Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) bteebi válasza fornettisuti (#20) üzenetére


bteebi
veterán

Igen, de amúgy - számomra nagyon meglepő módon - a Galaxy S9-be is 4 GB RAM-ot jósoltak. Szinte kizárt persze, hogy igaz legyen, jó lesz az 8 gigának is. Ha jól tudom, akkor van már a Samunak olyan idei (nem csúcs) telefonja, amiben 6 GB RAM van.

Biztos jó telefon lesz amúgy az idei csúcs LG, de erről a Szifon X-es felső keretről, meg a lekerekített sarkakról igazán leakadhatnának már (nem csak ők, a többi gyártó is), mert rém bánán néznek ki - pláne az előbbi. Az LG V30 engem amúgy nagyon elgondokoztatott a vásárláson (jó hang, OLED kijelző, dupla kamera), de a kijelzője elvileg szar, hiába OLED, és a kamerái se muzsikálnak túl jól, hiába a 4K meg a sok fícsör. A G7-nél meg a 6,1"... ne má'. Komolyan, ne is gyártsanak telefont, legyen mindenkinek tabletje :W.

#29: Valahol tényleg fura, de egyrészt elvileg viszonylag szar a (P)OLED-jük, másrészt meg azt valószínűleg inkább a V40-be tartogatják. Ha kb. ugyanazt tudná a G7, mint a leendő V40 (pl. normális DAC), akkor a kutya se venné a jóval drágább V szériát... szerintem.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.