Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Nna még nem fejeztem be de már tudom a végét máskor írd ki hogy spoiler :D Amúgy jó hír pár órát az elsővel is el lehetett ökörködni.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2) nrgia


nrgia
őstag

2010 október...ez túl optimista kijelentés szerintem...ahogy a már szokásossá vált csúszásokat illeti...na de ne legyen igazam... :)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Findzs


Findzs
addikt

az 1 rész jó volt a 2. már nem annyira

reméljük összeszedik magukat :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#4) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nekem tetszett mindegyik rész! És várom a folytatást.
Multit inkább nem is tegyenek bele mert olyan úgyse lesz mint az első részben volt.

(#5) ToxLee válasza v!ct0y (#4) üzenetére


ToxLee
őstag

F.E.A.R. combat egyszeri és megismételhetetlen. ;]

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Köszi a figyelmeztetést,h SPOILER.... :U

(#7) mad1


mad1
veterán

Vistaboy : Ugyanaz az engine?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Vistaboy válasza littlelion21 (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne haragudjatok, de egy ilyen régi játéknál nem hittem, hogy ennyien nem vittétek még végig. :B

Javítottam, és még egyszer bocs. :R

mad1: Remélem, hogy új motor lesz alatta, bár a mostanival sincs még semmi baj.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) TazLeacher válasza littlelion21 (#6) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt hiszem beállok én is a sorba. Erre rászaladtam, a másdik részt még én se játszottam végig. :O

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) TazLeacher válasza Vistaboy (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Javasolnám inkább így:

Biztosan sokan szerettétek a Monolith horror-FPS-ét, a F.E.A.R.-t. Aki végigvitte a játékot, szerintem nincs meglepődve a folytatás érkezésén, hiszen a játék mindkét részének úgy lett vége, hogy várható volt, hogy készül a 3. rész.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

;] ha igaz, ha nem én várom:-PAz összes része bejött és átjött.Kiváncsi vagyok meddig húzzák...fear 1,2,3,4....
Nekem egy kívánságom van, ne adjanak ki kiegészítőt!! :O
Inkább dolgozzanak rajta tovább, csináljanak egy iszonyat singlet. ;]Felőlem a multi is jöhet...csak akkor legyne olyan, mint az 1.

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#12) Vistaboy válasza TazLeacher (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Átírtam, remélhetőleg így már jó lesz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) tdd587 válasza Vistaboy (#12) üzenetére


tdd587
őstag

Nem akarok egy világot összedönteni bennetek, de Alma már rég halott. Ez még az első részből kiderült.

Azt hogy pontosan mi történik a második rész végén, azt nehéz megmagyarázni... de érdemes megélni, mert a nyugalom megzavarására alkalmas jeleneteket tartalmaz. Értelmezés meg nem jár hozzá.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#14) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

hát nemtom, a kettővel nemrég toltam, de nem volt nagyon szaratós. inkább uncsi, sztem

Remélem ez félelmetesebb lesz...

www.halivud.hu

(#15) Vistaboy válasza tdd587 (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, akkor egy Alma testébe bújt démon volt, mindenesetre elég élőnek tűnt. De mindegy, tőlem démon is lehet, a lényeg, hogy várom az újbóli találkát. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) zH.


zH.
senior tag

Azt hiszem ideje feltolni az első részt. :P

Egy darabig megvolt ,utána valamiért abbahagytam.

Mire kiviszem a két részt(+kieg.) pont kijön ez.. :))
Vagy rövidre sikerültek ?

[ Szerkesztve ]

just be

(#17) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

A 2 a kedvenc játékaim közé tartozik. Várjuk :K :C

sweetlou6.wordpress.com

(#18) feka007


feka007
nagyúr

Az első rész anno nagyon jó volt, vagy 5-ször végignyomtam. A másodikat kipróbáltam, és uninstall...

(#19) Vistaboy válasza feka007 (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor a harmadik részt ismét ötször végig fogod nyomni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) TazLeacher válasza zH. (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, sajnos elég rövidek (a második rész nem tudom, de az első + a 2 kieg összesen kb. 15 óra).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) tdd587 válasza Vistaboy (#15) üzenetére


tdd587
őstag

Nem, Alma szelleme él tovább, mert olyan erős vagy ilyesmi (látom nem olvastad el, amit linkeltem). A fizikai teste 26 éves korában halt meg, miután lekapcsolták a kapszuláját. Ennek fényében a második rész vége nem is olyan egyszerű, hogy na majd innen kanyarítjuk tovább a harmadikat... egyáltalán életben van még az a főhős? Vagy megint előszednek egy új katonát, aki valahogy kapcsolatba hozható Almával. Nem tudom.

A második rész egyébként szerintem nagyon ajánlott, ha nincs benne kihívás, akkor ne könnyű fokozaton tessék elindítani. A fosatós részek alatt viszont lehet rotyogatni most is rendesen, szigorúan este, lekapcsolt villany mellett érdemes nyomulni. 5.1-es hanggal jó hangosan már rémisztő. Bár az első rész után én úgy mentem neki, hogy úgyse fog bántani, mert Alma rendes csaj. Mondjuk a póktól se azért fél az ember, mert olyan nagyon mérges, hanem mert akkora, mint egy 200 forintos érme...

Alma nagyobb.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#22) PhoenixK válasza tdd587 (#21) üzenetére


PhoenixK
őstag

Végre! A második kedvenc sorozatom, a S.T.A.L.K.E.R. után! (bár jobban belegondolva, inkább egymás mellé teszem a kettőt a rangsoromban)

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.