Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Chaser válasza UnA (#20) üzenetére


Chaser
titán

én ezt is megértem gond nélkül, az ennél sokkal csúnyábbakat is, ettől független ez nem helyes formája annak, amit az emberke közölni akart ( :
mertfan etyelato teflon hipátlanálapotpa semibaja cserre értekel engemt egyterrásra meg ramkitt is értekel min dent mek halgatok -én az ilyet simán értem, de a magyar nyelv megcsúfolása ettől függetlenül, meg a magyar állam szégyene, h ilyeneknek nem vágták le a kezét ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) UnA válasza Chaser (#21) üzenetére


UnA
Korrektor

A túlzás sohasem helyettesíti az érvelést. Meg tudom érteni, ha neked fáj a "cin" (miért ne), de a többi akkor sem ide tartozó információ.

(#23) Chaser válasza UnA (#22) üzenetére


Chaser
titán

nem fáj, nem helyes forma
arról beszéltél, amit megértünk az jó, az állítás nem igaz, ezért volt pár példa, ahogy a flexet is megérti legtöbbünk, attól az még helytelen marad

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) RBJ


RBJ
addikt

Azért nem semmi egy 100Ft os órába ennyi energiát beletenni. :C

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25) rankesz válasza dugesz77 (#17) üzenetére


rankesz
veterán

Ott a láncfűrész az "druzsba", (mint nálunk a Stihl) a tabletta kijelzője megvan csikarva, ezért mondd meg mennyit hagysz le belőle... persze ő még abból is alkuszik... :U

(#26) atike


atike
nagyúr

Tényleg nem semmi ennyi energiát beleölni egy ilyen projektbe... Gyárilag nincs olyan "filléres" kínai, ami tudja ezeket a dolgokat alapból...? :U

(#27) simonzé válasza atike (#26) üzenetére


simonzé
addikt

De van, csak az Japán.
És drága.

I don't fit in. I fit out.

(#28) Chaser válasza atike (#26) üzenetére


Chaser
titán

talán van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) sztanozs válasza UnA (#22) üzenetére


sztanozs
veterán

Gondolom epret se szoksz venni a picon, csak szamócát...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30) Chaser válasza sztanozs (#29) üzenetére


Chaser
titán

ez egy aranyos mese:)
valójában a földieper mint olyan nem létezik, valaki valamikor kitalálta, úriasabban' hangzik mint a szamóca, és azért földi, mert az eperfa termése volt a standard eper
az erdei vad szamócából tenyésztették ki, amit földieper néven emlegetnek sokan, bár helyesen szamóca lenne - én úgy hívtam mindig, gyerekkoromtól -, de ez ma már olyan szintű, h teljesen beépült a köztudatba, majd valamikor valaki le is okézza valószínűleg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) sztanozs válasza Chaser (#30) üzenetére


sztanozs
veterán

ezértírtam

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#32) Chaser válasza sztanozs (#31) üzenetére


Chaser
titán

Nem mindenki ismeri a meset, sot,.legtobben nem ismerik, ha olvassak akkor orvosolva:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) Viktor S


Viktor S
csendes tag

https://en.wikipedia.org/wiki/Casio_F-91W

Imádok mókolni, de a fenti klasszikus Casio könnyű, lapos, valóban vízálló és évekig bírja egy elemmel. Mindezt ~4000 forintért.

[ Szerkesztve ]

(#34) kovy79 válasza UnA (#20) üzenetére


kovy79
őstag

Magyarul akkor szerinted semmi szükség korrektorra, míg "magyarközelien" (érthetően) kommunikál valaki.
Mondjuk a ma cikkek színvonalán is sokszor látszik, hogy errefelé nem sokat számít a helyesírás...
Akárhogy csűröd-csavarod, a cikkben a "cin" helytelen kifejezés! Ennyi erővel ólmot is írhatna...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#35) Synthwave válasza Kasya (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) Chaser válasza Synthwave (#35) üzenetére


Chaser
titán

a pajkos monitorját neki ;] ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) freeknight válasza kovy79 (#34) üzenetére


freeknight
őstag

Azért te is beláthatod, ha valaki keveri a forrasztóón helyett a cin kifejezést használja, annak a helyesíráshoz nem sok köze van.

Van ilyen. Itt borsodban mindenki tudja, ha valaki megkínál kólával, akkor az lehet, hogy a valóságban fanta lesz, mégse sértődik meg senki.
Ahogy én is tudom, mire gondol a kedves megrendelő, amikor térmikrofont emleget.
Ahogy te is tudod, mire gondolt a cin alatt.

[ Szerkesztve ]

(#38) Chaser válasza freeknight (#37) üzenetére


Chaser
titán

Tartalmilag helytelen, az sem jobb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) CoolBoy323 válasza kovy79 (#34) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez kb olyan, mint hogy az ország 99,9%-a ujjlenyomat olvasónak hívja a telefonján lévő ujjnyomat olvasót.

Ujjlenyomat = fingerroll (roll = forgat, azaz a 180fokos lenyomata az ujjnak, amit pl rabosításkor vesznek)
Ujjnyomat = fingerprint

(#40) BoB válasza CoolBoy323 (#39) üzenetére


BoB
veterán

Nem vagyok rendőr, de szerintem rolled fingerprint van, és nincs olyan hogy fingerroll.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.