Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) korpicschess


korpicschess
veterán

Bee-re kíváncsi vagyok, meg arra is, hogy mennyiért fogják osztani. :U

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#2) .bableWes válasza korpicschess (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

én a lexikonra

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) EczkE válasza .bableWes (#2) üzenetére


EczkE
addikt

+1

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Gondwana


Gondwana
addikt

Sparkból meg majd főznek nekünk ezt-azt HD2-re az XDA-s arcok!

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#5) plus44


plus44
veterán

Ezek a nevek:DDD:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) MartOOn


MartOOn
addikt

a spark jól hangzik!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#7) Zoz válasza .bableWes (#2) üzenetére


Zoz
őstag

Én is a Lexikonra lennék kíváncsi, vajon végre csinálnak normális QWERTY-s Androidos készüléket? Vagy erre is csak olyan korcs vackot raknak mint a Vision-ra?

(#8) benc3000


benc3000
csendes tag

Engem is érdekelne a Bee csak gáz h a MSM7625 csak CDMA-t és EV-DO-t kezel mást nem viszont a lexikon igazi világ mobil lesz mert az LTE-n kivül kb minden elterjedt háéót kezel (ilyenekkel hogy iDEN és társai nem foglalkozunk)

(#9) sutszi


sutszi
veterán

A lexikon felkeltette az érdeklődésem...bár több részlet lenne ismert.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#10) Alwares


Alwares
aktív tag

A Spark-ra oda fogok figyelni. Remélem valami laza, kellemes formába öntik, nem örülnék ha minden Wp7-es mobil csempe lenne...

(#11) FRENK1988


FRENK1988
veterán

2 Droid 1WP7 :( Jobb lenne a fordítva

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12) Avicularia


Avicularia
veterán

úgy látszik csak nem akar elfogyni az az 528Mhz-es qualcomm proci..

(#13) RaveForce válasza Avicularia (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

meg a 240*320es kijelzök.. :U komolyan mostmár legyen már a minimum a 320*480, hamár 512 ramot bele lehet rakni, ne egy pixel halmazt kellejen bámulni

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) gabor85 válasza Avicularia (#12) üzenetére


gabor85
őstag

hogy rohadna meg :W

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Bee-nek gyenge a kijelzője, Lexikon-nak meg kicsit a processzora, de legalább ez utóbbi emiatt remélem aránylag kedvező árú lesz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem tudom ki volt az a "sikeres", aki kitalálta a Bee nagyszerű kijelzőjét!
Ez vicc 2010-ben!
Viszont a Spark papíron jónak tűnik!

[ Szerkesztve ]

(#17) Gengi válasza NoMagix (#16) üzenetére


Gengi
senior tag

Ezek csak a kódnevek. Nem ezeken a neveken fognak megjelenni...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#18) korpicschess válasza NoMagix (#16) üzenetére


korpicschess
veterán

Inkább egy ilyen kéne, mint egy Samsung S5230 vagy LG KP502.. jó árazással nem biztos, hogy elveszett készülék lesz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19) RaveForce válasza korpicschess (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

pont ez a vicc kategória, h az említett telefonoknál klasszisokkal jobb lesz, mégis alul marad kijelzőben mind2 telefonétól :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) bolondember válasza NoMagix (#16) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vannak akiknek elég ennyi is... :U

kisebb kijelző - kisebb készülék. Nézd meg az X10 mini-ket...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) MerLinh válasza bolondember (#20) üzenetére


MerLinh
senior tag

azért szerintem a 3" nem olyan kicsi=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#22) geri|


geri|
aktív tag

G sensor= giroszkóp?

LiveStrong

(#23) BloodRay válasza geri| (#22) üzenetére


BloodRay
veterán

Tudtommal igen.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24) RaveForce válasza bolondember (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

azért valamelyest más képet ad ugyanazon felbontás 2.55" és 3.2" collon :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) korpicschess válasza RaveForce (#19) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát valamiben le kell faragni az árát... Mondjuk nem pont itt kéne :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#26) RaveForce válasza korpicschess (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

igen, sztem emellé a proci mellé, egy 256 RAM simán jobban passzolt volna, mint fél giga, az android azzal is bőven használható, ésakkor talán vmi értelmesebb kijelzőt is kaphatott volna, bár lehet akkor azt meg már nem annyira tudja kihajtani a lepkefing proci, bár a 2.2 egy eléggé optimalizált rendszer, egy HVGA-val sztem csak megküzdött volna, dehát a wildfire is biztos fogy, akkor ez is fog talán..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) NoMagix válasza korpicschess (#18) üzenetére


NoMagix
addikt

Lehet, hogy igazad van!
Az említett telóknál jobb lesz, de azért a kijelző akkor is tréfa!

(#28) korpicschess válasza RaveForce (#26) üzenetére


korpicschess
veterán

Lehet, hogy a HTC így (is) akarja kidobálni a sok feles rajtamaradt qualcomm procit, mert kisebb felbontással még elbírkózik..
Erre jó még a qualcomm saját OS-e is.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#29) Edge


Edge
veterán

Lehet már unalmas hogy pár helyre már beírtam sry, de HTC elmehet a fenébe hogy nem képes megcsinálni a 2.1-et a tattoo-ra de a bee alapján a 2.2 is rámehetne tök ugyanazok a főbb hardverek mit szórakoznak már az emberrel nemigaz. :W

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30) erdoke válasza Avicularia (#12) üzenetére


erdoke
titán

A 76xx sorozat /= a 72xx sorozattal.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.