Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Szerintem nagyon jól néz ki, főleg ezekkel a piros gombokkal.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#2) #68372224


#68372224
törölt tag

Szép is lehetne, ha a nav. gombokat lehagyták volna a kijelző alatt... :F

(#3) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nesze nektek káva fetisiszták. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) DraXoN válasza Fr0z3n (#3) üzenetére


DraXoN
addikt

Nem olyan kicsi az a káva, a képet ha jobban megnézi valaki van benne egy színtörés.. ott a határ.. azért eléggé méretesnek tűnik nekem.

Szerk.. bár jobban megnézve.. fanc tudja... eléggé rossz a kép minősége.. sok a színtorzulás..

De ez a "telefon" .. ezzel agyoncsaphatsz valakit ha nem tetszik neked amit mond :DDD

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#5) macskea válasza #68372224 (#2) üzenetére


macskea
őstag

Akkor meg másnak az lenne a baja, hogy elveszi a helyet a kijelzőn. Valami úgyis lenne az alján, nem láttam még olyan mobilt, ami az alján rögtön a kijelzővel kezdődött volna.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#6) C$abi


C$abi
aktív tag

Csak én vagyok a vak hogy nem látom a cikk szerinti HTC-s beütést?

(#7) -FreaK- válasza C$abi (#6) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az oldaláról készült képről nekem rögtön az M8 ugrott be :)

(#8) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ez már készít olyan képet legalább mint anno az N73-asom legalább?
Mert addig dugják fel maguknak. Rá kéne már gyúrni a kamerára is a Kínaiaknak. Nálam addig ezek a telefonok csilivili bóvlik maradnak. Nézhet ki akárhogyan is.

(#9) BenHans válasza C$abi (#6) üzenetére


BenHans
addikt

Oldalról... [link]

De nincs még egy ilyen gyönyörű formaterv, kár próbálkozni. Majd csak az M9(?) múlhatja felül. Ha másban fáj is, ebben illene mindenkinek elismerni hogy oktat a HTC. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10) vhw


vhw
addikt

Hol ér véget a telefon és honnan kezdődik a tablet? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11) Dr.Anonymus válasza -FreaK- (#7) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tényleg eléggé hasonlít

ZTE nubia z7 oldalról

htc one m8 oldalról:


még a fekete antenna csíkok is ugyanott vannak

(#12) blade zte válasza tzsolesz (#8) üzenetére


blade zte
őstag

Pont a nubia sorozatnál kérdezed? Az előző z5s kamerája is jó volt, vagy legalábbis nem spóroltak vele, ha még képstabilizátorral is felszerelték.

Nem a felbontás a lényeg, mint egyesek emlegették. Attól még, hogy az oppo és társai 13mp-nél maradtak, még nem lesz jobb a samu 16mp-se, vagy a sony 21mp-se. (Najó, a sonyé valószínűleg mind felett áll, mert saját kamera)

Oppo find 7 astro black

(#13) roli543


roli543
őstag

Ez nagyon szép, tetszik, de Euba miért nem hozzák ezeket a telokat? Persze hogy az átlag ember azt gondolja, hogy Zte sz@r. Pont azért mert max középkategóriás készülékek jutnak el hozzánk. Egy jó szolgáltatói árral jó is lehetne!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) phanze válasza blade zte (#12) üzenetére


phanze
aktív tag

A Sony kamerája pont sz*r....;]

[ Szerkesztve ]

(#15) macskea válasza blade zte (#12) üzenetére


macskea
őstag

Pár hete volt egy elég akkurátus kamera teszt, na ott a Sony csúnyán alulmaradt, pedig mindenki mást várt.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) Chrys_


Chrys_
addikt

Miért csak 2GB RAM-mal szerelik? A Note 3 3GB-s, de ebből is "csak" kb. 2,3GB áll a user rendelkezésére. A 2GB-ból vajon mennyi marad? Az 560$-ba szerintem beleférhetett volna.

(#17) Tidzsimon válasza Chrys_ (#16) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Gyüjtő vagy? :)

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#18) blade zte válasza Chrys_ (#16) üzenetére


blade zte
őstag

Az ember majd megveszi, és mire elkezdené igazán kihasználni, észreveszi, hogy se ram, se rom. :R

Oppo find 7 astro black

(#19) Forest48 válasza macskea (#15) üzenetére


Forest48
aktív tag

Nem a modul miatt olyan szar a sony, hanem a szoftvert nem tudják normálisan összehozni...egyszerűen vagy nem foglalkoznak vele eleget, vagy simán nem jó embereket alkalmaznak, ezt az is bizonyítja h maga a rendszer is laggolgat.

[ Szerkesztve ]

(#20) halkow


halkow
őstag

na ez már túl nagy lenne nekem, oneplus one ra jobban hajaz szerintem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) macskea válasza Forest48 (#19) üzenetére


macskea
őstag

Én sem gondolnám hogy maga a kameramodul a vacak, mert sok helyen jól teljesítenek a sonys modulok. Valahogy nagyon kikerült ez náluk a fókuszból, vagy a kamera szoftverekért felelős csapat tele van béna faszokkal, és ennyi tellik tőlük... :O

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#22) Palibá


Palibá
tag

Szerintem is úgy van ahogy valaki az elsők közt állította, hogy nem addig tart a kijelző amég fekete, hanem az már rég a keret, azon belül vége a kijelzőnek. sztem átlag lehet a keret így. A formaterv: a kijelző körül lévő fekete kiskeret olyan Nokia N8-as szerű, van benne egy kis Lumia, és HTC. Összességében nem csúnya, csak lenne jóval kisebb.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#23) ozeviktor92


ozeviktor92
tag

Nekem kicsit az oldala Lumia 925-re hasonlít.

(#24) Tidzsimon válasza Palibá (#22) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Pár perc Photoshop trükközés után kijelenthetem, hogy a káváról semmit nem tudtam meg a kép alapján :)

Annyira agyon tömörített, és annyira tükröződik, hogy errről szerintem nem is lehet.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#25) ozeviktor92 válasza Tidzsimon (#24) üzenetére


ozeviktor92
tag

Képen nálam tisztán látszik meddig tart a kijelző. :K

(#26) macskea válasza ozeviktor92 (#25) üzenetére


macskea
őstag

Aham. És annak a faszinak akinek a kezében van az auráját látod-e? :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#27) DraXoN válasza ozeviktor92 (#25) üzenetére


DraXoN
addikt

Túl van tömörítve a kép.. mikor ránéztem elsőre nekem "vastagnak tűnt".. majd jobban megnézve: "lehet, hogy vékony?"

De a kép a célját elérte.. beszélnek róla. Tutira sok kiszivárgás nem véletlen.. homályos képek manapság? Max ha valami kínai toll vagy nyakkendő kamerával készítenék a képet ... De valószínű sokszor a kiszivárgások szándékosak direkt rossz képekkel.. Hisz még is reklám és valamit mutat, de nem sokat.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#28) blade zte válasza DraXoN (#27) üzenetére


blade zte
őstag

A gond az, hogy a reklám, és a trailer megjelenés előtt lósz*rt mutat akár ilyen fotókhoz képest is. Inkább kiadnak valami videót, amiben úgy kb semmi sincs. Csak pár animáció, pár célzás a funkciókra, amiről semmi funkció nem jut az eszünkbe, és kész. Pl. oppo find 7-nél a skyline notificationt ábrázolta a félhold.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#29) DraXoN válasza blade zte (#28) üzenetére


DraXoN
addikt

Nem is feltétlen az a lényeg, hogy valami jelentőset mutasson.. a specifikáció kiszivárgások is sokszor szándékosan "spekuláltak" valamennyi esetben.

A lényeg, hogy "beszélnek róla" sokszor az nagyobb reklám mint az, hogy konkrétan kiderül mi várható.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#30) domos válasza -FreaK- (#7) üzenetére


domos
senior tag

Szembol meg HTC Butterfly S.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#31) Luck Dragon

"azért eléggé méretesnek tűnik nekem"
Lehet mert már 5,5"-os?:)

A cikkhez ,szerintem is szépre sikeredet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem néz ki rosszul. :)

Képzelem milyen kalandos fényképezés lehetett ez, elnézve a környezetet. :D

(#33) ucli


ucli
senior tag

Fém 1+1 :))

(#34) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Jól néz ki, és a fémnek is örülök. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.