Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Már írták is hogy ez egy proto volt. Végleges nem ilyen lesz teljesen. ( Üveg hátlap és fémkeret az ugyan az lesz de többi nem ..
Ebben még mikroSD nincs.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) helixP


helixP
nagyúr

Talán hál' Istennek nem mennek bele a vékonyítási játékokba...

(#3) h4h01


h4h01
senior tag

Itt per lesz..Vagyis nem értem a samsungot..egy ekkora gyártó miért nem tud kialakítani egy sajátos arculatot..A keret az ctrl+c & ctrl+v.. A dizájn meg ugyanaz, mint eddig, de az anyaghasználat legalább jobb lesz..
AS: ezt nem tudtam, akkor sry, de nemhinném h nagyon eltérne ettől.
Na legalább már keret szempontjából rákontrázik az m9-re :)) picit vaskos lett alul, meg felül..

[ Szerkesztve ]

(#4) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A hörcsög fejek nagyon tetszenek, benne lesznek a végleges modellben is?

(#5) utomi válasza h4h01 (#3) üzenetére


utomi
senior tag

Gyakorlatilag nyugodtan kijelenthető, hogy a keret egy i6 copy. Lehet éppen magyarázkodni de ez egyértelmű. Nem értem a Samsungot de komolyan, miért jó ez nekik?

(#6) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Ez csúnya, plusz másolás. Remélem nem ilyen lesz.

(#7) Fejvadi válasza PR0JECTNR56 (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#8) Baridas válasza PR0JECTNR56 (#4) üzenetére


Baridas
csendes tag

+1!! megelőztél! :D :D

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#9) rootkiller válasza utomi (#5) üzenetére


rootkiller
őstag

Vissza a gyökerekhez :D

Artengo TR 990 Pro

(#10) xperiasigi


xperiasigi
őstag

En az alul levo fulhalgato kimenetett nag on tamogatom.ezert imadom az lg -met is

Iphone 6s

(#11) Vikooo válasza utomi (#5) üzenetére


Vikooo
addikt

A Lenovonal nem masolnak jobban :))

(#12) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ebben a prototípusban a hörcsögök a legérdekesebbek... A többi az vagy 5 éves Samsung dizájn, vagy Alma copy.
Remélem a végleges nem ilyen lesz!

Minden szavam magánvélemény!

(#13) Baridas


Baridas
csendes tag

#11 Vikooo

szerintem ott csak azert nincs per (vagy van?), mert ezt a batorsagot meg az alma is tiszteli :D

[ Szerkesztve ]

Vagy találunk utat, vagy csinálunk egyet. (Hannibal)

(#14) roli543


roli543
őstag

A kamera durván kidudorodik..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) marositech


marositech
senior tag

Én már láttam egy ilyet..2014. szeptember 9-én először... ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#16) FragMaster


FragMaster
addikt

Teljesen más körvonalú telefont mutogatott a Samsung a hivatalos teaser képeken, tehát ez itt a mindenki nyugodjon le a p*-ba maki helye.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#17) DaveJr válasza utomi (#5) üzenetére


DaveJr
őstag

Az i6 meg más telefonok másolata. Erről kár vitát indítani....egyik gyártó sem jobb a másiknál....

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#18) oszi666 válasza utomi (#5) üzenetére


oszi666
őstag

kiborító...
ha annyira szar az iphone akkor miért másolják őket nonstop?
szerintem a galaxy s5 rettenet ocsma, de az s4 és plána az alpha, na az valami gyönyörű. Ez meg... jó, igaz, csak prototípus, várjuk ki a végét...

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#19) tothmaxy182 válasza FragMaster (#16) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ha jól rémlik (persze lehet, hogy tévedek), akkor a teaser képeken az S6 Edge szerepelt, ami egy másik készülék...

Minden szavam magánvélemény!

(#20) Robertoq


Robertoq
őstag

telefon alja erősen hasonlít az Apple iPhone 6 kialakításához.

Fentről: iPhone6, Galaxy Alpha, S6 proto

Szerintem meg inkább Alpha, csak lekerült a jack alulra. Ráadásul az Alpha hamarabb jelenet meg, szóval gyönyörű flame keltés :W

(#21) amanoba


amanoba
őstag

végül is jön fel a lenovo a samura, követik az ő stratégiájukat és "dizájnukat".. ;]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#22) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szép iPhone koppintás

(#23) Gengi válasza utomi (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

No Offense ,de melyik része a keretnek ?

Az alja hasonló a telefonnak aztán ennyi. Az oldala az le van metszve, csak fent és lent van egy kerekítés. Inkább a galaxy alphára hasonlít, csak az eddig alkalmazott letörés helyett (Ami nem egy jó megoldás) lekerekítés lett nagyobb radiusszal :S..

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#24) FragMaster válasza tothmaxy182 (#19) üzenetére


FragMaster
addikt

The next galaxy felirat volt rajta. Nem zárja ki ugyan, de ezzel a "főkészüléket" szokták beharangozni.
Erre gondolok pl.: [link]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#25) Cathulhu válasza Robertoq (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

Flamekeltes? Inkabb eroltetett magyarazkodas ez az alphas hasonlat. Embert nem lattam meg, akinek ezekrol a kepekrol ne rogton az i6 jutna eszebe, teljesen egyertelmu a helyzet.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#26) infinityshop


infinityshop
csendes tag

Már miért lenne i6 copy?

Galaxy Alpha előbb jelent meg mint az iPhone 6, akkor az iPhone 6 lecopyzta a galaxy alphát? :)

Szerintem inkább az Alphára hasonlít.. egyébként meg nem tetszik, eggyáltalán. kíváncsi vagyok élőben milyen lesz.

Ne az 1 negatívat nézd, hanem azt is, hogy miért kaptam.

(#27) Halkow.


Halkow.
senior tag

micro sd-t meg kihagyák hogy fogyjon a 128GB-os is :DDD

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Minden szép, nagyon jó telefon lesz, csak ne lenne a keret olyan mint a Lenovo S90-é :P

Finn the human

(#29) no more válasza xperiasigi (#10) üzenetére


no more
addikt

+1, nem is értem, miért nem alap...

Szerintem szép az a hátlap, szemből Samsung, a keret meg ronda. Tényleg elég ctrl+c ctrl+v iphone6 keret. De hát, majd vasárnap elválik, mi igaz ezekből a hírekből! A hype megvan a HTC-nek is és a Samsungnak is. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#30) oszi666 válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


oszi666
őstag

lol :DD +1

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#31) FragMaster válasza Robertoq (#20) üzenetére


FragMaster
addikt

+1

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#32) Csapoati válasza Cathulhu (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kepet is lattad? Mert nem ugy tunik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) azopi74 válasza Jhonny06 (#22) üzenetére


azopi74
addikt

Miért éppen iphone? Lumia930 hamarabb volt, mint iphone 6, 925 meg még hamarabb. Mindenesetre annak örülök, hogy nem kovetik a kínai vékonyítási őrületet.

(#34) Maxentius


Maxentius
addikt

a minőségi előrelépés megkérdőjelezhetetlen :DDD

Jó lenne, ha maradna a cserélhető hátlap és előlapi sztereó hangszórók is lennének.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#35) batai15 válasza xperiasigi (#10) üzenetére


batai15
félisten

Énis.

(#36) DaveJr válasza Robertoq (#20) üzenetére


DaveJr
őstag

És akkor még ott van a Lumia 1020 ami szintén korábban megjelent.

Nem tudom miért kell a mostani cikkekben mindent az iPhone 6-hoz hasonlítgatni. Miért nem lehet objektíven kezelni a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#37) Polllen válasza Cathulhu (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Levédette apple a lekerekített éleket? Ha nem, akkor felesleges a rívás. Amúgy sztem inkább az erőltetett, hogy itt is copy-paste-t kiállt mindenki.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) T.G.B


T.G.B
tag

nagyon jól néz ki, már csak egy alacsony árcédula hiányzik mellőle :P

(#39) Robertoq válasza Cathulhu (#25) üzenetére


Robertoq
őstag

Embert nem lattam meg, akinek ezekrol a kepekrol ne rogton az i6 jutna eszebe, teljesen egyertelmu a helyzet.
Az elfogultaknak mindenképpen ;) A mobilaréna csontot dobott, erre a "kössünk bele a legkisebb hasonlóságba" emberek meg ráharapnak.

[ Szerkesztve ]

(#40) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ez még az eddigi samsungoknál is ocsmányabb!

(#41) vicze válasza Robertoq (#20) üzenetére


vicze
félisten

Az ugye feltűnt, hogy a legalsó képen látható telefonnak microUSB portja van, amit "viszonylag" ritkán használ az Apple, és akkor ennyit arról, hogy az egy prototípus. ;)
Az hogy az Apple kialakítása mennyire hasonlít a One-ra pedig inkább hanyagoljuk, meg úgy a másolás témát úgy összességében. :)

Amúgy a hörcsögöket én is remélem, hogy megtartják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) DeltaPower


DeltaPower
őstag

A keret és a gombok vitán felül a Myaudio 7-hez hasonlítanak. Meglepődnék ha az Alpha/A3/A5 után ilyen designt hoznának ki az S6-ra. A microsd hely hiánya pedig szintén arra utal, hogy nem kell komolyan venni ezeket a képeket.

Valaki hozzáértő számolhatna korrelációt a másolás miatt nyavalygók és az adatlapon iphone-t feltüntetők között.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#43) Polllen válasza Robertoq (#20) üzenetére


Polllen
nagyúr

Galaxy note 1 (régen jelent meg)

Melyikre hasonlít a legjobban a háromból? ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#44) alkatraz3000 válasza infinityshop (#26) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A galaxy alpha meg az 5/5s keret másolatát kapta.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#45) gery2123


gery2123
őstag

Hát remélem, hogy nem ilyen lesz mert ez minden csak nem szép. És ahogy mindig, most is csak remélni tudom, hogy nem lesz fizikai gomb elől. :)
Rég láttam már olyan Samut ami nekem tetszik.

-- PSN_ID: GerY2123

(#46) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Nekem tetszik, szép :C Samsung nem csinál rondát :P ;)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#47) AS


AS
félisten

32 64 and 128 gb-t os verziok lesznek.
Végre nem lesz 16 gb-t....

Igaz ez nálunk + költség lesz de igy jártunk :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) darkarthur


darkarthur
senior tag

Várjatok még 2 napot és kiderül.

Ennyi birka hozzászólást. Persze, legalább pörög a topic.

Majd akkor lehet fikázni, mikor hivatalosan a közönség elé tárták. Addig teljesen felesleges.

Samsung S23 Ultra 5G

(#49) Robertoq válasza darkarthur (#48) üzenetére


Robertoq
őstag

+1

(#50) QwErTy42 válasza darkarthur (#48) üzenetére


QwErTy42
addikt

+100

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.