Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Kíváncsi vagyok rá. De én még nem tervezek telót cserélni (A1 van).
Megvárnám, amíg az 5G biznisz kicsit beindul...

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Eléggé egy kaptafára megy a két rendszer, de az inkább MIUI-s Mi 7x lesz ;)

Kíváncsi vagyok milyen lesz az A3, de nem bánnám, ha valami jobb kamera meg meg nem 2 éves design is megjelenne idén.

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem tudom mért nem képesek a gyártók jobban ráállni az Android one megoldásra
Legalább egy csúcsmodell minden évben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) #81524480


#81524480
törölt tag

Ezeket már a GSM Arena látta el készüléktippekkel: szerintük az EMUI-s Mi 7X, illetve az Android One rendszerű Mi A3 és Mi A3 Lite a szóban forgó trió, azt pedig XDA-Developers teszi hozzá, hogy mindhárom phablet előlapjára 32 megapixeles kamera kerülhet, négy pixelt egyesítő szuperpixel (vagy pixel binning) technológiával, ha a helyzet úgy kívánja.

:F
Elírás akar lenni?

(#5) Drughi


Drughi
addikt

A MI A1 a maga idejében bombasiker volt, az A2 már nem durrant.

Nem csak a processzort kellene újítgatni hanem valami komolyat belerakni a középkategóriába.

A jó kamera alap lenne.

(#6) Örni válasza #81524480 (#4) üzenetére


Örni
senior tag

Nem, ezentúl a Huawei fejleszti nekik a szoftvert ;]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#7) GoldhandRent válasza #16820480 (#2) üzenetére


GoldhandRent
őstag

sőt, még csak 7x sem lehet, mivel hatról 8-ra ugrottak, mert a hetes nem szerencseszámuk.. nem lesz 7x..
8x vagy 9x vagy más IKSZ de nem hét.

-

(#8) margithid


margithid
veterán

Várós.
Ha Mi A3 Lite olyan áron lesz mint a Mi A2 Lite, akkor beszerzek egyet másodtelefonnak.
Pocophone F1 utódjára leszek még kiváncsi.
Az is volt iszonyat jó áron emlékeim szerint. 200-300$ között. És egy olyan hardverért igencsak megéri ezt a pénzt!

(#9) Victoryus94 válasza margithid (#8) üzenetére


Victoryus94
őstag

Valószínűleg nem olyan árban lesz, mint most az A2 lite, hanem amikor kijött.
Az első néhány hónapban -itthon- olyan 50 ezer környékére tippelem a Lite-ot, és 80 körülre az A3-at.
Én a Lite árát közvetlen a legkisebb Note 7-hez lőném (szerintem hasonlíthat is rá -de majd eldől). Míg a nagyobb testvérét a legnagyobb Note 7 felé..

Persze lehet, alaptalan a gondolat, főleg hogy a Redmi már teljesen külön csapat, és egyelőre nem sokat tudni a telókról (azért 2-3 hónap múlva várnék valami bejelentés féleséget)

(#10) A2lite válasza Victoryus94 (#9) üzenetére


A2lite
csendes tag

Nem hangzik rosszul, majd A5 Lite-ra vàltok. (Ha nem 15 colos lesz :D)

(#11) Ixion77 válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


Ixion77
őstag

Mihez olyan nélkülözhetetlen az 5G?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#12) Ixion77 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Ixion77
őstag

Mert nem érdekük.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#13) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Pontosan erre várok egy ideje, vagy egy redmi 7-re stock droiddal.

(#14) pusszycat válasza Ixion77 (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tudatos vásárlás. Önigazolás. Saját lelkiismeretünk megnyugtatása,h nem szórjuk ki a pénzt elavult technológiákra. Kíváncsiság. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Inkabb arrol lenne hir, hogy nfc is lesz benne.

...csak én vagyok helikopter?

(#16) Victoryus94 válasza Sethdobaloah (#15) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nem hiszem. Majd megveszed a Band 4-et, ha kell az NFC ;]

(#17) Istvan213


Istvan213
csendes tag

Mondja már meg valaki, mitől olyan jó a képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó? Mert szerintem ergonómiailag, és használhatóságban éppen hogy visszalépés.

(#18) egoistus válasza Istvan213 (#17) üzenetére


egoistus
tag

Mondjuk azért mert nem kell felemelni az asztalról hogy felold. És ha hüvelyk ujjat állítasz be akkor kézben tartott mobil esetén sem kell kicsavarodni.

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#19) Sys85 válasza egoistus (#18) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem a hátlapi sose jött be igazán.
Elöl sokkal jobb.Akárhogy próbálgatom,ha hátul van az olvasó,akkor csak fogásváltással tudom a kijelzőt kezelni.Pedig nincs kicsi kezem.
Előlapi olvasónál meg pont úgy fogom,ahogy amúgyis használom.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#20) szabi__memo válasza Victoryus94 (#16) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azzal tudsz fizetni Google Pay-en és egyéb banki appokkon keresztül?

(#21) gusthy


gusthy
veterán

Ez valószínűleg teljesen szubjektív. Nekem most olyan telefonom van, aminek előlapi az ujjlenyomatolvasója, és abszolút visszalépés több szempontból is. Egyrészt jóval lassabb, másrészt nem lehet vele legörgetni az értesítési sávot, pedig az nagyon kényelmes dolog volt. Harmadrészt óhatatlanul sokkal többet fogyaszt.

(#22) Victoryus94 válasza szabi__memo (#20) üzenetére


Victoryus94
őstag

Elileg van olyan okos óra, amivel lehet (én még nem használtam egyiket se). Mivel a MiBand 4 sem jelent még meg, így ezt nem tudom előre.
Sajnos kínában a Google fizetési rendszere nem túl releváns, szóval erősen kérdéses, hogy gondolnak-e az Amerikai/Európai ügyfelekre.

[ Szerkesztve ]

(#23) #16820480 válasza gusthy (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Többet fogyaszt? :F Miért fogyasztana többet egy előlapi?

(#24) Ixion77 válasza #16820480 (#23) üzenetére


Ixion77
őstag

Tipp: Mivel nincs fizikai gombnyomás az érzéskelés előtt, ezért folyamatosan aktívnak kell lennie. Figyelnie kell valahogy hogy került-e oda ujj.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#25) #16820480 válasza Ixion77 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

A hátlapinál sem szokott lenni. Illetve mondjuk még a régebbi Honorokon fizikai gomb volt a hátlapi is, de nem kellett benyomni, az csak egy külön funkciógomb volt.

(#26) INGJOKE válasza egoistus (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem itt nem felemelned kell, hanem valami egyéb módon felébreszteni a kijelzőt, mert csak akkor működik az képernyőbe integrált...:D

(#27) gusthy válasza Ixion77 (#24) üzenetére


gusthy
veterán

Úgy van. A hátlapinál a tényleges olvasó egy gombként (is) funkcionál, itt valaminek ébren kell lennie ahhoz, hogy működjön.

(#28) Istvan213 válasza egoistus (#18) üzenetére


Istvan213
csendes tag

Hát ha meg zsebben van és úgy akarod kioldani akkor nem praktikus, stabilabban tudom fogni úgy, hogy a hátlapot tapizom, mint ha a hüvelykujjammal oldanám fel, ráadásul a bemélyedést még vakon is eltalálom, és nem kell keresgélni a kijelzőn a pontos helyét, asztalon meg ott az arcfelismerés. Ráadásul a kijelzős érzékelő tudtommal drágább is. Ezért az alsó-közép kategóriában nem sok hasznát látom, inkább a kamerára költeném a különbözetet, vagy az aksikra.

(#29) Istvan213 válasza gusthy (#21) üzenetére


Istvan213
csendes tag

Pont ezek a dolgok miatt is gondolom, hogy visszalépés, de behozta az apple, hát majmolni kell ezt a baromságot is, mint pl. a jack csatlakozó kihagyását! :(

(#30) Istvan213 válasza INGJOKE (#26) üzenetére


Istvan213
csendes tag

Így viszont már mindegy ha felemelem és úgy oldom ki, vagy ha olyan telefonom van mint pl. a p20, akkor ott elég valóban egy érintés elölről.

(#31) #16820480 válasza gusthy (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Milyen telefonnál kell benyomni a hátlapi olvasót (csak érintés helyett), hogy feloldja a képernyőt?

(#32) gusthy válasza #16820480 (#31) üzenetére


gusthy
veterán

Nem kell benyomni, ilyet nem állítottam, de ott egy kapacitív gombhoz érsz hozzá, itt meg üveghez, és azért azt nem annyira látom, hogy az üveg kapacitíve reagál az ujjamra, lévén szigetelő anyag.

(#33) #16820480 válasza gusthy (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem nézd át hogyan működik a kapacitív érintőképernyő. Nem kell vezessen hozzá az üveg.

(#34) gusthy válasza #16820480 (#33) üzenetére


gusthy
veterán

Tudom, hogy hogy működik, köszi. És ha megnézed, ehhez bizony villany kell, az elektromágneses tér létrehozásához, tehát fogyaszt, ellentétben a kapacitív gombbal, amihez nem kell, ott az emberi test biztosítja a szükséges töltésmennyiséget. Erről beszélek az elejétől fogva. Egyébként ez pont benne van az általad linkelt cikkben is.

Még annyit tennék hozzá, hogy a másik megoldás az ultrahangos ujjlenyomatérzékelő, ami szintén igényel némi folyamatos áramot.

[ Szerkesztve ]

(#35) szabi__memo válasza gusthy (#34) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet tudni milyen fogyasztása van pl az ultrahangos érzékelőnek?

(#36) gusthy válasza szabi__memo (#35) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, de nullánál nagyobb és folymatos. Alapvetően azért szeretjük őket, mert 3D, ezért biztonságosabb, mint a kapacitív.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.