Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A WoW-ban imádtam az Un'Goro kráter zónát, iszonyat hangulatos volt :D Jó a videó is szerintem :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Dőljön a léééééé. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) assalkah válasza Scholes9 (#1) üzenetére


assalkah
tag

+1 Nekem is szép emlékek kötődnek hozzá :D

Hozzátenném még, hogy a Standard pakliból kikerül a Blackrock Mountain, a Grand Tournament és a League of Explorers. Nem sok mindent várok már jobban. A sok Dragon Priest és Paladintól már undorom van.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#4) saelin válasza assalkah (#3) üzenetére


saelin
veterán

Nah, akkor majd most kell visszajönni játszani! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) szupermacs


szupermacs
veterán

Toltam egy ideig a játékot, de csak barátnőm miatt. Mit lehet benne csinálni az arénán és a sima "PvP"-n kívül? Hamar ráuntam, mert nem értek a pakli buildekhez és mire kiesne valami komolyabb pakli, megöregszem. Nem sok tartalom volt eddig a játékban. Vagy a kártya nem az én műfajom. :F
A WoW-ban meg ez a zóna jó volt. Sajnálom, hogy csak névben meg karakterekben egyezik meg a játék az MMO-val.

(#6) lmno válasza szupermacs (#5) üzenetére


lmno
őstag

"Mit lehet benne csinálni az arénán és a sima "PvP"-n kívül?"
Tavern? De amúgy mit lehessen csinálni egy kártyajátékban? :)

"Nem sok tartalom volt eddig a játékban."
Évi 3-4 kiegészítő szerintem nem rossz.

(#7) szupermacs válasza lmno (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Nagyon noob vagyok, nem tudom mi a tavern. Miben más, mint a többi mód?
Mivel minden kieg csak lapokból áll és nincs több "játékmód" benne, így nekem nem sokat számít egy kieg, mert az alap lapokat sem szedtem össze mindet.

Szívesen megnéznék olyan módokat, ahol kevesebb lappal a kézben kell játszani, vagy időre, esetleg adott pontszámot kelljen összeszedni minél hamarabb. Nekem már ettől változatosabb lenne. HKK hangulata adta még 12 évesen, de azt ugye asztalnál játszottuk és a lapjainkat is cserélgethettük. Nagyon nagy visszalépésnek tűnik a HS, hogy nem lehet a lapokkal kereskedni. Egy AH vagy sima Trade az ismerősi listámban lévő játékosokkal feldobná az egészet.

(#8) lmno válasza szupermacs (#7) üzenetére


lmno
őstag

"Szívesen megnéznék olyan módokat, ahol kevesebb lappal a kézben kell játszani, vagy időre, esetleg adott pontszámot kelljen összeszedni minél hamarabb."
A Tavern kb. erről szól, minden héten szerdán megújul és ott speciális szabályokkal és/vagy lapokkal lehet játszani vasárnapig.
Lehet kereskedni a lapokkal, csak nem egymás közt (ennek nyilván üzleti okai vannak). Be tudsz "zúzni" egy lapot, amiből másikat vehetsz (drágábban).

(#9) ETOM


ETOM
addikt

Kíváncsi vagyok rá. :K

(#10) XharX válasza assalkah (#3) üzenetére


XharX
aktív tag

Ugyanazzal a játékkal játszunk? :DD

[ Szerkesztve ]

(#11) assalkah válasza XharX (#10) üzenetére


assalkah
tag

Nagyon sanszos. Csak lehet, hogy nem egy rankon :D rank15-10 között 60-70%-ban valamilyen dragon pakli ellen játszok. Elvétve egy midrange jade shaman, jade druida vagy rogue. Ami még most elszaparodott a pirate pakli, de már jön a Small-Time Buccaneer nerf is :R

Vagy mire gondoltál az alatt, hogy egy játékot játszunk-e?! ;]

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.