Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nagyon korrekt ennyiért az XA1, főleg az elődmodell árához képest.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) novinyul


novinyul
veterán

Az XA1 is jó áron került be, de a HTC 10 is nagyon jó vétel, ennyièrt èrdemes rácsapni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

HTC 10 még kártyás csomagban is megéri.
Mégiscsak egy jó mobil.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Sony XA1 nekem is kimondottan tetszik (csak picit túl magas 5"-hoz képest), az ára is jó. Az akksit viszont nem tudom értelmezni... 2300 mAh. Tényleg, Sony, tényleg? :(

hagel: 132 ezerért brutál jó áron van az a HTC 10.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Mill3r válasza Csapoati (#4) üzenetére


Mill3r
tag

Külföldi oldalakon már van teszt az XA1-hez. Átlagos használat mellett 1,5 napos üzemidőt írnak.
Amúgy nekem is nagyon bejön a dual sim+sd miatt. Jó lenne egy MA-s teszt is :K

IDDQD IDKFA

(#6) Csapoati válasza Mill3r (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon nehezen tudom elképzelni a 1,5 napot egy ekkora akksival és Helio P20-szal, de lehet más az értelmezésük az átlagos használatról, mint nekem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Ádám16


Ádám16
addikt

Ha előfizus az ember, az SE sincs rossz árban, de a HTC10.. ennyiért elég BB

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Az XA1 ahogy írták, jó árban van. Viszont ismerve a Sony minőséget, hát nem tudom. Az XA is hemzseg a hibáktól (melegedés után érintő érzéketlenség, GSM antenna bajok) amik lehet javítva lesznek, de nincs rá garancia. Szeretnék Sony fan lenni, mert tetszenek a telefonjaik, a kijelzőjükre jó ránézni, jó a fogásuk. Ejj de kár, elpazarlott márka.
Az LG K8 2016... én eladtam az enyém. Nem éri meg, nekem nem jött be. Persze MM (lehet Nougat is lesz rá?), elégséges HW, IPS kijelző alacsony fényerővel, de atom pontos multitouch-csal. És gyenge kamerával.

A HTC 10 Best Buy, már ha van belőle egyáltalán.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) fahrii


fahrii
őstag

Telenorosoknak marha jó ajánlat az a HTC 10.

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez a Honor8, nagyon tartja az árát.

(#11) marcarc


marcarc
senior tag

Nincs keret, csak 10cm káva felul alul.

(#12) InHell


InHell
senior tag

Samsung Galaxy S6 Edge már nem kapható, vagy én nem találom a Telenor honlapján?

< béna duma helye >

(#13) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Online rendeléssel ráadásul 120e a HTC, instant get lenne, ha Telenoros lennék. :) Amúgy kifutó modell, valószínűleg ez (is) magyarázza az árcsökkenést.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A HTC 10 ára durvát zuhant, mondjuk így már megérheti azt venni például egy Galaxy A5 (2017) ellenében.

(#15) Ádám16 válasza LilProphet90 (#13) üzenetére


Ádám16
addikt

Egy ideje már kifutó, csak az árával nem kezdtek semmit. Gondolom nem vitték, így pedig kifuttatják.

(#16) Dr. 444Hertz válasza Csapoati (#6) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A Sony mindig is jó volt az optimalizálásban, legalábbis a Z széria harmadik generációja óta....
Csodát valóban nem szabad várni egy ekkora akksitól, de azt tudni kell, hogy náluk a 2300mAh mást jelent, mint a többi gyártónál ugyanez a méret.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#17) Ádám16 válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


Ádám16
addikt

Megérheti? :D :U
A HTC10 az S7-tel van pariban.

(#18) AlrightSir


AlrightSir
tag

Az eddigi 200k koruli arak elegge viccesek voltak igy egy ev utan. Itt volt az ideje.

(#19) Mr.Silkó válasza Ádám16 (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Processzorosan lehet, de azért az S7 más szint felszereltségben, kamerában, stb. Ezzel nem a HTC-t húzom le, de azért inkább csak szeretnének egy szint lenni a Samsunggal, minthogy valóban egy szint is lennének, bárhogy is áraznak.

[ Szerkesztve ]

(#20) Ádám16 válasza Mr.Silkó (#19) üzenetére


Ádám16
addikt

A kamerában egyetértek, a többivel nem.
Ha szerinted az A5 2017-tel versenyez ez a telefon, az nem a HTC hibája.
Ha pedig az árról beszélünk, az induló valóban magas, azt elcseszik, de most nézd meg a Telenoros árakat pl. 160k az S7E és 100k a HTC10 Blue M-mel. Ekkora különbség nincs a két telefon között, sőt, van, amiben jobb a HTC (pl. zene, felület, szerk: full alumínium body (szvsz: szebb, tény: strapabíróbb).

[ Szerkesztve ]

(#21) Mr.Silkó válasza Ádám16 (#20) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A HTC 10 nem az A5 (2017) vetélytársa processzorosan, viszont árban most nagyjából egyeznek, ezért hasonlítottam azzal össze. Meg az se nagyon kérdés, melyik lesz a népszerűbb (hiába a HTC előnye 1-1 fronton), főleg szolgáltatóknál. Viszont az S7 edge-dzsel se nagyon érdemes összehasonlítanod a 10-et, inkább akkor már a sima S7-tel, ami méretben, akkuban és árban is közelebb van a HTC-hez. Ettől függetlenül továbbra is jó vételnek tartom a 10-et a cikkben szereplő ár(ak)ért.

A fémház nem mindenkinek előny egyébként, kicsit jobban melegszik az üvegnél, jobban is csúszik, ráadásul az üveg mostanság az esést is aránylag jól tűri a csúcsmodelleknél (S6, S7 tuti). Írom ezt full fémházas telóról. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Elgondolkodtat a HTC10.

Arra talán megérné lecserélni az S6-ot.
Nem mintha nem lennék elégedett vele.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#23) Ádám16 válasza Mr.Silkó (#21) üzenetére


Ádám16
addikt

Miért számít az, hogy népszerűbb-e a "megéri" kérdést tekintve?
Btw azert az S7E-hez hasonlitottam, mert S7-et nem forgalmaz mar a Telenor, de specifikaciokat tekintve ahhoz all a legközelebb a készülék.
És igen, ebben az árban az A5 2017, a Honor8, valamint a iPhone SE van jelen. Ha Droid kell, nem kérdés, melyiket érdemes választani. Az A5 2017 pedig nem csak "processzorosan" nem versenytars, kijelző, anyaghasználat, kamera, RAM, és kb. Mindenhol alulmarad a HTC-hez képest.

Az esest egyáltalán nem tűri jobban az üveg. Nézz meg egy drop testet az S7nél. Pont egy HTC10-S7 eséstesztre bukkantam pár napja (talan Pocketnow), es az S7 hátlapja az első leejtesnel pokhalo lett, a fem pedig minimalis esztetikai hibaval meguszta.
Ezen kivul mindkét anyag csúszós, de az valo igaz, hogy az üveg hoelvezetokepesse jobb, mint a fémé.
Azt pedig elfogadom, ha valakinek ez nem előny, egyéni preferencia kérdése az anyaghasználat.

(#24) Mr.Silkó válasza Ádám16 (#23) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem írtam, hogy jobban tűri az esést az üveg hátlap, hisz az nem lenne igaz, csak annyit írtam saját tapasztalat alapján, hogy elég strapabíró kőre, illetve parkettára ejtve az üveg hátlapi megoldás is, legalábbis az S6-S7-nél.

Az meg nem kérdés, hogy egyenlő áron a HTC 10-et érdemes venni - én is azt venném (bár én most beleszerelmesedtem az S8+-ba a megtapizása után :)) ) -, viszont az átlag emberek többsége itthon nem is ismeri a HTC-t, csak erre írtam azt, hogy a döntő többség a Samsung A5 (2017)-et venné szintén tapasztalat). :)

[ Szerkesztve ]

(#25) M5Norbi válasza Mr.Silkó (#24) üzenetére


M5Norbi
őstag

Szerintetek megérné lecserélni a kétéves (egyébként kiváló) S6-ot egy HTC10-re?
Nekem bejön a Super Amoled és bár erősebb a HTC10 de mindent visz az S6 is meg nem is vagyok hc játékos.
Meg nekem néhány Samu dolog kifejezetten hasznos pl: osztott képernyő,távirányító,ilyesmik.
Kijelző kb egyforma,felbontás ugyanakkora.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#26) Mr.Silkó válasza M5Norbi (#25) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Volt korábban S6-om, nagyon szerettem, csak nem bírta ki nálam estig az aksi, ezért mennie kellett.

Én a helyedben nem cserélném le a HTC 10-re, a kijelző felbontása megegyezik, de a Samsung ugye amoledes, ami nagy előny, prociban nincs akkora marha nagy előnye a HTC-nek (a mindennapi használatban meg pláne), a kamera nagyon bitang a Samsungban, nálam marha jó képeket lőtt 16 mpx-en - mondjuk ebben a HTC is sokat javult a tesztek alapján -, a burkolat mindkettőn prémium - meg ez egyébként is egyéni preferencián alapul, ahogy a felhasználói felület is (Sense vs. S. Experience) -, a HTC mellett szerintem csak a DAC, az akku, meg a proci/RAM páros szólhat. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) M5Norbi válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen nagyjából én is így gondolom,csak kellett némi megerősítés. :R

Vártam az S8-at de annyit nem adnék érte.S7 már nincs náluk az S7E meg nem annyival olcsóbb az S8-nál hogy bomba vétel legyen,meg az már fizikailag nagy nekem.
Csak a jó ár miatt gondolkodtam a HTC 10-en.

Sajnos élőben csak egy helyen sikerült megnéznem ahol nagyon rendes volt a Telenoros dolgozó,viszont bekapcsolva sehol nem láttam. Vagy bejönne az LCD vagy utálnám.
Így meg nemigen mertem belevágni.Meg mivel az átlag user nemigen ismeri így még utólag talán eladni sem lenne egyszerű.
Azt hiszem várok még.Szerencsére hibátlanul működik az S6 így van időm.
Köszi! :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) Mr.Silkó válasza M5Norbi (#27) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyon szívesen! :)

Az S8-nak meg megy majd le szépen az ára, év végére szerintem 200 000 HUF körül lesz, ami már nem olyan vészes. Nyugi, én is szívom a fogam, csak én az S8+-ra pályázom. :))

[ Szerkesztve ]

(#29) M5Norbi válasza Mr.Silkó (#28) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyébként én erre az árra számítottam de nekem ez sok.
Legyen igazad. :C Az S8+ meg még durvább,sőt szerintem ár-érték arányban nem is ér annyival többet.
Igazságosan 10-20 különbség lenne az igazi.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#30) KoryHu


KoryHu
aktív tag

HTC 10 üzleti és egyéb árlistákon is kifutó lett, ez a korábbi telenor gyakorlatot ismerve kvázi 0 db -os készlet :)

Hónapok óta van kifutóban S6 Edge is jó áron, de tud valaki üzletet ahol van? :) (kártyásan ilyen 120 körül)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#31) Mr.Silkó válasza M5Norbi (#29) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ebben igazad van, viszont élőben valahogy mégis látványosabb az S8+ szerintem, mint a sima, valahogy jobban átjön ebben a még nagyobb méretben nekem, ráadásul nagyobb ugye az akku is.

De persze én is örülnék, ha egy árban lenne a sima 8-cal, és ez az ár lehetne 180 ropi, és nem 300.. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Ádám16 válasza KoryHu (#30) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez nem feltétlen van így. Valószínűleg menni kell utána, de lesz az, ha nagyon akarod.
Én tavaly egy Note4-re csaptam le brutál jó áron. A mobilarénán megjelent egy cikk az árváltozásról, és kb 1 hétre rá még sikerült nagy nehezen szerezni egyet. Annyi pénzspórolást megért egy kis utánajárás, telefonálgatás. :)

S6E pedig szerintem nem éri meg így sem szolgáltatósan. A barátnőmnek a Telekomtól Valentin napi akcióban, Next S-sel (ami most kb a Blue M) kedvezménnyel 45k-ért (!!!) hoztuk el. És ez nem egy egyedi akció volt, bárki megvehette. Ennek tükrében már mindenhol és mindenhogy drága most a szememben.

M5Norbi: ahogy Silkó úr is írta: "a HTC mellett szerintem csak a DAC, az akku, meg a proci/RAM." Ha ez nem elég ok a váltásra, akkor nem tudom, mi lehet. Attól függ egyébként, mennyit kéne rádobnod az S6-ra. Személyes véleményem egyébként az, ha nem unod a Samsung felületét, elégedett vagy, és annyira nem vágysz másik készülékre, akkor felesleges új készüléket venni, legyen bármilyen árban bármelyik készülék. Majd eljön úgyis az "unom" érzés, ahogy mindenkinél, és utána kell akciók után nézelődni, mert így nagy lehet a megbánás esélye

(#33) M5Norbi válasza Ádám16 (#32) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ezek valóban jobbak. Csak igazából az S6 is bőven elég mindenre.
És igen szeretem a felületét,nincs bajom a TW-el sem.
És tartok az LCD től.És lehet hogy hiányolnék pár apróságot.
Ez a PRO oldal a KONTRA...
Vadiúj készülék. Egy HTC-t mindig isnkipróbáltam volna bár a 10 közel sem vonz annyira mint pl egy M7-8-9.
A váltás olyan 70-80 ban lenne.

Viszont ha várok s olcsóbb lesz az S8 akkor már megérné persze addig az S6 is olcsósodik.

Na jó ennél a kis dilemmánál sose legyen nagyobb bajom :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#34) falijja


falijja
őstag

Meglátom a hírt ( keretnélküli sony ) na mondom ezt nem is tudtam.
Rákeresek mit látok, 1-1 méteres keretet alul és felül.. :))

(#35) Dr. 444Hertz válasza falijja (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az káva kérlek szépen :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) janeszgol válasza falijja (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Lassan ki kell írni a Sonys híreknél, hogy csak erős idegzetűeknek. :D
Mondjuk nekem baromira tetszik az XA1, de mindegy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) Dr. 444Hertz válasza janeszgol (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

18+ :C
Amúgy nekem is.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#38) falijja válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


falijja
őstag

Oké legyen, de ember milyen.. :Y

(#39) Dr. 444Hertz válasza falijja (#38) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem tetszik, de valóban méretes :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.