Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Kampó válasza #20749568 (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

Kinek mire attól függ.
Asszonykám imádja. Netezni, 9gag-et olvasni, melóba zenét hallgatni... Alapabb játékokat.. szókereső stb... viszi vígan :D
Redmi 5+ os sem egy erőbajnok már a snapi 625el mégis megvagyok vele :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#3) *Mukeey* válasza Kampó (#2) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Teljesen okés olyannak,aki nem a telefonján éli a napjait.Néha face,zene,kis net,kis navi sima ügy.Sebességre se tragikus,sőt,teljesen vállalható.Árban meg nem sok minden van ennyiért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#4) Kampó válasza *Mukeey* (#3) üzenetére


Kampó
senior tag

Hàt igen. Vannak 30-35e Ft okért de ilyen doogee meg ulefon esetleg vernee m5 .. meg a "kivàló" leeagoo P1 pro . Papíron mind ennyit ígér mint a redmi 6a de sebességben sehol nincsenek. Bàr a Vernee m5 nem rosz.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#5) #73029888


#73029888
törölt tag

Lefuttatnál egy Aida64 CPU menüpontot is? (A22 kellene lenni a 6A-ban,nem Snapi 425-nek)

[ Szerkesztve ]

(#6) *Mukeey* válasza Kampó (#4) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ennyiért nincs más értelmezhető alternatíva.Egyik jó barátom anyjának vettünk egy ilyet,teljesen korrekt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#7) Kampó válasza #73029888 (#5) üzenetére


Kampó
senior tag

Este megnézem :R bàr simàn kinézem hogy több hardverrel van szerelve. Redmi 4x vagy redmi note4 is volt helio procival meg snapdragonnal anno is ha jól emlékszem :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#8) #73029888 válasza Kampó (#7) üzenetére


#73029888
törölt tag

Note 4 volt MTK procival.

Köszönöm hogy megnézed. :R

Eddig volt 4X (Eladtam),5 Plus (Összetört),Note 5 (Ismerősömé),Redmi 6 (eladtam) és jön egy Note 6 Pro is.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kampó válasza #73029888 (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) Kampó válasza #73029888 (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

valoban A22 van benne :R:R Aida szerint

AMD volt AMD van AMD lesz

(#11) #73029888 válasza Kampó (#10) üzenetére


#73029888
törölt tag

Meg más hardware információs programok szerint is. Antutu nem a legjobb program.

(#12) Kampó válasza #73029888 (#11) üzenetére


Kampó
senior tag

:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#13) Kampó


Kampó
senior tag

Új képek feltöltés alatt illetve kiegészitem az irást ezért a katyvasz.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#14) Kampó


Kampó
senior tag

Nem hosszu ez igy Blogbejegyzésnek?? Betegyem jová hagyatni címlaposnak?? :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#16) Kampó válasza #20749568 (#15) üzenetére


Kampó
senior tag

volt már régebbi irásom az sem volt hosszabb :) cimlapos volt mind :) :R:R Csak igy hogy már itt van.. most minek tegyem oda?? :D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#17) *Mukeey* válasza Kampó (#14) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Esetleg bővítsd még rom-okkal,használati időkkel stb,és akkor simán címlapos lehet,mert ez egy népszerű készülék lesz szvsz!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#18) #73029888


#73029888
törölt tag

Mennyivel gyengébb a Redmi 6 telefonnál a 6A? (Volt Redmi 6-om)

[ Szerkesztve ]

(#19) *Mukeey* válasza #73029888 (#18) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Gyengébb azért.Ez a belépőszint a használható telefonok világába.2gb ram manapság nagyon az alja,a soc se egy izmos valami,akku is 3ezres "csak",nincs ujjlenyomat,kamera is halványabb.De ennyiért ez is kisebb csoda,hogy belefér.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#20) Kampó válasza #73029888 (#18) üzenetére


Kampó
senior tag

Redmi 6om nem volt jelnleg redmi5+ om van.. Antutu ha nyújt valami támpontot 80e pont a teszt alanya 53e....

AMD volt AMD van AMD lesz

(#21) MineFox54 válasza *Mukeey* (#19) üzenetére


MineFox54
őstag

3000-es a R6 is :P

(#22) *Mukeey* válasza MineFox54 (#21) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Úgy gondoltam én is,sztem az a r6ban is kicsi,ha mondjuk egy r4x-be 4100as belefért.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#23) MineFox54 válasza *Mukeey* (#22) üzenetére


MineFox54
őstag

Az R5-ömben 3300-as van, igazából bőőőven elég ez. Egy keményebb nap végén is 52% körül vagyok :)

(#24) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi az ismertetőt, jó kis telefon! :R
A 3/32GB-os változat szerintem teljesen használható, simán bevállalnám!
Már csak az üzemidőkre lennék kíváncsi...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25) Kampó válasza AxBattler (#24) üzenetére


Kampó
senior tag

Nem sajàt készülék így maximum tovàbbadhatom az infót :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#26) Kampó válasza AxBattler (#24) üzenetére


Kampó
senior tag

a 3\32 es nincs 2\32 es van... De utobbi igaz fellehető 37e ft ért is de még 45e ért is... Utobbi áron pedig inkább a Redmi 5+...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#27) AxBattler válasza Kampó (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

Úgy is jó lesz... :)

(#26) Kampó
GSMarena alapján írtam, szóval... :F
35k HUF-ért jó vétel lenne!

(#28) Kampó
Az teljesen rendben van. :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28) Kampó válasza AxBattler (#27) üzenetére


Kampó
senior tag

Én neten rákerestem Redmi 6a-ra igy hogy 3\32gb de csak 2\32gb osat dobott ki . :R:R Lehet én vagyok a láma :D

Üzem idős kérdésre válaszolva.
Akkumulátor kímélő kikapcsolva
Reggel 4kor lett lehúzva töltőről egész napos nyomkodás, játék, net, zenehallgatás jelen állásban 22 százalékon áll :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#29) Yahhher válasza AxBattler (#24) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Feleségemnek van 2-3 hete 6A-ja. Nagyon merül szerintem "nyugalmi" állapotban. A 4X-em sokkal többet használva nem merül messze annyit, mint az övé. Nekem 4g, wifi, bt, gps be van kapcsolva egész nap, mert kell. Szerintem 3szor annyit beszélek, fullon van a fényerő. Neki fényerő 50%-on, alig beszél rajt, mobilnet a céges telefonján, bt, gps off, wifi csak itthon este, de nem netezik rajt. Sokkal jobban merül mégis. Neki éjszaka repülőben tud 10%-ot. E téren jobbra számítottam.

Üdv B.

u.i.: energiatakarékos módban van használva ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#30) Kampó válasza Yahhher (#29) üzenetére


Kampó
senior tag

azzal valami nem jó akkor. Barátnőmé úgy hogy hajnalban kel 4kor lehúzza töltőről, melóba menet zenehallgatás net, napközbe ha van ideje nyomkodja, melóból hazafele nyomkodja, állandóan megy a net és igy késő estére 30 százalék az aksi.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#31) Armagedown


Armagedown
őstag

Jó lett a cikked, ez a mobil egy kicsivel jobb, mint a Navon Infinity :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#32) cdm12


cdm12
tag

Apámnak vettünk karácsonyra egy 6A-t. Nem igazán használja semmi komolyabbra , nem hallgat zenét vagy netezik rajta , csak el lehessen érni. Viszont gyakran csinál olyat a telefon , hogy lefagy a kezdőképernyő. Az értesítési sávot le tudom húzni , de semmi másra nem reagál , sem az ikonokra nem tudok rányomni sem a képernyők között nem tudok scrollolni. Ilyenkor csak az újraindítás segít. Mi lehet a probélma , találkozott e már valaki ilyesmivel ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.