Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azigen 4k és még kamera is van benne :DDD De inkább nem is akarom tudni milyen van benne.
Én ugyanígy vettem a Samu E1175-met 4k ért csak abban nincs kamera és T függő volt. De szerintem vmi Alcatel dolog lehet....

All→M8

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

sim kártya többe kerül mint a készülék, btw. mennyi lehet az önköltsége ennek? és mennyi profit?? :D

#1 sztem ZTE/Huawei belső

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) m@xsys válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ezek az ajánlatok már nem versenyképesek lassan. 2500-ért talán.

Gyerekeknek mutattam nemrég hasonlót és azt mondták, h nincs benne kamerea, mp3 lejátszó, így ergo sz@r. 8-10 ezres prepaidre gerjednek. Arra még lehet gyüjteni.

(#4) Depression


Depression
veterán

Van bármi infó a készülékről?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Vásároltam 1 ilyen készüléket, tapasztalataim röviden: A készüléket a ZTE gyártja, 2 év garancia! Tartozékok: micro usb töltő, 3,5-ös, felvevőgombos füles. Az összeszerelés jó, nem recseg, ropog, olcsó műanyagokból készült. A gombok nyomáspontja megfelelő. Akksi 1000mAh-s. Kijelző 128x160, tűrhető a minősége. Beszélgetés közben a hangminőség jó, csengőhangok elég hangosak, viszont a mély hangoknál torzít nagy hangerőn. Rádió fapados, viszont szól a headset nélkül is. Mp3 lejátszó is fapados, semmi extra nincs benne. Memória 5mb körül, 2gb-os kártyát kezeli, nagyobbal nem próbáltam. A készülék tetején lévő led elég elfogadható fényerővel bír. Adatátvitel gprs, mms, 250kb-os mp3-at gond nélkül fogadta, bluetooth sajnos nincs. Ezeken kívül van benne számológép, naptár, stopper, adat és üzenetszámláló, stb. Ami nem tetszik benne az a menü lassúsága, főleg szövegbevitelnél. A hasonló áru Samsungokat tudásban simán veri és minőségben sem marad el mögöttük!

[ Szerkesztve ]

Bazsa88

(#6) bazsa88


bazsa88
csendes tag

A kamera vga felbontású, videófelvétel nincs, a képek minősége felejthető!

Bazsa88

(#7) amanoba válasza bazsa88 (#5) üzenetére


amanoba
őstag

Köszi,jó kis beszámoló, az pedig különösen tetszik, hogy füles nélkül is szól a rádió! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) Depression válasza bazsa88 (#5) üzenetére


Depression
veterán

Thx.
Leginkább a füles érdekelt, ebben az árkategórában nem megszokott a 3,5-es jack.
A led meg rendesen meglepett. Megyek, veszek én is egyet. Köszi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Ami még érdekes, hogy a LED a készülék tetejére került, ezért a kamerával nem használható segédfénynek. Bár ezen a kamerán nem sokat segítene. Háttérképek cserélhetőek, mp3 csengőhang beállítható de sms hangok csak a gyáriak.

[ Szerkesztve ]

Bazsa88

(#10) callmeakos válasza bazsa88 (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Meglepően fel van szerelve. És a 3.5mm-es jack külön jó pont. Talán mégsem olyan kaki telefon mint elsőre hallatszik?? :)

All→M8

(#11) bazsa88 válasza callmeakos (#10) üzenetére


bazsa88
csendes tag

Ebben az árkategóriában eddig a legjobb amivel találkoztam! Pedig volt már "pár" darab!

Bazsa88

(#12) csab2


csab2
veterán

Kár, hogy ilyen későn jött ki ez a hír. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#13) amanoba


amanoba
őstag

auchanban is találtam egyet, júl.29-től, 2990 ft., telenor s320..
de ahogy néztem, ez nem egy multimédiás szörnyeteg. ;]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Elvileg július 22-től "akciós" a Tesco-ban, de én 21.-én vettem és már csak 2 volt. Másnapra el is fogyott!

Bazsa88

(#15) Mr.Csizmás válasza amanoba (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

t-nél nincs ilyen occóért akció? :O :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) bazsa88 válasza amanoba (#13) üzenetére


bazsa88
csendes tag

Nekem az is volt és elhiheted, ég és föld a két készülék! Azt örültem hogy sikerült eladnom!

Bazsa88

(#17) csab2


csab2
veterán

ZTE R222-ként találtam meg a neten, csak arról mindenütt azt írják, hogy dual SIM-es.
Ez is az?

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#18) bazsa88 válasza csab2 (#17) üzenetére


bazsa88
csendes tag

Sajnos ez nem, de ahogy nézem a helye meg van, csak takarva van egy műanyag lappal!

[ Szerkesztve ]

Bazsa88

(#19) amanoba válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


amanoba
őstag

t-nél az olcsó samukat esetleg alcateleket nyomatják az áruházakban.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#20) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Múlt heti tesco újságban mintha lett volna egy praktikumos nokia teló 4-5k környékén.
Akkor már inkább azt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) Depression válasza Zirowe (#20) üzenetére


Depression
veterán

Mert Nokia?
Valszeg az tényleg megbízhatóbb, de annak a tudása tényleg kimerül a telefonálásnál.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) Zirowe válasza Depression (#21) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ilyen áron nem hiszem, hogy másra is kéne.:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23) B1T3 válasza bazsa88 (#5) üzenetére


B1T3
addikt

Azért így meggyőző. :) 3,5-ös jack, led, füles nélküli rádió nagy piros pont.

(#24) zolooka válasza B1T3 (#23) üzenetére


zolooka
csendes tag

Én is vettem egy ilyen készüléket. Nekem soha nem kellettek nagy tudású készülékek, amit ez tud nekem pont elég. Egyébként én még nem üzemeltem be csak felbontottam tegna este, nekem tetszik a formája. Anyámnak vettem a múltkor egy Telenor s320-at aztán végül majnem fejemhez vágta annyira gyatra a kijelzője. De most már kezdi megszokni. Viszont örömmel olvastam hogy ennek TFT a képernyője. Egyébként a másik is elég lassú volt, pedig az aztán semmit sem tud.

Mindig priviben keressetek,azt hamarabb észreveszem...

(#25) SkyLaci válasza bazsa88 (#5) üzenetére


SkyLaci
őstag

szövegbevitel lassú? mennyire? Smsezésre tehát használhatatlan? nem zörögnek-recsegnek nagyon a gombok?

(#26) SkyLaci válasza Zirowe (#22) üzenetére


SkyLaci
őstag

smsezni is legyen jó, aztán nem árt ha van vmi böngésző: emailek, facebook. és hosszú készenléti idő. más tényleg nem kell

(#27) Edit.862 válasza SkyLaci (#26) üzenetére


Edit.862
csendes tag

Telefonálásra tökéletes, Egész jó hangminőséggel bír. Az sms íráshoz némi türelem kell:) De viszont az akksi egész jól bírja. Anyagminőségben sem rossz..Pláne ennyi pénzért, ha 1 év után kidobod, rendszeres használat után, már rég megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#28) SkyLaci válasza Edit.862 (#27) üzenetére


SkyLaci
őstag

Én is vettem egyet barátnőmnek, hogy ingyen hívhassuk egymást. Leírom a tapasztalataimat.
Telefonálásra valóban jó, nincs gond a hangminőséggel egyik oldalon sem, tetszik még az 1000mAh aksi, a microUSB (de adatkábel nincs hozzá, de nem is tud mit kezdeni vele a számítógép, és fordítva), és a töltő is nagyon rendben van (nagyon pici "fej", és viszonylag gyorsan tölt, és hosszú a zsinór). Nagyon meglepődtem hogy a hívásokat tudja rögzíteni!
Nem rossz hogy van zseblámpa led (bár elég harmatos, de azért hasznát lehet venni olykor), a 3,5ös jack is jó ötlet, és headsetet is kapunk ami nem egy nagy durranás de telefonálásra ez is jó. A memória bővíthetőséget is jó pont lehet, bár sok haszna nincs, mert max 1-2 háttérképet, csengőhangot érdemes rátenni. A zenelejátszó nagyon fapados, de azért van, hát nem hiszem hogy sokan fogják használni. A képnézegetőben zoomolni nem lehet de még csak a teljes képernyőre sem lehet kilőni a képet kb 90x120ban mutatja a képeket. A kamera teljesen felesleges bele, legkisebb mozgásra elnyúlik a kép, vga felbontás a legnagyobb, videózni nem lehet, a képeket csak háttérnek használhatjuk, emberek mellé nem lehet rendelni. Kihangosítva nem érdemes használni, recseg rendesen. rádió megy füles nélkül is, de gyatra minőségben.
a menü kicsit lassú, a szövegbevitel is. Szerintem vannak komoly logikai hibái a kezelő felületnek, pl smsekre ha rányomok akkor nem megnyitja az smst hanem megkérdezi hogy mit szeretnék csinálni vele (megnyit, töröl, továbbküld..stb), és még sorolhatnám a hasonlókat. a billentyűzár feloldására olyan billentyű kombinációt is mutat ami nem is oldja fel XD (felold + *: működik, # + *, felold + #, felold + # + *: nem működnek).
Sms írásnál idegesítő hogy rengetegféle beviteli mód van, de pl "Abc" nincs, ha elkezdek kisbetövel írni majd akarok egy nagybetűt akkor csomót kell nyomkodni a #et mire a nagybetűkhöz érek újra a számokon meg a mindenféle nyelvű intelligens T9eken keresztül. Hiába nyomot hosszan a gombot, nem írja ki a számot, végig kell pörgetni a betűket ha számot akarok írni, és van néha egy kis fáziskéséke.
Van rajta böngésző /gprs/ (már majdnem örültem), de piszkosul lassú, a telenor go (vagy mi) kezdőoldalt is lassan töltötte be, és a lapozásra is rengeteget kell várni a már betöltött oldalon. facebookba be sem tudott jelentkezni. Java támogatás nincs, így opera mini sem megy.
szerintem nem jobb a samsung vagy a nokia legalja telefonjainál, még ha papíron annak is tűnik, van pár valóban működő pozitívum (aksi, microusb, töltő), de a felhasználói "élmény" szerintem még rosszabb mint a nagy gyártók lowend készülékeinél, hiába a kamera, a microSD, zenelejátszó, a böngésző..stb, mert nem működnek úgy hogy valóban használható legyen.

(#29) trufa12


trufa12
addikt

nem volna rosz mert olcso mcsak fügetleniteni nem lehet igy nem veszek ijet

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#30) SkyLaci válasza trufa12 (#29) üzenetére


SkyLaci
őstag

De rossz szerintem. Vannak függetlenül is olcsó új telók, lehet hogy papíron kevesebbet tudnak, mégis jobbak.
pl 4000től alcatelek
5000től samsungok
6000től lg
7000től nokia

(#31) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Elővettem újra mert ezt fel lehet venni télen ellentétben az érintőképernyősökkel. A kezdőképet, amikor a telenoros propeller pörög, sikerült valakinek megváltoztatni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.