Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hàt nem tűnik nagy szàmnak...Teljesen àtlagos kèszülèknek ígèrkezik.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

És mi a garancia arra, hogy nem fake? Ilyen kódsort bárki írhat..

(#3) robertel


robertel
senior tag

Szeritnem tök jó, hogy nem állnak be a sorba, a kétmagos cuccok egynelőre még nem is támogatottak androidon, ráadásul akkor is csak multimédiánál ,játékoknál van jelentősége.
Szeritnem is inkább az optimalizáción dolgozzanak, meg a frissítéseken.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#4) imisomogyi válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Éppen ezt akartam én is írni!

(#5) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"... 3,5 hüvelykes megjelenítőt kapott, vagyis a japán-svéd gyártó továbbra sem lát fantáziát a többmagos megoldásokban."

Ezt a spekulációt a MobilArena tartsa meg magának! :((

...ha már pletyi: Sony Ericsson WT19i is készül...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6) Jassz


Jassz
tag

Mindenesetre sokkal jobb, hogy egy elég jól eltalált Neo, Arc és társai sorozattal jelentek meg, mintha egy optimus 2x féle eléggé problémás kétmagos készüléket hoznának.

(#7) robertel válasza Jassz (#6) üzenetére


robertel
senior tag

Pontosan erről van szó!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#8) callmeakos válasza Jassz (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

+1

All→M8

(#9) JR.CSé válasza Jassz (#6) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ezt szerintem nem vitatja senkise.A jól bevállt recepten nem szabad módosítani.de ezzel akkorsem fognak kitünni a tömegből.Így nemvagyok róla meggyőződve h nagy siker lesz.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#10) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Kiváncsi leszek, hogy hogy fog kinézni.. Márha nem fake

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha igaz akkor sem értem mi ezen a meglepő? Ha a SE készít egy 2 magos cuccot akkor tuti nem egy 3,5-ös kijelzővel felszerelt kütyübe pakolja bele. A Neo és az Ray közé érkezik elvileg (ha jön), tehát nem a felső kategóriába tervezik. Én azon lepődnék meg ha kétmagos lenne.
Ettől eltekintve érkezhetne egy ilyen felsős cucc is.

(#12) janes74 válasza Jassz (#6) üzenetére


janes74
senior tag

Semmi gond a hardverrel az Optimusnál,a szoft az viszont hibás.

(#13) skul0 válasza Ricardo (#11) üzenetére


skul0
aktív tag

Majd talán az Xperia Duo...

(#14) Depression


Depression
veterán

Annyira nem érdekelnek már a speckók, azt hiszem jelenleg se-nél örömömre a design, a támogatottság és az ötletesség van szem előtt.
Végre azt érzem, hogy a régi nagy európai gyártók visszatérnek oda, ami híressé tette őket, és remélem, hogy alaposan rátaposnak a samsung-ra, meg a htc-re.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#15) Ricardo válasza Depression (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

A Samsung gőzerővel halad előre. Nehéz lesz megfogni.

(#16) JR.CSé válasza Ricardo (#15) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ha valóban minőségu cuccot raknak le az asztalra nem "tömeg fost" akkor van esélyük szerintem bőven.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) Depression válasza Ricardo (#15) üzenetére


Depression
veterán

A samsung mobiloknál csak egy ócska iphone utánzat, semmi egyediség, semmi érdekes. Jelenleg pusztán a hardver fölényével aratnak, de mint a PC-nél is, a telefonoknál is elérkezik az az idő, amikor elégséges lesz a meglévő tudás.

Nekem már most eljött ez az idő, és inkább egy gyönyörű se arc, semmint egy semmilyen sgs2.

Ha meg ezt a közép kategóriát nézzük, és végre az se is belép a 3,5"-os középkategóriába, akkor biza a samunak lesz mitől félnie.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#18) Ricardo válasza Depression (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Mint ahogy a pc esetében is ahogy jönnek az újabb alkalmazások, egyre nagyobb lesz a hardver igényük. tehát nem mostanában lesz, hogy "elég" lesz.

(#19) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Mért kell azt a felbontást erőltetni? Ezt nem értem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) RaveForce válasza Depression (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

Nekem már most eljött ez az idő, és inkább egy gyönyörű se arc, semmint egy semmilyen sgs2.

+1 :)) sokáig agyaltam arc-on, és végül csak azért mertem samsungot venni, mert az omnia7 nem recsegös müanyag, és a wp7nek hála nemkell bámulnom a táccsvizt se :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) imisomogyi válasza RaveForce (#20) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Én lassan irtózom a SE-tól. Csak negatív tapasztalataim voltak velük!

(#22) RaveForce válasza imisomogyi (#21) üzenetére


RaveForce
veterán

pl?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) imisomogyi válasza RaveForce (#22) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Pl. Sony Eriocsson Spiro. Garanciás, ez a 3. belőle, mindig kicserélik. Nem kapom meg a hívásokat, néha lezárja a bill.-t néha nem.
K750i: 3 havonta joystick csere, ez a 2. évben 1,5-re csökkent.
p990i: flipp kontakt hiba. Valamint sw ,,kiégése,,(értsd, nem használható)
x10: kijelző elfakult
nem volt több SE-om ezek után. Lehet én fogtam ki rosszakat, de ez nem véletlen.
Csak lásd, jelenleg egy iPod Touchot nyúzok, semmi baja, mindig vigyázok a készülékeimre. Ezen kívül nálam n82, Arena, és még sok más telefon gond nélkül bírta.
Ja igen a másik ilyenem a motoral.... részemről ők is leírták nálam magukat....

(#24) Enci1983 válasza imisomogyi (#21) üzenetére


Enci1983
senior tag

Én pölö az ilyen hsz-től írtózom :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#25) RaveForce válasza imisomogyi (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

azért ezek már nem mai készülékek szerencsére :DDD
nekem anno volt egy k550em, semmi bajom nemvolt vele, sztem az arc-kal sem lett volna, leszámítva h müanyag :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) imisomogyi válasza Enci1983 (#24) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

:) kinek a pap kenek a papa....
Bár irtózásod tárgyát nem tudom pontosan. De ha leírod, talán belátom a hibám, és később változom.

(#25) RaveForce: nem, tényleg nem tudom milyen az Arc. Lehet jó, de jobban döntöttél.

(#27) Depression válasza RaveForce (#20) üzenetére


Depression
veterán

A választásod alapján (wp7) meg remélem, hogy a nokia fogja lefölözni azt a piacot. :)

#23: az arc sem tökéletes, elég sokat lehet olvasni egy apró repedésről. Megszámolni sem tudom, hogy mennyi se-m volt, de akárhányszor váltottam más márkára, mindegyik telefon meghalt a kezeim között, míg az se-k többé-kevésbé müködőképesek maradtak.
Természetes, hogy Te a nálad tapasztalt hibák miatt nem kedveled, míg égy pont a megbízhatósága miatt igen.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.