Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah ez jónak hangzik a vezetékmentes fülessel amit vettem nekem az a bajom, hogy hívásnál a másik fél szarul hall. :D

(#2) malnabokor


malnabokor
senior tag

Érdekesen hangzik, kíváncsi vagyok arra, hogy a fordítás milyen minőségű :)

Szegény Amazon Echo Buds pedig még említést sem kap az oldalon? :))

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#3) TheAquir


TheAquir
csendes tag

Nagyon remélem hogy tud két eszközhöz csatlakozni egyszerre... Akkor meg is van a Jabra Elite 65t utódja

Born too late to discover the Earth, born too early to discover the Cosmos

(#4) andor80


andor80
senior tag

10 ezret érő kacat...Zenére borzalom .Beszédre negyed áron is van ugyanez a hangminőség.
A forditó ami érdekes...Működésre kiváncsi lennék...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#5) tothbe válasza andor80 (#4) üzenetére


tothbe
addikt

ezeket te honnan veszed? mármint, hogy mit tud minőségben, hiszen még ki sem jött és teszt sem volt, nemhogy személyes tapasztalat. szerintem pedig akár jó is lehet mindezekre, bár vszleg nem neked, de ettől még bőven lesz célközönsége.

By(e) Tothbe

(#6) RaZroX


RaZroX
addikt

Úgy néz ki mint azok az ablakra cuppanós figurák, amiket a lidl-ben osztogatnak...

This is the way

(#7) andor80 válasza tothbe (#5) üzenetére


andor80
senior tag

Már sokan leírták sokszor miért nem lehet zenére egy ilyen cucc még nagyon sokáig jó minőség.Eleve nem zenére van kihegyezve.Se hardver se kodek nem alkalmas minőségi zenehallhgatásra.A célközönségre biztos meglesz igazad van .De ettől még negyed áron is kapható ugyanez a minőség szóval a célközönség nagyrésze max a márkanév miatt választja.Persze legyen igazad legyen HWA,LDAC támogatás 8-10 óra üzemidő,tér ,szeparáció ,dinamika ,szinezetlen hangzás .Ha így lesz én leszek az első akik megkövetem a topikot. :DD :)) :DD ( Persze megjegyzem az én zenei igényem átlag felett picit(Nem arcoskodás ne értsd félre hosszú utat tettem meg az üvőltő hagerő mindent elnyomó agyonbasszusozott/szinezett hangzástól a mai letisztult naturális zenei szerelem felé szóval lehet nem kellene ilyen cuccokhoz kommentelnem valóban :R )

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#8) tothbe válasza andor80 (#7) üzenetére


tothbe
addikt

igen, épp ezért is írtam, hogy neked ez biztosan nem lesz a zsánered, mert olyan minőségű zenére ez nem is lehet képes, amit te elvársz egy fülestől. Ahogy a wireless cuccok talán egyike sem (már ami azért az emberi határon belül mozog árban). Amúgy viszont ha a zenét levesszük az átlagember szintjére, aki útközben hallgatja a populárisat "csak szóljon" alapon, akkor ott ez tud még jó lenni. Feltéve, ha az érintő felület és a többi funkció jobban működik mint a piacon most kapható konkurenseknél. És ugye pontosan oda is lőtték be az árazását, hiszen valahol az Airpods 2, Sennheiser Momentum True Wireless, Sony WF1000-XM3 és ilyenek kategóriájába esik látszólag. tudásban és árban is.
Ja igen, és az általad említett fordító is sokat adhat hozzá ha jól működik. :R

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#9) Hopkins95 válasza RaZroX (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is az jutott eszembe róla. Ez valami nagyon ocsmányul néz ki, cserébe még drága is...még ingyen sem kéne :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) Emericus Max


Emericus Max
tag

Van benne potenciál. Nekem tetszik. Kíváncsi leszek a tesztre, ha majd kijön év vége felé.
Ahogy előttem is írták, ha kezel több eszközt egyszerre (pl. laptop, mobil) és lesz benne vmi zajszűrés, plusz a diktálás és fordítás is érdekes lehet, akkor ez egy hiánypótló eszköz.
Egyetlen aggodalmam, hogy nincsenek gumi harangok rajta, csak plasztik ami a viselést kényelmetlenné teheti hosszú távon, illetve az én fülemből ezek rendre kiesnek és mindig a legrosszabbkor. De mostanában nézegettem az elérhető true wireless cuccokat és mindegyikben volt vmi, ami miatt nem kéne. Várom már ezt...
Valahogy mindig az volt az érzésem, hogy a Microsoft szarabb szoftver vonalon és nagyon erős hardverben :)

(#11) joey04


joey04
titán

Hát ezt kár volt megszülni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Kíváncsi leszek rá. KB 2 hete jött vagy 3 headset, poénból befogtam egy Blitzwoif BW-BH1-et. Hát mit ne mondjak brutal jó üzemidő, jó hangzás, és 13meter hatótáv. Mindezt 3200penzert prezentálja.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Noukoum


Noukoum
veterán

Meglehetősen furán néz ki, de biztosan valakinek tetszik. Megszokható kategória. Kérdés ki fogja megvenni ennyiért.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) HarleyCustom válasza INGJOKE (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Használj Airpods-ot. Az minőség, ilyen téren(is).

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#15) sid87 válasza TheAquir (#3) üzenetére


sid87
senior tag

Miért kéne még utód annak? Szerintem ma is az egyik legjobb ilyen fülhallgató.
Mi oka van hogy váltásnál?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.