Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rnyk


rnyk
tag

Lattam mar parszor ezt a kepet az utobbi napokban. Kerlek mondjatok, h kamu... :)

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#2) jerry311


jerry311
nagyúr

Jövő héten bemutatkozik a Xiaomi notebookja
Jövő hét után pedig bemutatkozik az Apple új ügyvéd csapata. ;]

(#3) Lala77 válasza rnyk (#1) üzenetére


Lala77
tag

Szerintem simán nem az... csak annyi, hogy majd lesz kapható kékben lilában és hupisárgában :)
Az op.rendszer választásra kíváncsi lennék majd :)
Mi pár nap és kiderül.

ingyombingyom

(#4) arn válasza jerry311 (#2) üzenetére


arn
félisten

Kinaban? Majd feljelentik oket, hogy ugy masoltak az airt.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Romvr válasza Lala77 (#3) üzenetére


Romvr
őstag

"Az op.rendszer választásra kíváncsi lennék majd :)"

MiOS XY ;] ;]

Amúgy tényleg csak a logóban különbözik így első ránézésre. Persze lehet hogy a Fényképbolt az egész.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj gondok lesznek itt a dizájnt illetően. :D

szerk:

Állítólag ezek a renderképek a notihoz:

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Szegény ember Macbookja.

A térerő veled van!

(#8) Alvin_ti4200 válasza oriic (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ez egy Asus N szériás notinak néz ki, sőt, igazából lehet, hogy az is, csak logó nélkül.

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak atomot ne... ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) oriic válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban egy Zenbook ux501vw. Egyelőre nekem ezek a képek is meg a Macbook-os is kamunak tűnik, de meglátjuk majd jövő héten mi a helyzet. :)

Live-Die-Respawn

(#11) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Legalább kínai lesz a BIOS-a(UEFI) hogy nehogy megértsük? :W

(#12) pusszycat válasza SunyaMacs (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Többnyelvű, persze lehet kínai az alapbeállítás. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) rnyk válasza Lala77 (#3) üzenetére


rnyk
tag

Szerintem ugy kb a 2. tulajdonos megprobal ra felhuzni egy OS X-et :D

Szerk:
A bill meg kicsit surface book-os de azon se jonnek be a szurke gombok.

[ Szerkesztve ]

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A fórumban említett kepek szerintem egyértelműen nem ezt a terméket mutatják.

Xiaomi nem fog laptopot gyártani. Keresnek egy OEM/ODM-t aki legyart nekik egy Xiaomi logos eszkozt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) csizo13


csizo13
tag

(#16) Graphics válasza csizo13 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Full kamu fotók..

Windows gombot nézzük már meg..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) ronaldo


ronaldo
őstag

Nem hinném, hogy a Xiaominál attól kellene félni, hogy 1-1-ben lekoppintja a dizájnt. Az utóbbi időben pont abban van az erejük, hogy új gondolataik vannak és nagyon sajátos dizájnt követnek mind a terméktervezés, mind a csomagolás terén. Az android layoutnál persze voltak nyúlásaik konkurensektől, de ez oda-vissza mindenkire igaz, azóta azonban az ottani dizájnuk is letisztult, és sok mindenben odaver az apple-nek, meg a többi konkurensnek is. Persze idiótaságai is vannak, de legalább egy karakteres szereplő a piacon.

A Mi Band szériájukhoz (vagy épp a Mi Scale-hez) meg azóta sem tud hozzászólni érdemben egyik "nagy" se.

(#18) temp123456


temp123456
tag

szakadozo live event streamet nezek full kinaiul es notebookot mutogatnak

[link]

(#19) Graphics válasza temp123456 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Intel Core m3 kerül bele.

Eddig nagyon must have részemről, ha jó áron lesz, erősen elgondolkozok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) temp123456 válasza Graphics (#19) üzenetére


temp123456
tag

Itt angolositjak lassan-lassan kozben a kepeket meg a szoveget, mert kinaiul en sem tudok

[ Szerkesztve ]

(#21) #16820480


#16820480
törölt tag

Jónak tűnnek ezek a laposok, bár mondjuk én saját használatra nem ilyet vennék, de biztosan népszerűek lesznek az árazás és minőség miatt is.

(#22) Bluesummers válasza oriic (#6) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ez szerintem valami olcsó vicc lesz csak, ahogy írtad, ez egy Zenbook, pontosabban: Asus Zenbook Pro Ux501vw koppintás
Fedlapjáról egyből Zenbook jutott eszembe, nem is kellett keresnem...

... billentyűzetén elgondolkoztam, aztán megtaláltam ugyanazt a képet, leretusálva az ASUS feliratot...

Oldalára Apple-t akartam volna felhozni, de az is koppintás, szintén ASUS logót kitörölve....honnét van neked a forrást?

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.