Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#144) fatpingvin válasza toeki (#141) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt a privilegizálós bullshitet engedjük már el, nem tudom ki kezdte használni ezt a szót ebben a teljesen inadekvát értelemben, de ez abszolút nem privilegizálás. a privilegizálás az, hogy csak azokkal foglalkozunk akikkel nem kell sokat foglalkozni, a többieket meg hagyjuk az út szélén. nem, nem vagy köcsög de racionális sem, ez egyszerűen a szociális érzékenység teljes hiánya. ha már felhoztad az elitgimnáziumok elitcsemetéit (amúgy az is elmebaj ami ott megy, versenyistálló...) a jelen felállásban msot komolyan amellett érvelünk hogy csak azok érdemlik meg hogy a szükségleteiknek megfelelően foglalkozzanak velük akik ezekbe az iskolákba járnak (azaz ugyebár már vagy tanúbizonyságot adtak arról hogy képesek alkalmazkodni ehhez a rendszerhez, vagy a szüleiknek van pénze betolni őket ide)?

"A normális nevelési igényű gyerkőcöket sem tudjuk jelenleg vállalható környezetben és képzett tanárokkal nevelni"

és tűpontosan rá is világítottál arra hogy hová vezet ha az oktatásra szükséges költségvetési keret elveszíti a közpénz jellegét. ez viszont már megint egy másik kérdés.

mondom én hogy rendszerszintű bajok vannak, ezek amiket itt tárgyalunk jeletős részben csak tünetek.

értem én hogy a magyar néplélek arra épül hogy rúgjál bele abba aki nálad szerencsétlenebb, de néztd el nekem ha ebben nem szeretnék partner lenni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.