Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

:DDD Az egyik eladási listán volt elég jó helyen valami korábbi darab, de azt se tudtam mi ez. Mifelénk nem játszik nagy szerepet. Pedig elég komoly sport.

[ Szerkesztve ]

(#2) Quiksilver válasza D1Rect (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Én játszottam ezt a játékot (mármint igaziból) régebben csak sajna idő, és pénz hiányában abba maradt...

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Nem vagyok oda sem az európai sem az amerikai fociért, de a képek tetszenek.... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) volvoguy


volvoguy
addikt

Azért az EA-ra nem lehet ráfogni azt, hogy ha valamiben igazán jók, és valamire rákoncentrálnak, akkor abból ne hoznák ki a maximumot....és igen, verhetjük a nyálunkat, amiért hanyagolják a PC-t....amiért szar konzolportokat kapunk...de ha megnézitek...konzolon Istenek...a Madden sorozat szinte évről évre jobb...ez is úgy néz ki fasza lesz...az NHL 09 is remek, a FIFA 09 konzolon sztem szintén odaver a PES-nek....szal lehet őket szapulni..de be kell látni hogy amire akarnak, tudnak minőségi produktumot kiadni

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5) polonic


polonic
félisten

Nem jön ismét pc-re? Még annak idején amikor kiderült, hogy a 09 nem jön, rátaláltam a fejes nyilatkozatára, hogy jövőre visszatér megújult külső és belső tartalommal pc-re is. Azaz ennek a résznek kéne megint megjelennie pc-re. Most akkor hogy is van? Remélem konkretizálják ezt a kérdést hamarosan. Csak a madden miatt nem akarok konzolt venni, normális tv-m sincs hozzá. :)

(#6) Quiksilver válasza polonic (#5) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Sajnos nagyon úgy néz ki hogy nem jön PC-re, pedig össze tenném a két kezem :))

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) polonic válasza Quiksilver (#6) üzenetére


polonic
félisten

Ó a szentségit :O
Na jó várjuk ki azért. Bár nem tudom mi igaz abból amit az előbb írtam. Fenének sem találom azt a cikket, már jó régi, 1 éves kb.

(#8) Prof01 válasza Quiksilver (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Hát annak biztosan jobb lehetett a grafikája és még érzed is ha fellöknek. Minek ide akkor a játék? :DD
Am. Köszi a cikket, de nálam kimarad! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) Quiksilver válasza Prof01 (#8) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Azért ez biztonságosabb :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#10) Prof01 válasza Quiksilver (#9) üzenetére


Prof01
veterán

Ebben egyetértek. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.