Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tailor


tailor
őstag

Azok az ujjak! :Y Gollam mióta lett Apple alkalmazott? :D

(#2) Gude


Gude
senior tag

Igazi kémfotó!...Semmi nem látszik ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) nbg


nbg
senior tag

De szep... :) Ezek szerint az Apple is nekiallt tepsit gyartani.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#4) tommjee válasza Gude (#2) üzenetére


tommjee
senior tag

+1 :K

(#5) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

juhu :D
tetjén lesz az ipod port? :DDD

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Alma lesz rajta, ezt már tudjuk. :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) RROD360


RROD360
tag

Az aztán a FullHD felbontás :DDD ;]

(#8) hunter84


hunter84
aktív tag

Mindenki sír hogy rakjanak egyre jobb kamerákat a mobilokba, mert mi van ha a pillanat hevében fotózni kell valamit. Erre föl ilyen szar fotók készülnek. Valaki igazán lőhetne már egy "kémfotót" mondjuk egy N8-al. :)

(#9) tommjee


tommjee
senior tag

Készítettem én is egy kémfotót :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) orizsolt73


orizsolt73
csendes tag

És aki a legtöbb különbséget találja meg a 2 kép között nyer egy iPhone 5-öt.

(#11) Wajk válasza hunter84 (#8) üzenetére


Wajk
addikt

"A kép készítője szerint a telefon az általa használt iPhone 4-nél jóval nagyobb kijelzővel bír"

hány km készítette ezt a képet vazz, márha a telójával készítette. LÁtszik, hogy pötyög a sdrác. Szépen sétálni kellett volna, aztán kattintani párat és elfutni mint a nyúl!!!

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#12) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

szerintem egy 2x2 pixeles képet kellett volna berakni, és odaírni, hogy ez az iphone 6 lesz? :DD
Ennél már nincs lejjebb...

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) (An)Dante válasza Wajk (#11) üzenetére


(An)Dante
őstag

A fotó valamilyen tömegközlekedési eszközön készült. Teljes méretben látszik.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#14) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nem kell izgulni, majd ezt is véletlenül elhagyják valami sörözőben :DD .

Laci

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

hat ez anyira gyatra minoseg..h..
sok ujat nem tudtunk meg

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Azlért ügyes az Apple! másfél hónappal a bemutatás előtt még mindig tudja titkolni, hogy mit fog tudni, hogy néz ki, stb. A négyesnél úgy emlékszem, hogy másfél hónappal e bemutató előtt már volt elhagyott készülék, bár bekapcsolni nem nagyon tudták.

(#17) Spepper


Spepper
csendes tag

4 vagy 4.3" lesz... szerintem e fölé nem nagyon megy az Apple :D Milyen processzor is lesz benne? Mintha erről már lett volna téma, csak én nem emlékszem rá pontosan! :D

Nothing is true... Everything is permitted!

(#18) hdanit610 válasza Spepper (#17) üzenetére


hdanit610
aktív tag

A5, ha jól emlékszem, becenevén a Kazán! :D

(#19) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

4"os lesz. Nekem mondta Steve:)
Ezen kívül visszatérnek a számgombokra, nem lesz érintőkijelző! :DDD

(#20) Mappa válasza (An)Dante (#13) üzenetére


Mappa
addikt

én egy hajóra tippelek :D ...azok az ablakok :))

nem kötelező megadni

(#21) doncortio


doncortio
senior tag

Hű banyeg mekkora minőség :DDD
Én is ilyen kockás iP-t akarok :DD

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#22) dlaj


dlaj
őstag

Nincs valami rendben ezzel a "fényképpel"!
Igaz, hogy én nem tudom kivenni, de ha a hátlapon szerintetek egy alma van, akkor legyen az. De ha én ténylegesen titkolni akarnék valamit, akkor pont a logot takarnám le először, majd csak átunna jönne az álcázó tokozás.
Még egy olyan tesztelés alatt álló autóról készült kémfotót sem láttam, amin pont az emblémát hagyták volna fenn.

(#23) FET-MEN válasza dlaj (#22) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én a képek alapján egy 3GS re tippelnék, nem hinném hogy az 5 lenne. ;] +1 teljes mértékben igazad van , nem nagyon hagynák így fedetlenül..ahogy említetteted, az autók is teljes fekete maszkba vannak öltöztetve... :P én nem nagyon tudom elhinni hogy az 5 lenne.majd ha igazi hivatalos képek elkészülnek, annak hiszek. :U

Iphone 7

(#24) vgergo


vgergo
aktív tag

Ezt a képet egy 8mp iPhone 5 készítették?

(#25) gerilee


gerilee
aktív tag

Azok az Ámerikáiák, akik nem tudnak megkülönböztetni egy Samsungot az iPhone-tól, valószínűleg felismerik az utcán egy be nem jelentett prototípust... És miért nem csinált normális képet? Miért nem ment közelebb? Félt, ha meglátják, hogy fényképez, meg kell, hogy öljék?

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#26) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Sokatmondó kép ebből minden kiderül ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) wolfman


wolfman
veterán

Érdekes amúgy az Apple stratégiája is. Mindig az hallom, hogy az Apple megbízható, stabil, gyors, pontos, korrekt stb stb eszközöket gyárt. Ha olyan baromi pontos és gyors, miért jön ki évente 3 új készülékük?

Ez most arról szól, hogy már nekik vanUltramegabrutál HD felbontású kijelző készítésére alkalmas gyártósoruk, valamint ugyan ez 32mp-es fényképezőre, 500Gb-os modemre, törhetetlen, rakétatámadással is karcolhatatlan kijelző üvegre CSAK ÉPPEN fokozatosan építik bele ezeket lebutítva a készülékeikbe több kiadás=több profit reményében?

Vagy tényleg úgy vannak, ahogy kijön egy picikét újabb valami részegységből akkor azt máris kiadják iPhone x+1 néven? Összességében picike változások vannak de midnig jön egy egy számmal nagyobb típus.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) Cyberpunk válasza wolfman (#27) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lassan kell adagolni a technológiát. Ja és mindig van valami, amit szerintük ők találtak fel. Lásd videótelefonálás ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) lcee79


lcee79
őstag

"San Franciscóban kapott lencsevégre egy lelkes fórumozó. A kép készítője szerint a telefon az általa használt iPhone 4-nél jóval nagyobb kijelzővel bír"

Ezek szerint ezt a frenetikus übergigabrutál minőségű képet egy IPHONE4-el készítette a "lelkes fórumozó" ???? :))

Szerintem ilyen képet csak az apple csinálhatott, lebutította (nem is kicsit, szerintem még azt sem lehet ráfogni hogy alma van a hátulján :) ) és kirakta a megfelelő oldalra, hogy legyen vmi izgalom az emberekben mielőtt megjelenik, ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#30) Angel1981 válasza Gude (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

+1
És szokás szerint baromi rossz minőségű! :D

[ Szerkesztve ]

(#31) Jeanne d'Arc

Elég érdekesen néz ki ezen a kémfotón. Bár sok nem látszik. Úgy érzem SII-rúl nem fogok váltani Apple Iphone-ra. PEdig idáig az volt..

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#32) Bdanyy válasza wolfman (#27) üzenetére


Bdanyy
addikt

kb az apple az egyetlen aki pont hogy csak egy keszuleket ad ki, tobbiek tolnak evente 3 felsokategoriast :P

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#33) RpPRO válasza tailor (#1) üzenetére


RpPRO
őstag

Mindig mosolygok, mikor azt olvasom: kemfoto. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#34) Mr. Byu válasza Jeanne d'Arc (#31) üzenetére


Mr. Byu
aktív tag

Azért, mert láttál egy horribilis minőségű kémfotót, amin lehet, hogy egy műanyag tokba rakott iPhone 5 vagy egy 3GS szerepel? :D

Hm... próbállak érteni... de nem megy :D

(#35) bAtt001


bAtt001
addikt

micsoda minőség, szerintem fullhd felbontás ;] de most komolyan miben lenne jobb a világ ha a hivatalos bemutató előtt meglátnánk az új készüléket? :D

(#36) Depression


Depression
veterán

A képeket meglátva rögtön elkapott a must have érzés. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Ez tipikusan olyan kép, ami növeli a hype-ot. :D Nem látni belőle semmit, az is lehet, hogy egy fémlemez van belerakva egy műanyag tokba, aminek a hátulján Apple logó van. De arra tökéletes, hogy csigázza a fanok érdeklődését. :)

Én is kíváncsi vagyok, de mivel az iPhone 4-em még legalább egy évig jól fog szolgálni, nem vagyok bezsongva. :) Az új szoftvert korlátozás nélkül megkapom, a sebesség számomra már most is tökéletes.

Amilyen jó supportja van az Apple-nek, lehet hogy még az iOS 6 is felkúszna majd iPhone 4-re, tehát 3 éves lenne a telefon frissítési ciklusa (mint most a 3GS-nek), de azért azt az iPhone 6-ot szerintem megnézzük magunknak jövőre... :))

(#38) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Amúgy az nem lehet, hogy a srác egy KIPhone 5GS-t vagy egy Hiphone 5-öt tart a kezében??? :)
Fastcardtechen megtaláljátok mind a 2 típust

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#39) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Botrányosak ezek a hírek. Semmi értelmük.

(#40) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Már így előre kívánsi vagyok, h hányan fognak majd sorban állni érte a megjelenés előtti éjszakán... XD

Minden szavam magánvélemény!

(#41) KG. válasza lcee79 (#29) üzenetére


KG.
tag

Pontosan, beindult a marketinggépezet, mintha valami világmegváltót találtak volna fel, ami nélkül nincs értelme az életnek!, de jól csinálják, ennyire semmitmondó képekkel is el tudják érni hogy beszéjenek a készülékről, aztán majd pár hónap múlva nagykegyesen bejelentik, és mindneki boldog lesz! :D

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#42) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Könyörgöm azért a szintet tartani kellene.

Ez meg itt nessi a vizi szörny:
[link]

Meg Lennon él,és Elvis nálam járt tegnap este.
Kértek róla fotót? ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#43) fricz19


fricz19
őstag

és egy újabb kémfotó:
[link]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#44) Mappa válasza Brutális eb (#42) üzenetére


Mappa
addikt

kettőt :DDD

nem kötelező megadni

(#45) beccyboy válasza lcee79 (#29) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ok, hogy az Apple készítette, hogy nagyobb legyen a hype. De akkor is egy iPhone 4-gyel kellett csinálniuk, az náluk a fotós csúcs.
Vagy el tudod képzelni az apple főhadiszállását, ahogy mondjuk egy Samsung digitális fényképezővel fotózzák az új telefonjukat?? :D

Caffeine addict.

(#46) Mr. Byu válasza beccyboy (#45) üzenetére


Mr. Byu
aktív tag

Ennek a hozzászólásnak nem látom értelmét. :) És ha iPhone 4-gyel készítette? Nem tudhatod milyen messziről, a kép zajosságából ítélve rohadt messziről, és eszméletlenül ráközelített a digitális zoommal, ami ugye annyit ér, mint szarnak a pofon. :D

Vagy az öszeesküvéselmélet igaz: ez egy gyönyörű kép volt, amit 20 megapixeles DSLR-rel készített állványról fotózva, és még volt ideje beállítani a blendét és a fókuszt is, csak az Apple szerint túl jó volt a minőség, ezért szoftveresen lerontották.

(#47) Nordic válasza Brutális eb (#42) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Engem meg tegnap meglátogatott egy Tyranosaurus Rex meg Hamlet...hát volt nagy dínóm-dánom:DDD.

Gyanús, hogy csak akkor van esély arra, hogy iPhone-t vegyek, ha qwerty-vel jön, pláne ha ilyen kockásan fog kinézni:D

[ Szerkesztve ]

(#48) amanoba


amanoba
őstag

ha megnézné valaki a forrást, vagy az eredeti képet, rájönne, hogy ez a kép annak csupán egy részlete, felnagyítva..

egy egyszerű telefonnal készült kép.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#49) beccyboy válasza Mr. Byu (#46) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ezt csak erre írtam:
"Ezek szerint ezt a frenetikus übergigabrutál minőségű képet egy IPHONE4-el készítette a "lelkes fórumozó" ???? "
De sz@r képet mondjuk mindennek lehet csinálni, az nem nagy művészet... Csak az, hogy hírt csináljunk belőle.

Caffeine addict.

(#50) Depression válasza amanoba (#48) üzenetére


Depression
veterán

Persze a forrás képen sokkal jobban látszik, hogy mennyivel nagyobb az új iphone kijelzője.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.