Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Azért kíváncsi vagyok mennyire érdemi ez az info.
Bár túlsokat nem mond. A 8mpixeles kamera nem nagy szám, ahogy a ledes villanók sem azok. (persze ideje volt már rendes kamerát belerakni)
A 4,3-as kijelzőre viszont kíváncsi leszek. Szerintem ez már egy kicsit sok. Akkor már legyen "kerek", 4,0. A 4,3 egy batár nagydarab telefont fog eredményezni. A karcsúsága miatt pedig kényelmetlen lesz a fogása. Szvsz.
Nekem már a 3G-s ível oldalát is nehéz volt rendesen tartani, mindig kiakart csúszni a kezemből, mint egy szappan. A 4 formája már jobb volt.

A kétmagos proci - amit ha jólértettem az iPhone4 pluszba szánnak? Akkor mi lesz az iPhone 5-ben? - meg ma már alap dolog egy felső kategóriás telefonnál.

Továbbra is kíváncsi vagyok mi az ami igazán ütős és egyedi lesz az iPhone 5-ben, a logóján kívül.

(#2) Gengi


Gengi
senior tag

Biztos kényelmes fogása lesz 4.3" 4:3-al....

Birom ezt a spekulációzást.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Úgy legyen..

Forward thinking. كرر

(#4) Destin4tor válasza rep3at (#3) üzenetére


Destin4tor
tag

ámen

the only easy day....was yesterday.

(#5) lcee79 válasza Dany007 (#1) üzenetére


lcee79
őstag

4.3-as nem annyira gáz
pláne hogy HTC meg Samsung már 4.7-néltart...(persze nem mindegy hogy 16:9es v 4:3as lesz a kijelző)
Szerintem iphone 5-ben lesz az A5-ös proci
De azért 2 magos procihoz 1430-as akksi
kicsit alul kalkulálták szerintem
mondjuk a 2430 lenne a jó szám :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#6) littlelion21 válasza Gengi (#2) üzenetére


littlelion21
addikt

Jah, én is pont erre gondoltam.

(#7) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Bocs az offért de ez megér egy pár percet!!
[samu vs apple round 2]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#8) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ha ténylegesen ilyenek is lesznek, akkor kiváncsian várom őket.:)

(#9) JNashville válasza lcee79 (#5) üzenetére


JNashville
senior tag

Abban szinte biztosak lehetünk, hogy 16:9-es képátlójú iPhone egyhamar nem lesz. Ez olyan szintű változtatás lenne az egységes kinézet és a milliónál is több App Store program tekintetében, amit ha meg is lépne az Apple (szerintem egyébként később sem fog), biztos nem a soron következő modellnél teszi.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#10) Dany007 válasza lcee79 (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Jó, persze a kijelzőméret szubjektív dolog. De szerintem 4,0-tól fölfelé már batárnagy. Zsebbe alig fog elférni, kényelmetlen lesz. Ahogy v.színűleg a fogása is.
A 4,7-es meg 5 colos telókról ne is beszéljünk :) Az már tényleg jetikézre lett kitalálva :D
Múltkor volt itt nálam egy ilyen szép nagy HTC. Hát... csúnya volt. Hatalmas, batár, alig lehetett kézbefogni. Az ember nem tudott rajta egykézzel pötyögni mert akkora volt. Muszáj volt egyik kézzel tartani stabilan, és a másikkal pötyögni.

"Szerintem iphone 5-ben lesz az A5-ös proci"

Akkor lehet, hogy csak elírás de a cikkben ez van:

"míg az „iPhone 4 Plus” csak kisebb rácfelvarrás lehet. Az árérzékeny piacok számára készített „olcsóbb” alternatíva a nemrég kiszivárgott belső komponensek alapján kétmagos Apple A5 processzor köré épülhet,"

Szóval nekem ebből az jön le, hogy ez még nem az i5 procija lesz, csak az olcsósított változaté. Mondjuk akkor az se rossz.

Az akksi pedig nem csak a procihoz, de leginkább a kijelzőhöz képest lesz kevés. Főleg ha az Apple megtartja az ips panelt az amoled helyett. Ami megjegyzem nem rossz ötlet, csak tudtommal többet fogyaszt.

(#11) kutkut válasza Gengi (#2) üzenetére


kutkut
addikt

Az iPhone 3:2-es képarányú. No offense. :R

Szerintem se lesz ilyen nagy, az Apple nem fog a többi gyártó után menni szvsz...

Meizu MX3 32GB

(#12) DeathAdder válasza Dany007 (#10) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem nem lesz 4.3-as kijelzője.
Én 3.7 - 4" re gondolok..

(#13) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ha az olcsósított iPhone az iPhone 4 ráncfelvarrása lenne két magos processzorral, akkor csak az iPhone 5-től lenne olcsóbb, tehát az lenne a második legdrágább iPhone. Ennek így semmi értelme, ezzel nem adnának el több iPhone-t, csak hamarabb futtatnák ki a 4-est. Persze csak ha emellett nem nyomják le annak az árát jelentős mértékben. Bár én még mindig szkeptikus vagyok ezzel az "olcsóbb" iPhone-nal kapcsolatban. Majd elhiszem, ha megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#14) Dany007 válasza Rickazoid (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek, de mikor is jelenik meg végre? Most szeptember végén, vagy októberben? Már nem tudom követni :)

(#15) Gengi válasza kutkut (#11) üzenetére


Gengi
senior tag

Thankszönöm!

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#16) mukibuci válasza Rickazoid (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pedig ezen a gondolatmeneten továbbmenve eljuthatunk oda, hogy lesz egy "olcsóbb" szifon, ami kb a mai árral megegyezik, és mellette az új/nagy szifont lehet b4szott drágán adni :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17) GALARDO


GALARDO
addikt

Na ne, minek ilyen batár kijelző bele? :O

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) debrejo


debrejo
senior tag

4,3"?! Muhahaha, engedjétek meg hogy hangosan röhögjek. Felérne egy szembeköpéssel mind az alma mind a fan-jei részéről :DDD
Egyébként meg dehogy lesz ekkora. JP Morgan, gratz

[ Szerkesztve ]

(#19) P00By


P00By
nagyúr

Ha ilyen nagy lesz, akkor a jelenlegi az utolsó szifonom :)

(#20) Taki30


Taki30
tag

Kár lenne,ha a kijelző méret szempontjából az Apple ugyanabban a cipőben kezdene járni,mint a HTC.Szerintem tökéletes a 4"-es méret.
Szerintem ami biztosnak tűnik: lesz két új iPhone az új generációs 5-ös és a tovább fejlesztett négyes.Így még nagyobb teret hódít majd az iPhone.
Viszont ebből én azt szűröm le,hogy az 5-ös ára a megjelenés pillanatában várhatóan magasabb lesz mint a 4-esé tavaly a megjelenés pillanatában.Hisz sokat is dobtak rajta,még ha egyesek ezt nem is tartják soknak,vagy minden hír igaz.(2 villanó,8 megapixel,4,3-as kijelző,erősebb aksi,keskenyebb)Aki nem veszi meg az ára miatt,majd megveszi a 4 plusz-t.Már ha kitart az iPhone mellett.

[ Szerkesztve ]

(#21) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Ez az egész egy nagy fasság szerintem. 4,3"-os képernyőméret már nagyon sok embernek túl nagy, emiatt ki tudja, hogy hányan nem vennék meg a készüléket. A jelenlegi 3,5" se nem kicsi, se nem nagy. Nem hinném, hogy ilyen téren drámai változás történne. Max 4".

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#23) Depression


Depression
veterán

Nem értem, szerintem jpmorgannek elgurult a gyógyszere. Jönne egy 'olcsó' überbrutál iphone 4+? Akkor mit raknának az 5-be?
Esetleg az elképzelhető, hogy mindkét telefonban ugyanaz a hardver lenne, csak a képernyő mérete térne el. Viszont ebben az esetben sokkal értelmesebb lenne az iphone5 és iphone5+ megnevezés.

Valentino K: a 3,5'' még nekem is kicsi, pedig igen apró újjaim vannak.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) JNashville


JNashville
senior tag

Egyébként én abból a nagyon egyszerű ergonómiai okból sem hiszen, hogy 4 inch fölé nő az iPhone, mivel így női iPhone-userek százezrei jönnének rá, hogy ez a telefon egyszerűen túl nagy nekik. (Vagy tényleg két különböző típusú modell kerül piacra.) A jelenlegi méret egy ügyes kompromisszum mindkét nem számára.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#25) keIdor


keIdor
titán

Nagyon hihetetlenül hangzik az a 4.3, főleg azzal a képaránnyal. Szerintem 3.7-ig megnövelik max és kész, meg lesz 1 modell, minek 2?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Dunbar


Dunbar
senior tag

Az istenített Retina Display-t feláldoznák nagyobb kijelzőért? Nem hiszem, ez még a fanboyoknak is éles váltás lenne :U

Szvsz kétmagos proci, 8mp kamera, és ennyi, kész az iPhone 5. (Már alig várom, hogy fogja kommentálni az Apple az újításokat :D)

[ Szerkesztve ]

(#27) korpicschess válasza keIdor (#25) üzenetére


korpicschess
veterán

+1

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#28) GALARDO válasza P00By (#19) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem is ez jutott eszembe, de az alkalmazás bolt nem ereszt, na meg nincs alternatíva, a WP7-es telefonok is felfelé haladnak. :(

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#29) fullextra válasza Depression (#23) üzenetére


fullextra
tag

Reszemrol abszolut kizartnak es abszurdnak tartom, hogy az iphone 4 esetleges okositott valtozatat olcsobban adjak mint most a 4et... 2 ok miatt, 1 eloallitasi koltsegek novekednek, 2 a mostani tulajokkal eleg rendesen kicsesznenek, foleg aki a megjelenes utan akar upgradelni 5re.
Az i5 valszeg az i4 megjeleneskori ara +5-10% lesz...
Ha lesz olcsobb apple telefon, 50-60ezres kategoria, az nem iOS platform lesz...

(#30) jáózsi


jáózsi
tag

Azért elég durva az az aksi, főleg, hogy az I4-is brutál hamar lemerült...Azért ez így nagyon pofátlan lenne szerintem :(((

(#31) Chosen


Chosen
addikt

4,3"-re szvsz nem mennek fel. Szerintem is max 4", akinek nagyobb kell, annak ott az iPad.

(#32) plus44


plus44
veterán

Szerintem ebben szinte alig van helytálló megállapítás. Nyilván biztosat senki nem tud, de ezek olyan ugrások, vagy változások, amiket eddig sem nagyon lépett meg az Apple.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) Nikk


Nikk
senior tag

Nekem Sensation-öm van és a 4,3" szerintem kifogástalan. Ha jó a kialakítása egy telefonnak, akkor nem tűnik akkorának. Bár lehet, hogy a 16:9-nek köszönhető az, hogy kényelmes. Meg a szappantartó formának. A régebbi Szifonoknak is olyan volt és véleményem szerintem sokkal kényelmesebb volt azt tartani mint az új iPhone 4-et. Ez a téglakialakítás nem igazán jó dolog és nem is túl szerencsés véleményem szerint... Elveszti az ergonómiai előnyeit...

DIGIC

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

4,3"-os kijelzővel érdekelne engem is. ;]

rinbanbo: minden bizonnyal mert te egy médium vagy, vagy Apple alkalmazott és tudod hogy mi lesz benne. Mellesleg ha iPad2 procijával jön, akkor megnézném én azt a SGS2 győzelmet.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Valzor


Valzor
aktív tag

A 4,3" kijelző szerintem bullshit. Én a 4-et is sokallnám, de lehet 4-es lesz. A legvalószínübb szerintem a 3.7".

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.