Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thunderzolee válasza Yushchenko (#48) üzenetére

..ööööööööö.. ezt nem egészen értem, bocsi, Pannonom ill. Vodafoneom van.

Az a poén, h már nem Westelnek hívják? :U
Vagy az, h a Westelé a Domino, tehát a kettő egy és ugyanaz? :F
Vagy más Domino sincs? (Másképp nevezik azt is?) :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#52) Szten Márs válasza vosimo (#49) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem, csak mindig a borároson szedtük össze egymást, így többen és ott csöveztünk amíg mki be nem futott. Onnan lehet könnyen menni jósok felé. Akkor épp mi ketten voltunk már ott, de élmény volt :D

(#53) Yushchenko válasza Thunderzolee (#51) üzenetére


Yushchenko
őstag

Akkor még Westel volt. A poén abból állt, hogy két választás a Westel és a Domino volt. Momentán nekem jó lett volna egy Westel Domino kártya, de így már nagyon ferdített a dolog. Azt hiszem még meg is kérdeztem milyen van, volt 3000-4000-5000-10000Ft-os, kb minden, az volt a lényeg hogy fél áron van, és hogy lehúzzák az összes kp-t ami nálad van.

(#54) Hequila


Hequila
őstag

Csak off-ban jegyzem meg, hogy az ilyen olcsó feltöltőkártyákkal célszerű vigyázni. Egyik volt osztálytársam mesélte, hogy egyik ismerőse vett ilyen kétes eredetű kártyát, és feltöltötte vele az egyenlegét. Egy idő múlva rendőrök csengettek náluk házkutatási paranccsal, és felforgatták a házat.
Mint kiderült, a kártyát egy benzinkútról lopták (persze nem csak azt az egyet), és sorozatszám (vagy valamiféle ezonosító) alapján eljutottak a SIM tulajdonosához, amire fel lett tölte az összeg. A házkutatás során a többi lopott kártyát keresték (feltételekve, hogy ő követte el a lopást).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#55) Thunderzolee válasza Hequila (#54) üzenetére

:Y

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#56) bambano válasza hcl (#9) üzenetére


bambano
titán

Nem, hanem te vagy a vajda :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#57) tocsa


tocsa
senior tag

A kerdesre a valasz: k*rvara nem erte meg a penzt, mert a joslas egy baromsag. Komolyan nem ertem az irot, hogy miutan kiderul, hogy a brazil egy szelhamos volt, kepes meg felvetni azt, hogy ennek a "joslasnak" volt-e ertelme? Ezek csak hantaznak valamit talalomra. Es paran kepesek bedolni ennek. Hihetetlen.

Tanulopenz volt ez: ne allj szoba ilyenekkel.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#58) tocsa


tocsa
senior tag

Egyebkent ezek meg szerencses esetek. Nincs olyan, hogy "csak kicsit" adok neki. A jatek sokszor arra megy ki, hogy (a nagy szelhamos gyakorlat miatt) egy szemvillanas alatt fel tudja merni hogy pontosan mennyi zseton van a penztarcadban. Tehat megha nem is adsz neki semmit de latta hogy mennyi zsed van a tarcadban (plusz meg mik vannak a taskadban), az mar nyert ugy lehet neki. Leadja a drotot masnak aztan valamelyik sarkon kirabolnak.

En csak ugy jartam egyszer porul, hogy a cigany nem volt fustos kepu, csak enyhen kreol, es jol volt oltozkodve, nem volt budos (se baromi illatos), siettem, nem figyeltem, megmondtam a mobilomrol az idot, aztan mar kellett volna neki a mobilom.

Mondjuk en 193 cm vagyok, ugyhogy eleve kevesbe jonnek oda hozzam. A megoldas nalam a zord nezes, es ha ennek ellenere megis probalkoznak, akkor kifejezetten ugy teszek mintha ott se lennenek. Egesz egyszeruen ignoralom oket. Ha szol valamit a brazil, akkor meg a tekinteted se forditsd fele, mert akkor mar valamilyen kontaktusba kerultel vele. Eszre se kell venni, ugyanakkor szemmel kell tartani, hogy merre lopakodnak! Mindig tudjad hol olalkodnak eppen, a szemed sarkabol figyeld. Sajnos manapsag ezeket az erzekeket es technikakat ki kell fejleszteni.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#59) Yushchenko válasza tocsa (#57) üzenetére


Yushchenko
őstag

Irónikus megjegyzésnek szántam, csak gondoltam megosztom a jóslatot. Amúgy azóta utánanéztem ennek, és nagyon kevés kártya volt nála, csak a jókat hagyta benne.

(#60) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ezt beszxxtad ;)

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#61) vosimo


vosimo
aktív tag

Amint egy cigány akar valamit Tőled, na akkor már baj van. :(

(#62) Őrangyal


Őrangyal
újonc

:C na jól lehuztak ?- azt hiszed??... pedig nem is ... csak elkérte a az árát annak amit mondott....
egyébként pedig a szerelem ajándékként utazik feléd...........ami nagyon pozítív változást hoz életedbe......
egyébként felénk a jósnők elkérnek akár 10,000 ft-ot is ...ha nem többet..

(#63) kismocsokka válasza Őrangyal (#62) üzenetére


kismocsokka
újonc

Huh... Hát jól megkérik az árát a jóslásnak. Kezdetben nem tud valaki egy ingyenes jóst? Nem akarok egyből a mélyvízibe ugrani:D

(#64) antiemo4 válasza kismocsokka (#63) üzenetére


antiemo4
csendes tag

Ilyen komolytalan kérdésre csak komolytalan válasz érkezhet:D Manapság mi van ingyen?? De azért egy tippem van:D Itt ingyen jósoltathatsz :P Frissítsd a jövőd!

(#65) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

0.9kHUF hallod...ezt poénbón írtad, vagy komolyan így gondolkodsz és nem "kilencszáz forint"-ban?? :W

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#66) Xantomas válasza Pukkancs (#32) üzenetére


Xantomas
őstag

Elég lesz egy flakon mosogatószer is. Poros, mert az nem habzik, de leviszi a koszt, kimossák a szökőkutat, és saját magukat.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.