Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zord01


zord01
senior tag

Spanomnak volt HP okostelója, még az a fajta, ahol a fizikai gombokra volt integrálva egy érintésérzékeny felület. Hát jópofa volt, de hulladék. Szóval ők valahogy nem hiányoznak. Majd ha összekapják magukat, és legalább (de az nagyon a minimum) Samu szintű telókat tudnak letenni az asztalra, akkor szívesen látjuk őket, de ipari hulladékot gyártani tényleg felesleges.
Szerintem az Acer is elég... köhöm... szerényen teljesít, nekik is kár volt ezért visszatérni...
Úgy értem nem rosszak, csak semmi innovatív. Összeraktak kellő iparos munkával néhány China Made Like telefont (sőt még az is lehet, hogy tényleg full China Made), ami nem mellesleg megjelenésre is elég jellegtelen (nem csúnya, nem szép, telefon forma telefon, semmi egyedi, szeretni való) oszt akkor ők most visszatértek. Áj véééé

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#2) marconixx válasza zord01 (#1) üzenetére


marconixx
csendes tag

HP = Palm. Palm = Pre / WebOS = egyik legjobb telefon / OpSys, amit eddig megismertem.
Megbukott, mert rossz volt a kommunikációja. NEM A TELEFON!

(#3) knyitogato


knyitogato
őstag

HP iPAQ 914c - az örök kedvenc marad.

(#4) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

EliteBook szintű PDA/okostelefonra szerintem vevő lennék.

(#5) zord01 válasza marconixx (#2) üzenetére


zord01
senior tag

Ha jól rémlik, ezen valami windows OS volt, és annyira gagyi volt, hogy felért egy sorscsapással...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#6) quailstorm válasza zord01 (#5) üzenetére


quailstorm
nagyúr

???
Linux ember... linux. Bár a WindowsCE alap se lett volna rossz, de ez ezerszer jobb. Legalábbis a droidnál többet tud alapból, és ha feleannyi melót beleöltek volna mint a zöld kukarobotba, akkor ronggyá verte volna azt az alapjaiban elbukott rendszert. Még jó hogy a Pré OMAP3430 alapú, így van mivel kockulni az N900-on. Elég jó kínálattal jelent meg a telefon casual és AAA címekből.
(#2) marconixx: javaslom megtekinteni a saját felületmodos Maemo5 CSSU Thumb2 tákolmányom N900-on. Instant love, de a felületre a legtöbben nem adnak, csak az N900-am smooth az eddig látottak közül.

[ Szerkesztve ]

(#7) butyek


butyek
senior tag

Mintha egy icipicit lassan reagálnának.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.