Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

"HTC és BlackBerry képtelen lesz követni az agresszív árazást" - inkább kénytelen, nem? :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) C$abi válasza Maxentius (#1) üzenetére


C$abi
aktív tag

Van egypár HTC ami tényleg annyi amennyibe kerül.
De ezzel nem védeni akarom...

(#3) Воланд válasza Maxentius (#1) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) BiP válasza Maxentius (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Kénytelen lenne, de képtelen lesz rá.

(#5) kiki89


kiki89
aktív tag

A finnek megtámadták a világot. :Y :D

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#6) Maxentius válasza Воланд (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

hiszen ezzel csődbe menne - ehhez a kénytelen szó illene tudtommal, nyelvtanilag nekem nem kerek a történet így. :U Egyébként gratula a Nokiának, hasonló akciókat csináljon még a jövőben még többet. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) Def26


Def26
félisten

Fene. Jöhetne androiddal. :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) real777 válasza Def26 (#7) üzenetére


real777
tag

márcsak az kéne.Nokia soha ne legyen androidos!!!

(#9) Воланд válasza Maxentius (#6) üzenetére


Воланд
titán

"az elenyésző tartalékokkal rendelkező HTC és BlackBerry képtelen lesz követni az agresszív árazást, hiszen ezzel csődbe menne"

"az elenyésző tartalékokkal rendelkező HTC és BlackBerry kénytelen lesz követni az agresszív árazást, hiszen ezzel csődbe menne"

a masodiknak nincs ertelme.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) tibi683 válasza Maxentius (#6) üzenetére


tibi683
tag

A két szónak teljesen más a jelentése :D

(#11) BobTail válasza Def26 (#7) üzenetére


BobTail
őstag

Már vártuk! :DDD

(#12) Ádám16


Ádám16
addikt

Ennyire olcsó, ilyen SoC-cal és mégis van rajta haszon.
Egyébként hajrá Nokia, egyedül az MS töketlenkedése miatt nem váltottam még vissza WP-re, de ha ilyen kategóriában utaznék mobilok terén, tutira ezt venném. Az Androidos társait kenterbe veri.

(#13) Arni9010 válasza BobTail (#11) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Most 7 hozzászólást kellett várnunk rá :D

(#14) janos68 válasza Ádám16 (#12) üzenetére


janos68
aktív tag

Ha nullszaldóra kijönnek akkor szerintem már boldogok. Ha meg 1-2 dollár haszon is van rajta, akkor meg már a mennyekben is járnak. Legalább is önmagukhoz képest.

(#15) Ádám16 válasza janos68 (#14) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem hinném, hogy a 0-ra utaznának, keresnek ők ebből dellát, ha nem is olyan sokat.
Végül is mindegy, a lényeg, hogy megszokja, és rászokjon a nép, bár remélem a rendszer bakijai/hiányosságai nem riasztják el a tulajdonosokat az újabb WP vásárlástól.

(#16) #16820480 válasza real777 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miért, talán szentségtörés lenne? Én azt nem szeretném, ha csak androidos lenne, mert ez ártana a piaci versenynek, de mondjuk egy Lumia 925 tényleg csak ott bukik el nálam, hogy nem droid...

(#17) c0p1 válasza real777 (#8) üzenetére


c0p1
tag

+1

nokia maradjon csak wp8-as.

(#18) adio válasza #16820480 (#16) üzenetére


adio
tag

És rengeteg ember van akinél ott bukik el a Samsung, hogy droid. Ízlések és pofonok ezen kár is vitatkozni, de szerintem a piacon találsz andoridos telefont hasonló képességekkel, mint a Lumia925.

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#19) danikollar


danikollar
őstag

Ez tényleg egy jó ár-érték arányú telefon.

(#20) #16820480 válasza adio (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Képességekkel igen, de kinézettel sajnos nem. És megmondom őszintén, szívesen vennék európai cégtől telefont. Az lenne jó, ha kicsit PC-s módon magadnak tehetnél rá amit akarsz. Itt nincs azért akkora hatalmas eltérés hardverben, valószínűleg könnyebben megoldható lenne, és akkor lehetne Note 3 WP8-cal, meg Lumia 925 droiddal.

(#21) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Az 520 és a 620 is teljesen korrekt készülék. Ilyen árszinten droid nem negyon létezik használható, illetve olyan ami ad egy hasonló felhasználói élményt és nem csak "döcög".
Még ha nem is keresnek vele sokat, arra pont jó hogy megszerettesse az emberrel a platformot, vásároljon pár appot stb. Onnantól már lehet hogy az ember nem vágyik vissza droidra, vagy legalábbis "sajnálja" azt a pár 100 Ft-ot. IOS fornton is gyakorlatilag így kötik magughoz a felhasználót.

(#22) pzstm


pzstm
titán

nem csodálom. Roppant korrekt is masina :K

ezen az áron droid nem fele ilyen felhasználói élményt nem tud nyújtani a usernek

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23) mark77


mark77
tag

Ettől függetlenül sehol sincs az Androidhoz képest. Sem funkcionalitásban, sem felhasználói élményben.
Pesze aki hülyegyerek módjára színes csempéket akar tologatni hát tegye.
A Blackberrynek más a célközönsége.

Cannibal Corpse

(#24) Def26 válasza pzstm (#22) üzenetére


Def26
félisten

Melyik Nokia nem az? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) real777 válasza mark77 (#23) üzenetére


real777
tag

Sokkal jobb mint az android!

[ Szerkesztve ]

(#26) BlkdmndMobil


BlkdmndMobil
csendes tag

Így lehet ügyesen dolgozni :) Ez a felhasználóknak csak jó és mindig ez a lényeg. :)

(#27) Cilindrik válasza mark77 (#23) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Nálad mit jelent a felhasználói élmény? A funkcionalítást aláírom, de a felhasználói élményben sztem nagyon ott van ez a kis készülék.
Amugy nem kéne lesajnálni azt akinek esetleg más tetszik mint neked.

(#28) Davey7


Davey7
senior tag

A családban most lett egy ilyen beszerezve és rám hárult a feladat, hogy segítsek beállítani, megmutatni, hogy kell használni.

Hát nagyon kellemeset csalódtam. Ennyi pénzért nagyon jó, kenterbe veri az azonos áron kapható droidokat.
Gratula a Nokiának érte. Én még azért szurkolok nekik.

(#29) NGA válasza mark77 (#23) üzenetére


NGA
addikt

(#30) BobTail válasza mark77 (#23) üzenetére


BobTail
őstag

Csak egyszer használnál huzamosabb ideig Windows Phone-t Android helyett, utána Te is hülyegyerek módjára tologatnád a csempéket!

(#31) pzstm válasza BobTail (#30) üzenetére


pzstm
titán

jaaj de gonosz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32) savoo válasza mark77 (#23) üzenetére


savoo
addikt

Hát igen, valaki meg arra izgul ha hülyegyerek módjára próbálja használhatóvá berhelni a szeretett masináját. ;]

(#33) Def26 válasza savoo (#32) üzenetére


Def26
félisten

Most Te pl. a facebook értesítésekre gondolsz wp alatt? :P

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34) savoo válasza Def26 (#33) üzenetére


savoo
addikt

Nem, azokat nem lehet működésre bírni. :DDD

(#35) #19158016


#19158016
törölt tag

Mikor először megfogdostam, első reakcióm az volt, ...ez...ennyiért...azta...?

(#36) HawerKing


HawerKing
őstag

Lehet enis visszaallok wp frontra

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#37) nicu71 válasza savoo (#32) üzenetére


nicu71
addikt

:C

hát igen...ebben az árkategóriában droidosoknak szentírásnak számítanak ezek a szavak...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#38) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sajnos hiába a jó vas, ha a szoftveres oldalon kevés a támogatás,kevés az ingyenes program.
Egy Angrybirds 235 FT míg androidon 0 FT.Nincsen rádió,pedig lehetne.Komolyan szerettem volna llyen telefont, de rengeteg rosszat olvastam és hallottam a windows 8-s telefonos szoftverről.Úgyhogy Android lett ismét.A windowsnak úgy meg kéne háromszorozni a letölthető programok számát és kicsit kéne még csiszolni a windows phone 8-at és azonnal váltanék.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#39) #19158016 válasza ddaydome (#38) üzenetére


#19158016
törölt tag

Látszik, hallottál ezt azt.....

(#40) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nem csodálom hogy sikeres, ilyen áron ez a SoC, ilyen kijelzővel, ilyen látványos és fluid oprendszerrel, naná hogy viszik mint a cukrot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#41) pzstm válasza ddaydome (#38) üzenetére


pzstm
titán

Egy Angrybirds 235 FT míg androidon 0 FT

Azt tedd hozzá, hogy cserébe reklámmentes. :U
Nincsen rádió,pedig lehetne.
Van/lesz (620-ra nem jön). Software update aktiválja a rádiót ;)

A windowsnak úgy meg kéne háromszorozni a letölthető programok számát
Tele lehetne fo*ni valóban a Store-t csomó fin*óprogrammal (tudom, van olyan fontos app ami még mindig hiányzik, de alakul;) ) Számok nekem nem mérvadóak egy Store esetében.

de rengeteg rosszat olvastam és hallottam a windows 8-s telefonos szoftverről.
Miket? Komolyan érdekelne. Illetve saját kézben is ajánlom, hogy próbálj ki egy kiszemelt masinát, még ha csak 15-20 perc erejéig is. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42) savoo válasza ddaydome (#38) üzenetére


savoo
addikt

Kitalálom. T-s eladó mondta ezeket a pontos infokat. :DDD

(#43) thxer válasza ddaydome (#38) üzenetére


thxer
aktív tag

Az új szoftverfrissítés hoz rádiót is, és szerintem appból sincs hiány, sorolj fel párat, ami neked hiányzott!

(#44) BobTail válasza #19158016 (#39) üzenetére


BobTail
őstag

... épp akartam írni, hogy ezzel a hozzászólással is tudnék vitatkozni, de most nincs kedvem :P

(#41) pzstm, áááá, köszönöm! :D
(#42) savoo, #truestroy :DDD

Komolyan mondom, kész felüdülés mostanság a fórumot olvasni! Olyan jókat derülök itt amellett, hogy végre pozitív véleményeket és híreket olvasok... :)

[ Szerkesztve ]

(#45) sonyxperia válasza Def26 (#33) üzenetére


sonyxperia
csendes tag

Sok előnye van a wp8 nak az androiddal szemben. Pl. Stabilabb, megbízhatóbb.
De, hogy lehet okostelefonnak nevezni egy olyan valamit, amire nemhogy gyárilag nincsen, de utólagosan sem lehet fájlkezelőt tenni? Hogy csak a legalapvetőbb dologból induljak ki.
Na persze gondolom a zártságában rejlik a megbízhatósága, de akkor is, azért ez így elég gáz, nem?

(#46) SuperMario válasza ddaydome (#38) üzenetére


SuperMario
tag

Kevés a támogatás és az ingyenes program? Mihez képest? Az Angrybirds miatt a Rovionál kell reklamálni, rádió meg lesz a következő frissítéssel. Van 170000 app a marketplace-en, ugyan nem ismerlek, de meglepne, ha nem lenne elég és nem fedné le minden igényedet a kínálat. A szoftverről olvasott rossz dolgok alatt nem tudom mire gondolsz, így abban nem tudok 'segíteni'.

Közben már látom mások is reagáltak. Ennél jobb érvek kellenek, ha valaki be akarja támadni a WP-t :P

Sonyxperia: Röviden: nem. Minek? Zenék-videók, képek és egyéb fájlok mind kategorizálva vannak, nekem nem hiányzik, hogy összefossa a rendszer, aztán bogarásszam.

[ Szerkesztve ]

(#47) savoo válasza sonyxperia (#45) üzenetére


savoo
addikt

Ja, hogy attól lesz okostelefon a telefon, hogy van rá fájlkezelő. Az eszem megáll. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) #52815360 válasza #16820480 (#16) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nem lenne, de semmi szükség rá. Androidos telefonból már bőven van választék.

[ Szerkesztve ]

(#49) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Gondolom te is csak tesztet olvastál a windows phone-ról...

Ja és ingyenes az Angry Birds ez fontos tényező androidnál....;-);-)

[ Szerkesztve ]

(#50) pzstm válasza sonyxperia (#45) üzenetére


pzstm
titán

hogy lehet okostelefonnak nevezni egy olyan valamit, amire nemhogy gyárilag nincsen, de utólagosan sem lehet fájlkezelőt tenni?

ááááá :C made my day :DD

aláírásgyanús :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.