Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Wajk válasza szkaroly (#28) üzenetére


Wajk
addikt

én meg azt nem értem, miért nem lehet megérteni, hogy van még igény kompaktabb telefonra. ennyi, nem állok neki hisztizni, csak elmondtam a preferenciáimat. Ha lenne örülnék, de nincs, nem örülök. Nem sírom tele a topikokat, de figyelembe lehet venni, hogy nem mindenki szeretne péklapátokkal rohangálni, mert milyen jó rajta médiát fogyasztani.

(#29) Tapsi75 : az eredeti SE akkor az egyik legjobb képernyőidőt produkálta a Plus-okat leszámítva ;) nem a méret a lényeg.

(#24) nozs23 : az XS ami csúcshardver, ahhoz képest nem kompakt a méret. Ha kisebb lett volna gyengébb HW-val az ok. de a méret ua, HW-ban meg inkább középkategória volt.

Engem mondjuk úgy már majdnem nem érdekelne, hogy mennyibe kerül, de legyen valami kisebb telefon. Ha nem lesz persze akkor sem dőlök a kardomba és akkor egy XS vagy 11PRO lesz a befutó, de örülnék ha becsusszana valami. És nam csak valami "álkompakt" mint az S10E. Amikor hallottam róla megörültem neki, hogy végre, ha nem is egészen HighEnd, de valami kisebbség, de ebben a fizikai méret kategóriában azért van választék bőven.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.