GALARDO
addikt

Igen sajnos már kezdenek kifogyni az ötletekből.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#16) MartOOn válasza GALARDO (#15) üzenetére


MartOOn
addikt

vannak ott ötletek csak a nép nem vevő rá.(átlag 100 IQ-val mondjuk nem csodálom) a trendi kő meg a divatos!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17) GALARDO válasza MartOOn (#16) üzenetére


GALARDO
addikt

Mondjuk nekem teljesen bejönnek a megszokott formák de egy kis újdonság néha nem árt de tényleg a többség nem akar fura formákat látni illetve használni.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) MartOOn válasza GALARDO (#17) üzenetére


MartOOn
addikt

a megszokott formákkal nekem sincs bajom... a mell az legyen mell formájú! de innováció igen is kell! mondjuk mindig ilyen hulye voltam, hogy az extra dolgok tetszettek... pár ex-telóm: nokia 7600, alcatel one touch com, ericsson gh172, most is van egy G1-em használatban. sőt mostanság ami bejött nagyon az pl a Moto Backflip.

sztem szükség van ezekre a dolgokra különben most is úgy nézne ki minden teló mint '95-ben. Ericsson gh198 meg nokia 2110.
valahogy el kellett idáig is jutni és farizomrángató ilyeneket olvasni hogy itt már nem lehet újat kitalálni!
csak sajnálni tudom azt aki így gondolkodik... és előre röhögök amikor majd jönnek az új telefonok, hajlítható LCD-vel... meg projektorral... meg a mittomén még mivel!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19) blueMerle válasza MartOOn (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor saját statisztika ha már játszunk amolyan kinek nagyobb a....:D

Közel 300 saját telefon, egészen az NMT táskás kordzaktól kezdve, az itthon elérhetetlen telókon át a mai csodákig. 7 év vállalkozás, 3 saját mobil bolt, mobilfejlesztési és marketing iparban ebböl 2 év. Folytassam? :)

Ha nem lennék kreatív akkor tán ezt nem érem el.

Egyes, leülhetsz. Máskor bizonyosodj meg róla, kit szeretnél kiosztani ;) Nem szeretem ha hülyének néznek.

A véleményed pedig tiszteletben tartom. Ha képtelen vagy személyeskedés nélkül fórumozni, akkor ajánlom a méltán híres csetes oldal zárt osztály szobályát.

Ha kételkedsz bármikor szivesen várlak, privátban megadom szives örömest bármely boltom elérhetőségét vagy az irodám címét. Vagy kérdezz meg néhány fórumtársat aki járt már nálam. Aztán majd kérhetsz elnézést, öregem. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) MartOOn válasza blueMerle (#19) üzenetére


MartOOn
addikt

te kezdted az osztást, hogy itt már semmi új nem lesz, nekem is volt 3 vodás üzletem meg egy pannon. de én csak béreltem őket meg vezettem... mondjuk. meg 4 év retail sales a vodánál...
akkor itt is ott is van tapasztalat...
még mindig úgy gondolod hogy SEMMI újat nem lehet kitalálni?

Nexus One... ugyanaz a style.. mégis más. apró pici dolgokkal is lehet változást hozni.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#21) blueMerle válasza MartOOn (#20) üzenetére


blueMerle
veterán

Olvasd már kérlek szépen a 9-es hozzászólásom. Hadd ne idézzem. Megvagy. Oké. Hurrá. Azt írtam RADIKÁLISAN újat. Ezek szerint nem vagy tisztában a szó jelentésével pedig én csak töröm a magyart bármilyen hihetetlenül is hangzik. :K

A továbbiakban erre a gyerekes szintre nem vagyok hajlandó leereszkedni kedves vállalkozó Úr. Keress magadnak másik játszópajtást, a továbbiakban a fórumon ignorállak.

[ Szerkesztve ]

(#22) GALARDO válasza MartOOn (#18) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyetértek veled! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23) MartOOn válasza blueMerle (#21) üzenetére


MartOOn
addikt

Értsd meg kérlek hogy itt már sok újdonságot NEM LEHET csinálni.

??????

csak azt lehet! újdonságot, ha fontos az értékesítés. egyszer megunják a népek a fekete szappant! remélem...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#24) MartOOn válasza blueMerle (#21) üzenetére


MartOOn
addikt

uhhh

Te vetted fel a kesztyüt gyerekes Úr... csak azt nem tudom minek...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25) blueMerle válasza MartOOn (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Mondatelemzés, uccu neki:

Értsd meg kérlek hogy itt már sok újdonságot NEM LEHET csinálni.

sok újdonságot = arról rizsázok, hogy teljesen elepesztöen mást, ami semmi másra sem hasonlít. :W :W :W De mutasd meg mester, taníts minker csinálj olyan touchscreenes cuccot ami SEMMIRE nem hasonlít.... :W

[ Szerkesztve ]

(#26) MartOOn válasza blueMerle (#25) üzenetére


MartOOn
addikt

hagyjuk...

inkább az extrákról írj! milyen csodáid vannak? az jobban érdekel mint ez a szemantikai vita.
komolyan.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27) GALARDO válasza blueMerle (#25) üzenetére


GALARDO
addikt

Béke van fiúk!Ne vesszetek össze egy ilyen kis apróságon. :))

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#28) blueMerle válasza MartOOn (#26) üzenetére


blueMerle
veterán

Milyen csodák? A fórumon már akkor linkeltem, írtam publikáltam képeket olyan telefonokról amikröl még csak suttogtak. :)) A jelenlegi telefonom egy N900as egyébként, ha erre vagy kiváncsi.

(#29) MartOOn válasza blueMerle (#28) üzenetére


MartOOn
addikt

az itthon elérhetetlen telókon át a mai csodákig.

ezek érdekelnének... szeretem a ritkaságokat.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#30) MartOOn válasza GALARDO (#27) üzenetére


MartOOn
addikt

most barátkozunk... érdekes telókról... van ilyen topik? jó lenne! tényleg jó kis régi vagy legendás telókról dumálni... vagy legendásan nagyot bukott telókról!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#31) blueMerle válasza MartOOn (#29) üzenetére


blueMerle
veterán

Nec, Pantech, ZTE telefonok, idönként limitált Vertu bár az sajnálatomra sosem az én tulajdonom volt.

Acerem viszont sosem volt. :N És ezt szeretném most pótolni, kizárólag a kiváncsiság kedvéért. Csalódtam már Acer notiban, hátha telóban jobbat tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#32) GALARDO válasza MartOOn (#30) üzenetére


GALARDO
addikt

Csinálunk eggyet! :DD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#33) MartOOn válasza blueMerle (#31) üzenetére


MartOOn
addikt

ezek tényleg nem jártak erre azt hiszem vmelyik NEC mintha lett volna a kezembe. én Ericsson mániás voltam nagyon sokáig de aztán nagyon lemaradt véleményem szerint a többiektől. szinte a teljes Mo-n megjent sor meg van.

tegnap viszont sikerült beszereznem egyik régi álmom: egy TAG Heuer Meridiist-et. most ismerkedünk. :K :K :K :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#34) MartOOn válasza GALARDO (#32) üzenetére


MartOOn
addikt

ez jól hangzik! :C

rengeteg jó teló volt anno, vagy jó ötlet, vagy annyira gáz ötlet hogy ezért jó téma!

sony z1, philips genie sport, siemens c30, moto startec sorozat főleg a rainbow ha-ha, ericsson r310 pro 250, r380...

sorolhatnám... téma az lenne tuti!

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#35) kaller1 válasza blueMerle (#31) üzenetére


kaller1
veterán

Csalódtam már Acer notiban

Na ezzel nem vagy egyedül... :U
Mondjuk a telefonos részleg lehet más tészta. :)

.::> <::.

(#36) GALARDO válasza MartOOn (#34) üzenetére


GALARDO
addikt

Csinálhatunk max bezárják de ezt folytassuk inkább PÜ-ben!Ne csesszük szét a topikot. :))

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#37) MartOOn válasza GALARDO (#36) üzenetére


MartOOn
addikt

legalább van mozgás! :P ;]
erről a 2 telóról nem sokat lehet írni...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#38) GALARDO válasza MartOOn (#37) üzenetére


GALARDO
addikt

Ez igaz nem egy felkapott topik.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.