Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Gratulálok! Igy Almacégnek megint 1 év előnye lesz.... Egészben az a lényeg hogy Windows mobile 7 asztali verzioval jön együtt. :)
Mi meg várhatunk.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Kobe


Kobe
veterán

mintha a mellékelt képen Ballmer bácsi is ráérzett volna a dolog lényegére....képszignónak lehetne mondjuk "eeeeeekkkorát fogunk szopni ha sokáig csúsztatjuk a WM 7et"

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Ballmer -ről nekem mostanság mindig ez a Half Life2 ökörködés jut eszembe: [link] Kb. 11:05 -től van az ide kapcsolódó rész. Egyébként ha van időtök, nézzétek végig. Nagyon agyatlan de már nem is tudom hanyadszorra néztem végig. Főleg a Banana Phone -os rész, meg a G-Man -es lufis rész nagyon idióta. :DD

(#4) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

hát ez nem túl jó hír......

Vmire nekem tuti nagyon jó lett az, hogy áktívan használok tács flós WMet.... elkezdtem értékelni a symbiant. :DD

Na kb ez is a véleményem a WMröl.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) joey04


joey04
titán

2010?? ezek tényleg hülyék. :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) gr4yer


gr4yer
csendes tag

Addig kijön az új szifon(esetleg egy qwerty-s verzió?) és eladnak belőle 10-15M-t.

Valami feature list a 6.5-ről?

[ Szerkesztve ]

(#7) AS válasza gr4yer (#6) üzenetére


AS
félisten

Sajnos nincs,pedig kerestem, de semmi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) opera11


opera11
tag

Nekem az a tippem, hogy a 6.5 ujjal könyebben kezelhető lesz, mert most az a trendi :) , esetleg a 65k szinen túllépnek, de nagy újdonság, fejlesztés nem hiszem, hogy lenne, mert ahhoz túlságosan is a semmiből jött. Kb olyan Windows Vistás bemutatkozás lesz, amit aztán a 7-esre finomítanak, remélhetőleg.

Vicces aláírás helye

(#9) #16820480 válasza opera11 (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem pont fordítva... gyanítom, hogy mivel késnek a 7-essel, ezért kiadnak egy köztes verziót, semmi újítással. nem lesz benne szerintem nagyobb színmélység, mert ezt nem technikai korlátok miatt nem lépik át, hanem praktikusságból.

egyébként az is elég nagy tévedés, hogy az xp-hez képest a vista csak optikai tunning. lehet, hogy látszatra ennyi a különbség, de annál sokkal több szerkezeti változás van. inkább a win7 lesz csak kozmetika (a vistához képest).

gyanús is amúgy ez a hirtelen nagy verzióugrás. előzőleg volt 6.0-ról 6.1-re, most meg egyből 6.5, amit majd a 7 követ viszonylag rövid időn belül...

(#10) Sunyi Sanyi válasza AS (#1) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Hehe..., én is erre gondoltam kapásból. :C
Ők tudják

(#11) sippet válasza opera11 (#8) üzenetére


sippet
senior tag

amúgy ti mit várnátok el a wm7-től úgy általában? tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért mondja mindenki, hogy a wm szar, míg mondjuk az iphone oprendszer király. a saját listám:

1. az egész felület legyen ujjal kezelhető, mert a mostanira akármit húzol, legyen az htc touchflo vagy spb mobileshell, előbb-utóbb beleszaladsz a csupasz valóságba, ahol néha muszáj elővenni a stylust.
2. alapból legyen egy jól kitalált és szépen megvalósított home screen.
3. alapból legyen benne egy ujjal kezelhető normális szoftveres billentyűzet.

kb ennyi. ehhez baromira nem kell olyan jajjdenagyokat fejleszteni.

(#12) AS


AS
félisten

2 hivatalos kép a Win mobile 6.5 röl !


Hm lehet hogy jó lesz ez a winmobile 6.5 :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) oyko


oyko
tag

Sziasztok!

Nekem még nincs win gépem ,de tervbe van véve!
Kérdésem az lenne hogy hardver ügyileg a most megvásárolandó gépek bírni fogják szusszal a 6.5-öt?
(400-600 Mhz procik, 128 Mb ram)
Az asztali oprendszerek újabb és újabb verziója egyre erősebb gépet igényel, ez igaz a mobil win esetében is?
Vagy törekszenek arra, hogy jobbat de plussz hardver igény nélkül?

Köszönettel
Márk

[ Szerkesztve ]

(#14) sippet válasza AS (#12) üzenetére


sippet
senior tag

AS: hát, ez a home screen azért ez annyira nem tűnik nagy durranásnak. a manila2d már most sokkal jobban néz ki. de mondom, igazából a kérdés az, hogy lenyúlnak-e a gyökerekig, mert igazából a menürendszerben van a probléma, legalábbis ha az érintőképernyős készülékeket nézzük. de még itt is van egy első blikkre is bénaság: minek tartják meg a bal felső sarokban lévő start menüt? ha valami, hát az nem esik kézre egyáltalán.

(#15) sippet válasza oyko (#13) üzenetére


sippet
senior tag

oyko: hardveresen tutira nem lesz gond, az annak idején WM5-tel kiadott kütyük simán futtatják a 6.1-es verziót, sőt annak a tupírozott változatait is. nem hiszem, hogy az oprendszer sokkal több ramot foglalna, mint a WM6, vagy a 6.1, épp az a lényeg, hogy minél jobban optimalizálják a dolgot.

az sem feltétlenül igaz, hogy az asztali oprendszerek egyre erősebb vasat igényelnek. lehet, hogy a vistára igaz volt, de a windows 7 alfa tesztverziója az ellenkezőjét bizonyítja.

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

nem biztos hogy ez jó lesz a Microsoftnak, de ők tudják :U

(#17) AS válasza sippet (#14) üzenetére


AS
félisten

Igen igen, részemről a beállítás menüpont ikonok cseréljék le , mert az minden winmobile készülékben ugyan az ( Samsung , Htc ben is) Meg üzenetek részét stb. tehát ami nagyon putrián, és gyártok sem tudtak belenyúlni. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) AS válasza Ricardo (#16) üzenetére


AS
félisten

Miért?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) oyko válasza sippet (#15) üzenetére


oyko
tag

Kösz a választ!
Bízom benne hogy igazad , lesz!
Én is úgy gondolom hogy minél átdolgozottabb valami az annál hatékonyabb is lesz!
De az üzleti érdekek sokszor mást diktálnak!

Üdv
M.

(#20) Ricardo válasza AS (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert a 7-et kellene inkább nyomatniuk, de az csúszásban van ezért kijön egy 6,5 amiről eddig szó sem volt. Jobb mintha semmi nem jönne addig , de ezt az energiát a 7-es fejlesztésére is fordíthanák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.