Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

A Huawei P9 és a Sony XA kártyás árai jók, viszont előfizusan egyáltalán nem éri meg egyik sem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) embe


embe
nagyúr

A Samu A5-nél az a 40Ft. azért odab@sz. :DDD Hogy jött ez ki?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3) dementor


dementor
senior tag

Sajnálatos, hogy előfizetések terén horribilis árak hódítanak még a mai napig is, kevésbé hozzáértő ügyfeleket. Két év hűségért cserébe gyakorlatilag semmi készülék kedvezmény sem jár. :(((

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#4) janeszgol válasza dementor (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ráadásul a havidíj kb 20%-kal magasabb, ha készüléket is veszel. Ezt nem hozzáadva is drágák, hát még így.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) nyisziati válasza embe (#2) üzenetére


nyisziati
veterán

Az a 40 Ft nekem is szúrja a szemem... :DDD

Többtízmilliárdos profitjuk van a telekom cégeknek, és képesek ilyenekkel jönni...

(#6) dementor válasza janeszgol (#4) üzenetére


dementor
senior tag

És a szerencsétlen magyar így is megveszi mert gondolja, hogy mekkora üzletet köt. Amíg ez így marad ne is álmodjunk korrekt árakról.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#7) Wesder válasza dementor (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Csak az a fontos hogy gazsika rajoskodhat majd az iPhone-jàval, az àr nem szàmít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Fejvadi válasza nyisziati (#5) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Bár ez Telenor, nem mintha sokat számítana. :)

(#9) Hennet válasza embe (#2) üzenetére


Hennet
aktív tag

Valószínűleg készülnek elő a leárazásokra a karácsonyi időszakra és ki kell jönni a százalákoknak (vagy vmi hasonló).

Nekem az a kedvencem a szolgáltatóknál, hogy a telefon "0 Ft" vagy "0 Ft-ért elvihető" és a kedves vevő csak ott döbben rá, hogy a listaár kb 20% előlegben ott helyben le kell perkálni. Oké, hogy azt levonják a havidíjból később, de ha már valami § Ft-ért elvihető, akkor ne kelljen pénzt otthagynom... :W

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#10) Shadowprince válasza Hennet (#9) üzenetére


Shadowprince
csendes tag

Ez pont az ilyen "Gazsik" ellen van kitalálva, aki elvinné az ájfónt ingyen, aztán nem fizetne. Engem is idegesített az első előfizunál, de meglévőtől nem kérnek már előleget. Nyilván, ez a megbízható, fizető előfizetőknek szívás, viszont szolgáltatói oldalról egy jó szűrő.

(#11) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Jól megerőltették magukat.
De biztos valami baj van náluk mert most jött az SMS hogy 20 ezer kedvezményt kapok ha kötök mégegy szerződést.

Eszemben sincs a múltkori kicseszés után mikor a netet használhatatlanná lassították.
Az indok: Üzleti döntés. Akkor ez meg az én üzleti döntésem.És remélem még sokan beintettek nekik.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) dementor válasza M5Norbi (#11) üzenetére


dementor
senior tag

Ez így igaz. Küldik DPI előfizetőknek is.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#13) Luck Dragon válasza embe (#2) üzenetére

Vagy beszállítói üzemanyag csökkenése miatt. Vagy...ahh még sem. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) nyisziati válasza M5Norbi (#11) üzenetére


nyisziati
veterán

Meg lehet kérdezni, miért lassították a netet?

(#15) M5Norbi válasza nyisziati (#14) üzenetére


M5Norbi
őstag

Elfogyott a keret.
Eddig is lassították de nem ennyire.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.