Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timer


Timer
veterán

Kellett, mint egy falat kenyér. Véletlenül se tabletet csináljatok mondjuk csúcs hardverrel, erre bizonyára nagyobb kereslet lesz a globális piacon. :W

[ Szerkesztve ]

(#2) secretgarden válasza Timer (#1) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Pont erre gondoltam. Miért nem inkább egy tabletet? Pláne mikor olyan kevés jó árú de ugyanakkor gyors tablet van a piacon...

(#3) haxiboy válasza Timer (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Mert Tablet kell 100-ból 1 embernek, filmet nézni otthon meg kb mindenki szeret, na ezért :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) Timer válasza haxiboy (#3) üzenetére


Timer
veterán

És nyilván véletlenül sem egy már ezer éve a piacon lévő, ezer éve tévégyártással foglalkozó gyártó termékét vennék meg, hanem a OnePlus-ét, amit még telefongyártóként is alig-alig ismer az átlagember. Ráadásul a készüléket a netről rendelve, látatlanban. Másik országból, és nem a legközelebbi teszkó/edigitál/mm boltból. Nyilván... Már meg ne haragudj, de száz potenciális hazai tablet vásárlóból 1 talán megvenné a OnePlus termékét, de 100 tévé vásárlóból kötve hiszem, hogy akár ez az 1 is horogra akadna. Még én se, pedig bízom a márkában.

[ Szerkesztve ]

(#5) thunder6230 válasza Timer (#4) üzenetére


thunder6230
tag

Ne feledjuk ok nem mindenhova terveznek mindent. Addig amig nincs hivatalos bolt nem lesz tv a kornyeken. Tabletet en se feltetlen vennek mivel notebookot hasznalok.

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#6) haxiboy válasza Timer (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Valószínű a OnePlus Business Analystjei sem a magyar piacot célozzák meg mint elsődleges értékesítési végállomás. Ahogy látom, 1000 potenciális TELEFON vásárlóból talán 1 vesz OnePlus terméket, ellenben TV tekintetében a megcélzott árkategóriában igen kevés a jó versenyző. Még az olyan nagy gyártók mint a Samsung is nagyon minimális a tabletes termékpalettája, a nagy kijelzős telefonok mellett létjogosultságuk sem nagyon van.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) Timer válasza haxiboy (#6) üzenetére


Timer
veterán

A magyar piacot kvázi senki nem célozza direktben, de ettől még érvényes rá a globális tendencia. De gyanítom, hogy a nemzetközi piacon se arra vágynak a népek, hogy OnePlus tévét vegyenek, pláne nem úgy, hogy olyan nagyon egyedit nem sikerült alkotni, és ha jól rémlik, az előző generáció se szólt hatalmasat. Pont úgy tévútra viszi a gyártót ez a projekt is, mint a fashion baromkodás, szerintem. Telefonra kéne gyúrni, és ha már az üt, akkor rakni mellé olyasmit, ami a tech közönséget célozza (és az nem a tévé lesz így 2021-ben). Nekem a tablet / okos óra vonal logikusabb, mint a tévé. Akkor már miért nem notebook? Jó hogy konzolt nem kezdtek még gyártani egy többszörösen telített piacra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.