Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ennyiért nálunk is vinnék mint a cukrot,a neppereknek annyi lenne :)
De ezt magyarázza el valéaki:"egy éven át korlátlan WLAN elérést kínál".
Dögöljek meg ha ezt értem :W

(#2) Pompi válasza Vtwo (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az O2 wlan hálózatának használatáról van szó.

Wlan hálózaton nem csak az otthoni / munkahelyi / isoklai hálónkat értjük. Nálunk is vannak fizetős hotspotok. Pl. T-Mobile-nak is van fizetős WLAN hálózata itthon (többek közt a reptéren).

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3) Oliverda


Oliverda
félisten

Kíváncsi vagyok hogy mikor lesz itt hír az hogy Honduras-ban előfizetéssel mennyit kell havonta fizetni az iPhone 3G-ért ha már az ügyfél legalább 5 éve a szolgáltatónál van és aláír még legalább 2050ig.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) Vtwo válasza Pompi (#2) üzenetére


Vtwo
senior tag

Aha.

(#5) tween


tween
őstag

Vajon itthon is lesz Domino csomagban? ;]

(#6) Remittenda válasza Pompi (#2) üzenetére


Remittenda
aktív tag

A hazai T-árak T-HotSpots

Csak nekem tűnnek baromi drágának? :F

[ Szerkesztve ]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#7) Vtwo


Vtwo
senior tag

200-ért talán,ismerve az itthoni árpolitikát...

(#8) Jadro


Jadro
veterán

Na. Igaz a mondás: Minden csoda 3 napig tart. Lesz ez még itt is kártyás egyszercsak. Aki tud várni... :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9) icecave válasza Jadro (#8) üzenetére


icecave
nagyúr

Az meg teljesen jó lenne annak, aki nem akarja magát elkötelezni évekre a hűséggel.
És ha még hozzávesszük, hogy a T-mobile árulja csak, de asszem 9600 ft-ért ők kikódolják úgy, hogy marad a garancia, akkor nem vészes még akkor sem.
A napokban olvastam, hogy a t-mobile nem szervizeli itthon az iphone-t. Bármi para van, cseréli. Ez makkora király már :D

(#10) Pompi válasza icecave (#9) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Bármi para van, cseréli. Ez makkora király már"

Ezt hol olvastad? Én azt olvastam, hogy bármi baja van küldik Németországba.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#11) BossBoss


BossBoss
őstag

Naz jó hír. Lassan megyek ki londonba éldegélni. Ez lesz az első amit venni fogok :DDD :C

(#12) fateless


fateless
veterán

A samsung f480 prepaid csomagban 320 fontocska, ha így nézzük, nem eszeveszett drága az iPhone.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Inkább offra rakom, de szerintem a TÉÉÉ nálunk pofátlanul drágán ad mindent, azt is előfizetéssel, hűségnyilatkozattal :((( Kártyás csomag meg szerintem nem is lesz soha, najó 5 év múlva talán, miért kell csak egy szolgáltatóra korlátozni a forgalmazhatóságot, így nincs verseny...

(#14) szasza_xp válasza Sandormaster (#13) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Verseny nincs, profit viszont dögivel.. ezért

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#15) papi77 válasza Sandormaster (#13) üzenetére


papi77
addikt

...de,ha lesz is ,az tuti,h nem 103K-ért!

Az első: NOKIA 1611

(#16) Lord Takeda


Lord Takeda
csendes tag

Újabb ok, amiért szeretem ezt az országot. Persze minden könnyebb lenne, ha mondjuk 1000 km-el nyugatabbra lenne.....

(#18) arcos válasza szasza_xp (#14) üzenetére


arcos
tag

Van verseny - veszed vagy nem veszed.

Elég ha a világegyetem tágul, a pocaknak nem muszáj!

(#19) spedyboy


spedyboy
senior tag

szóval itt ugye nem arrol van szó hogy a teloban letiltjkák a wlan-t hanem arrol h az o2-ét ne mhasználhatod tehát a saját vagya free hotspot okat igen?
mert az ugy nagyon gáz lenne... elsöre meg is ilyedtem h elirtátok vagy ilyesmi...:D
am az áron nem lepödtem meg ennyi és kész...

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#20) Pompi válasza spedyboy (#19) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Komolyan mit nem lehet azon érteni, hogy

"egy éven át korlátlan WLAN elérést kínál" az O2 hálózatához

???
Semmilyen letiltásról nem írtunk.

Feel Good Inc.

(#21) asadasad22 válasza Remittenda (#6) üzenetére


asadasad22
őstag

pofátlanul drága, beszarás.

(#22) joghurtoskan


joghurtoskan
csendes tag

a T nem nagyon szeret drága mobilokat kártyásan árulni, ellentétben a vodával aki mindet adja azzal is, ami szerintem szimpatikus, de a T.-nél az előfizu fele terelgetnek, nincs is drágább domino csomag negyvennél kb, úgyhogy idehaza ez a veszély nem fenyeget, meg korlátlan beszélgetés stb, az nem kis hazánkra vall...

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

(#23) m@xsys


m@xsys
senior tag

Na nem tudom kinek milyen infója van, de Tréé-nél nem törik le a kilincset már az iPhonért, érdeklödő van, de több semmi.
Kiváncsian várom mennyi fogyott ;]

(#24) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nem rossz. Látszik ,hogy nem nálunk van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) icecave válasza m@xsys (#23) üzenetére


icecave
nagyúr

De rohadtul örülnék egy táblázatnak, hogy mennyit adtak el a iphone-ból a Téé-nél...

(#26) 2T válasza icecave (#25) üzenetére


2T
tag

En vettem,de csak hogy javitsam a statisztikát :)

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#27) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Kicsit vicces dolog ez az ingyen wlan dolog, mert tele van manapság minden nyitott wifi hálókkal, és minden mekibe van és teljesen nyitott, egyedül az msn van letíltva. Szóval szerintem ez nem akkora extra dolog. Másrészt arról még nem olvastam, hogy milyen a wifi vevője, mert láttam már olyan pda t ami csak alig talált hálózatot és azt is csak alacsony jelszinten, ezzel szemben az én telóm ugyan ott 6 hálót is talált és csak azért nem lehetett csatlakozni egyikre se mert védve voltak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#28) rii válasza Jégkokó (#27) üzenetére


rii
nagyúr

:DD

jáááj ... munkatársamm azzal szórakozott a 3 napos iPhone-jával, hogy a melóhely mellett két kaszinó is van, mittuomén egyik pist-royal, és marha nagy szerencsével ki is kitalálta a jelszavát, hogy pistroyal ..

ezen mókázik, hogy most melyiken tud felmenni, meg melyiket látja.

kb 20-30 méterről ....

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#29) AMD Power válasza Jégkokó (#27) üzenetére


AMD Power
titán

Főleg nem kint. Londonban van vagy 100000.... hely ahol van ingyen WLAN.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Pompi válasza Jégkokó (#27) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az cseppet sem zavar, hogy az első és az utolsó mondatod üti egymást erősen?! És inkább az utolsó az igaz. Arról nem is beszélve, hogy rohadt nagy különbség van aközött, hogy találsz egy nem kellőképpen levédett hálózatot és jogtalanul felmész rá, és aközött, hogy egy korrektül kiépített wlan hálózathoz van legális korlátlan elérésed. És senki nem mondta, hogy ez akkora dolog, egyáltalán nem ez a hír fő mondanivalója, de rugózhatunk még rajta egy kicsit.

Feel Good Inc.

(#31) Jégkokó válasza Pompi (#30) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én nem éjjel nappal letöltök más nyitott hálózatán, és még csak nem is futtatok semmilyen letöltö alkalmazást. Csupán megnézek egy két weboldalt, ez nem akkora bűn szerintem.Manapság a több megabites kapcsolatoknál a kutya nem veszi észre azt a pár kbyte adatforgalmat.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#32) asadasad22 válasza Jégkokó (#31) üzenetére


asadasad22
őstag

jaja. kéne valami ilyesmi megegyezés, hogy megosztod az otthoni netedet (persze csak bizonyos korlátokkal, meglenne, hogy összesen mekkora részét vihetik el a sávszélességednek, és ez nem lenne olyan jelentős), cserébe pedig te is használhatnád mindenki hálóját ilyen szinten. persze, sajnos vissza lehetne élni vele, de milyen jó lenne már. mondjuk sok helyen szerencsére "default" módon van beállítva a wlan, teljesen védtelenül, ezek sokat szoktak segíteni néha, és nekik sem lehet nagy hátrányuk belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#33) rgranc válasza Jégkokó (#31) üzenetére


rgranc
aktív tag

a) Nem állítom azt, hogy "nyugaton" nincs wardriving, sőt!
b) Én is wardrive-oltam már, nem is egyszer, ezért nem köveket akarok dobálni.
c) Ugyanakkor az a két érvelés hogy "bezzeg Magyarországon miért nincs ilyen" és "de hát úgyis mindenhol van védtelen wifi" csak nálam üti egymást?

"Bezzeg Magyarországon miért nincs?" Nagyon sok okból. Többek között talán azért is, mert ilyen a hozzáállás: nem baj ha másé, és nem direkt osztotta meg, ha nincs védve, használjuk "ez nem akkora bűn szerintünk". Ha nincs lebetonozva, ellopjuk, az nem akkora bűn. A kettő között nincs is olyan hatalmas különbség szerintem. És ez van ma Magyarországon, nem olcsó iPhone.

(#34) rgranc válasza asadasad22 (#32) üzenetére


rgranc
aktív tag

Nem te találtad fel a spanyolviaszt:
fon.com

http://prohardver.hu/tema/fon_a_wifi_kozosseg_fon_com/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#35) szasza_xp válasza arcos (#18) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Jah, a cserére várók sorában van verseny, hogy ki kapja vissza először :D

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#36) fateless válasza Jégkokó (#31) üzenetére


fateless
veterán

Van otthon toalet is, az a vízmennyiség, amennyit valaki egy lehúzással elhasznál a teljes vízfogyasztásunkhoz képest szinte észrevehetetlen, ugyanakkor ha valaki csak azért bejönne pisilni a lakásunkba, mert nem volt éppen bezárva az ajtó, azt hiszem, elég mérges lennék rá.

ON:
Ha most úgy nézzük, hogy 100k-ért megkapsz egy nem olcsó készüléket, emellé még adnak egy év ingyen WiFi-t a saját hálózatukon, akkor az kifejezetten jó árnak számít. Most a Pannon a HTC Cruise-t adja ennyiért két év röghöz kötöttséggel. Azért az elég nagy összeg. Angol hasonlatban pedig a korábban írt F480 jut eszembe, ami hasonló áron van. Szóval amit mondani akarok, hogy ez esetben nem elszállt árról van szó.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#37) Jégkokó válasza fateless (#36) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azért ez nem teljesn olyan mintha valaki a wc t használná. Amugy meg ha megnézek pár weboldalt, azzal szerintem semmi kárt nem okozok senkinek se. Meg mapaság a wlan routerekbe lehet a sávszélt is szabályozni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#38) fateless válasza Jégkokó (#37) üzenetére


fateless
veterán

A wc használattal sem okozol kárt, ha nem látlak meg, akkor nem is fogok tudni rőla - kivéve, ha felhajtva hagyod az ülőkét :D A tartályban is állíthatod a öblítő víz mennyiségét, nem csak a routeren a sávszélességet. :D
Ja, a budin sokszor vagyok fenn a neten akár PDA-val, akár laptoppal. Ha valaki így használja, készeresen él vissza a lehetőségekkel. :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#39) rii


rii
nagyúr

annyir a komolytalanok ezek a hasonlatok
mint a "illeáglis software használat - autólopás" hasonlítgatása

laskásba, magántulajdonba bemenni egészen más,
mint használni egy le nem védett hálózatot

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#40) Vtwo


Vtwo
senior tag

Beperelték az Apple-t! Lassú az iPhone
Az elégedetlen vásárlók már másodjára perelik be az Apple-t az iPhone 3G lassú adatátvitele miatt.
Újabb perrel kell szembenézniük az Apple jogászainak. Egy iPhone 3G-vásárló megelégelte, hogy a reklámokkal ellentétben a telefon egyáltalán nem biztosít olyan gyors internetezést, mint amire számítani lehet. Továbbá kifogásolta a készülék készenléti idejét is.

(#41) fateless válasza rii (#39) üzenetére


fateless
veterán

A csak-mert-van-rá-lehetőség hozzáállás miatt írtam egy megdöbbentő példát.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42) papi77 válasza icecave (#25) üzenetére


papi77
addikt

Olyat te nem fogsz látni,mert akkor már nem lenne akkora szám,a "Megérkezett a várva várt iPhone" reklámszlogen! + kiderűlne,h itt nem olyan sikeres... :U

Az első: NOKIA 1611

(#43) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az Apple megcáfolni látszik saját magát, legalábbis ami az iPhone 3G-t illeti.

Eleve furcsa, hogy Európában és Amerikában nagyon nem akaródzik neki (csak néhány országban kötelező) gyárilag kártyafüggetlenül árulni a telefont, most Hong Kongban mégis így árulják a hivatalos Apple Store-okban! Érdekes, hogy így bármelyik helyi szolgáltatón és persze az iTunes 8-on keresztül aktiválni lehet a telefont. A 8 GB-os 700 dollárba kerül, a 16 GB-os pedig 800 dollárt kóstál.

[ Szerkesztve ]

(#44) lasa


lasa
tag

Ha a domino sim lejár és nem érkezik rá feltöltés ,akkor letiltják a szifont ? :Y

Dressed to kill

(#45) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A Trénél dominoban kapható már egy jó ideje.....

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#46) Magnum_ válasza Joe bácsi (#45) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem tagadja senki.

I humbly and respectfully decline™

(#47) icecave válasza lasa (#44) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha dominoval lett véve a telefon, nem tiltják le, mert megvetted a telefont, semmi kötelezettséged nincs a szolgáltató felé. Csak az alőfizuval vett iphone-t tiltják le, ha nem fizeted a számlát...

(#48) lasa válasza icecave (#47) üzenetére


lasa
tag

Oké :R én is igy tippeltem

Dressed to kill

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt ár, de idehaza nevetségesen lesz beárazva, valamiért így érzem...

Közben megnéztem.... Domino csomagban 131 250 Ft-tól ,vicc

[ Szerkesztve ]

(#50) icecave válasza hemaka (#49) üzenetére


icecave
nagyúr

Nevetséges, igen. Ennyiért már megkapod külföldről, gyárilag függetlenül, világgaranciával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.