Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Über Overlclocker :)
Ez tetszett.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#2) sNORh


sNORh
addikt

WTF? akkormost SLI meg CF is megy rajta? :U :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) Male


Male
nagyúr

Ez az "olcsó ár" csak engem idegesít?

Az olcsó már önmagában azt jelenti, hogy alacsony az ára... így egyberakva meg olyan mintha az árát adnák olcsón :W (Olcsó ár = alacsony árú ár... hogy ide illő példa legyen: "CPU processzor".)

(#4) Thrawn válasza sNORh (#2) üzenetére


Thrawn
félisten

Így van :K

Male: Javítva.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) westlake


westlake
félisten

van egy olyan erzesem, hogy az asus p6t-t nehez lesz uberelni (magyarul leloknia tronrol)

Play nice!

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én arra a 3 meg 4 PCIE 16x slotra leszek kíváncsi:) Na az már nem gyenge, három GTX280 + még egy a fizikára :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) szajoho válasza CYBERIA (#1) üzenetére


szajoho
tag

A prezentációnál összekeveredett a német,az angol és a kínai! :D

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

(#8) ^Clown válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Igen, arra én is kíváncsi leszek. Kell majd alá egy 1200W-os táp, meg egy hűtőház :)

(#9) sNORh válasza Thrawn (#4) üzenetére


sNORh
addikt

zsíír ütős kis lap lesz.. kivéve a hátrányait.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#10) varga911


varga911
senior tag

Szerintem a TBD nem a modell neve, hanem a "to be decided"-nek a rövidítése...

(#11) Male válasza Thrawn (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Ok :)

Azért írtam ilyen hosszan, mert elég sok helyen látni szórólapokon, neten, stb :(

(#12) westlake válasza ^Clown (#8) üzenetére


westlake
félisten

jugeen-eknel a tri-sli gtx 280 es egy qx9700 kifektetett egy ultra 1600 wattos tapot..

Play nice!

(#13) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Azt azért nem hagyhatom szó nélkül, hogy X-Fi van a lapon. A mai világban ez igencsak üdvözölendő, bizony pá AC97!

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.