Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Komcsi


Komcsi
tag

Nagyon jól néz ki, bár felszereltségben nem hatott meg.
Ezek az Asusék tudnak azért... :R
Kíváncsi leszek az árára...

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#2) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nekem tetszik, nem rossz.:)

Kis hiba a cikkbe: "Újabb egyesi festésű"

(#3) Móci


Móci
addikt

Ez sem lesz olcsó...
Szerintem egy UZI elfért még volna abban a dobozban, ha már katonai a téma.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Integra


Integra
titán

micsoda parasztkvakítás, hát persze, a júeszármiban l1366-os deszkák, meg 980x cpu... szegény rog lapom mindjárt kidobom.. :DDD
amúgy tényleg jól néz ki:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) #97544192


#97544192
törölt tag

még egy hiba: "A Sabertooth X58 megjelenésének fátumáról, illetve az alaplap áráról még nem számolt be a gyártó."

elég érdekesen néz ki a lap, nem tudnám elképzelni sok gépben... :D

(#6) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Pofás kis lapocska meg kell hagyni. :R De azt hiszem a magyar pénztárcába bele fog törni ez a Saber fogacska. Mert hogy nem lesz olcsó az már tuti. :(

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#7) Probber


Probber
őstag

Akárhogy nézem, én kettő x1-es PCI Express portot látok.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) tigipuf válasza Probber (#7) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ja,szerintem is :K

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#9) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Csak szerintem van közel a 2 x16-os PCI-e csati?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) menalcas válasza #97544192 (#5) üzenetére


menalcas
őstag

Ha sok gépben nem is , de a sajátomban szívesen látnám :DD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) eclipse006


eclipse006
őstag

Lehet, hogy megköveztek,de nekem nem tetszik ez a lap, ezek a terepszínű alkatrészek tök bénák szerintem :B

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#12) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Mint régi motoros a szakmában ezen már csak mosolyogni tudok :)
"Egész napos igénybevétel", "katonai szabványnak megfelelő cuccok".
Melyik alaplap ne bírná éveken át egész nap? Anno rádiós hálót működtetünk PII-sekkel háztetőn, dobozban, póznán -10C és +40-50C közt éveken át. A vinyó döglött meg bennük, de az is csak néha.
Egyébként is borzasztó nagy szükség van a -55C és +125C közti igénybevételre méretezett deszkára, mert gyakran előfordul, hogy valaki a mély-fagyasztóban játszik hónapokon át 24/24 a Crysis 5-tel, majd poénból a villanyrezsóra teszi az alaplapot, hogy stressz teszteket pörgessen rajta.
A festés meg külön kiváló: sokkal gyorsabb jön le a film és gyorsabban futnak a játékok. (Állítólag a péniszt is növeli kis mértékben.)
Anno az Asus "Black Pearl" termékei voltak ilyenek. (CUSL2-CB, emlékszünk?) Akkoriban nagy szám volt a fekete NYÁK. Amit persze soha nem láttál. Persze plexis házak se nagyon voltak, de most hogy az van se szoktam nézegetni...

(#13) Taky


Taky
senior tag

"éjjel-nappal lehet őket folyamatosan működtetni"

Én ezidáig abban a tudatban éltem, hogy "átlagos" alaplapot is lehet akár éjjel-nappal folyamatosan működtetni... :)

Manapság ezek a marketingszövegek... :(((

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#14) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Első benyomás : :Y --> no komment, nem gyenge deszka

PS4

(#15) mephi666 válasza _Scythe_ (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

kell a marketingszöveg, hátha rákap valaki :) a giga lapom november óta megy napi 24 órában, előtte meg az asrock lapom is évekig ment hasonlóan... egyedül amikor nyaralni voltunk, akkor kapcsoltam csak ki... a vinyó tud néha gyenge pont lenni, esetleg a táp...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) tetrix


tetrix
tag

...és a stratégiai meg akciójátékok pluszz 20%-al gyorsabban futnak ezen.
Azért nem írom le a gyártót így is asus lapom van, mellesleg szerverlapból is egy ilyen márkájút néztem [link] ; reményeim szerint két 8magos proccal gyorsabban lehet majd a rendereket számoltatni :)

[ Szerkesztve ]

(#17) TESCO-Zsömle válasza #97544192 (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs azzal ott semmi baj. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Srodney


Srodney
senior tag

külsőre pofás,de tudományban nem tud újat felhozni... :U

(#19) zz top


zz top
tag

Valahogy nem csillant fel a szemem egy drága, libafos-zöld színű LGA1366 laptól, mikor pár hónap múlva jön az LGA2011, de hát valakinek biztos kell majd ez is, nem szólok bele.

(#20) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Kb mennyit javít a hőfokon ez a hűtőborda?

hetente fogják kidobni az új lapokat, de tudásban ugyan az csak a csicsás hűtés ami különbözik!

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#21) Sicilian


Sicilian
addikt

Jó ez a katonai design :K

nothing is true everything is permitted..

(#22) _Scythe_ válasza mephi666 (#15) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Jaja, most, hogy mondod táp is halt meg.
Mondjuk az igaz, hogy Vargáné&co típusúak voltak... :)

(#23) #97544192 válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


#97544192
törölt tag

a fenébe, nem is tudtam, hogy létezik ilyen szó. köszi a felvilágosítást :DDD

(#24) #72042496


#72042496
törölt tag

"A nagyobb igénybevételnek kitett részek hőleadási képességét a CeraM!X Heatsing Coating Technology, azaz a hűtőbordán alkalmazott CeraM!X bevonat segítik elő."

És az egészet az "I" betűt kiváltó felkiáltójel teszi különösen hitelessé. :D

(#25) Archer


Archer
őstag

A PCI foglalat nagyon elcseszett helyen van, tehették volna a PCI-E foglalatok alá. Egy Supermicro vagy egy Tyan lap bőven komolyabban néz ki, ha már professzionális felhasználásról van szó.
Amúgy szerintem bármelyik mai lap mehet 24/7-ben (de a régiek is, leszámítva az ilyen Tomato meg hasonló csoda márkákat) megfelelően szellős ház esetén, max. az oprendszer kergül meg egy idő után de az meg nem a lap hibája. Csak már nem tudják, mit találjanak ki a marketingesek. Ha meg tényleg extréme körülmények közé tervezték, akkor tényleg fontos rá a sokcsatornás hangkimenet, Szibériában vagy valami sivatagban biztos gyakran házimoziznak az userek :DDD

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.