Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#149) fatpingvin válasza frescho (#148) üzenetére


fatpingvin
őstag

"Azokban az "elit" iskolákban zajlik az a színvonalú oktatás aminek mindenhol meg kellene lennie."

kettőnk közül szerintem nem én vagyok az akinek elég furcsa képe van arról hogy mi megy a középiskolákban. több tanítványom is volt aki elitgimibe járt, egy kicsit lemaradt és onnantól kezdve nem foglalkoznak vele mondván hogy nem követi a tananyagot, nincs erre idő.

ha a szülő meg tudja fizetni az iskolán kívül a magántanárt akkor tartja a lépést, ha nem akkor így járt és tanév végén majd az ofő közli a szülőkkel hogy a gyerek nem hajlandó tanulni és le van maradva.

nehogy azt hidd hogy ezekben az "elitgimnáziumokban" minden rendben van.

ami a bekerülést illeti, áttételesen itt is bevásárlás megy: ha a gyerek nem volt képes függetleníteni magát már általánosban az oktatási rendszertől és ténylegesen tanulni, akkor marad kb a középiskolai felvételire a felkészítő magántanár, ezt egy jó képességű de rosszabb anyagi helyzetű családból jövő gyerek nem fogja tudni.

a nattal kapcsolatos megállapításodban igazad van, agyrém az egész.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.