Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Maga az anime elképesztő volt, de az ezekből készült játékok, számomra mindig gagyi hatást keltettek. :(

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Steam nincs is PS4-re.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) oriic válasza Mister_X (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen, jön PC-re is. :D

Live-Die-Respawn

(#4) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Amikor néztem ezt az animét akkor az első pár résznél még nem gondoltam volna, hogy a végére egy igazán mély története lesz tele filozófiai és vallási kérdésekkel, arra meg végképp nem számítottam hogy a storyból az

SPOILER

............................................................................................................................................................................................... emberiség megmentése és egy földönkívüli invázió megakadályozása lesz kihozva :)

Ez a játék viszont a trailer alapján nem tűnik annyira komolynak...kb egy 1vs1 Dragon Ball féle verekedős játék.

[ Szerkesztve ]

(#5) Adam_Shepard válasza Darth_Revan (#4) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

pedig ez a gainax - formula sajnos. a Tengen Toppan Gurren, ez, és a mostani Darling in the Franxx is erröl szól csak más köntösben...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6) oriic válasza Adam_Shepard (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó, de a Gurren Lagann végénél nagyobb és epikusabb jelenetet azóta sem láttam sehol. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) saelin


saelin
veterán

Az "untold story" remélem arra utal, hogy egy alternatív történetet mesélnek el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.