Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Mielőtt hozzáfog a f-könyv íráshoz, szánjon időt a játék végigjátszására !!!!

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) gfefe


gfefe
őstag

Nekem tetszett a film... bár tény, hogy a játékok jobban voltak... de hát ez olyan mint ha a deus ex ből akarnának filmet csinálni.... szerintem csak megközeliteni lehet a tökéletest... elérni úgy sem... :K

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Te jó isten köv. Hitman game is csak jövőre lesz? Reménykedtem, hogy még bejelentik karácsonyra... brühühü :O
A film meg egynek jó volt. :) Csak lesz a 2. rész is olyan, vagy jobb.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem nagy kedvencem a sorozat, és a film is bejött.
Talán azt sajnálom, hogy fiatal színészt választottak.
Szerintem a szerephez jobban illett volna egy kicsit idősebb karakter, persze akkor teljesen más lett volna a forgatókönyv is.

(#5) tsii_H


tsii_H
tag

az elso is gagyi volt, sztem, a masodik is az lesz... most nezem imdb-n hogy tenyleg lesz iden kane & lynch film :) nah remelem az jo lesz. a jatek kiralyos volt nagyon.

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Én ezzel is úgy vagyok mint a Dragon Ball-al. Nekem tetszett, persze csak akkor, ha az ember kellőképpen elvonatkoztat az eredeti történettől. Szerintem mindkettő jó film csak a megfelelő szemszögből kell nézni. A Hitmanre pedig különösen igaz ez a kijelentés, hiszen egy nagyon jó akciófilm lett belőle. Várjuk szeretettel a következő részt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) gfefe válasza tsii_H (#5) üzenetére


gfefe
őstag

már nem azért de mi volt benne gagyi? :DDD

szuverén vélemény...

1. bár a főszereplő nem tudta mi a játék, de a karaktert egész tűrhetően eljátszotta....
2. a kis orosz csajszi feldobta a filmet rendesen :)
3. akciójelenetek egész jók voltak (a sunyulást ami meg a játékban van nem lehet amúgy sem filmre vinni mert unalmas lenne... így lett egy pörgősebb film adaptáció)

várjuk ki a végét, hogy mi sül ki a kettőből :K

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem nagyon bejött a film.
Timothy Oliphant nagyon nagyot alakított 47-es ügynökként. Die 4-ben is odatette magát.. Én inkább abban reménykedem, hogy Ő marad a főszereplő.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) gfefe válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


gfefe
őstag

szerintem ebben biztosak lehetünk :K

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#10) - = Zk = - válasza gfefe (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah ennek kifejezetten örülök ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) gfefe válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


gfefe
őstag

ezt csak természetes szerintem,.... egy folytatásnál csak nem követik el ezt a bakit...

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#12) - = Zk = - válasza gfefe (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon merem remélni :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) tsii_H


tsii_H
tag

ugylatszik nagyon nem egyezik az izlesem, a jelenlevokkel, mert sztem pont a foszereplo volt nem oda illo karakter. olyan rohadt bulldog feje van, akit egy football hooligankent kepzelek el inkabb, nem egy preciz bergyilkoskent :DDD de hat izlesek es pofonok, ilyen az ember, kulombozunk. azzal viszont egyetertek hogy az a kis ruszki menyecske megeri a penzet. muhaha. :)

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nekem nem jött be az első rész, úgyhogy ettől sem várok sokat.

A játékkal sem sokat játszottam - egyszer próbáltam a legelső részt a megjelenéskor -, ugyanis ezek a kihegyezett, időre és taktikára menő dolgok nem igazán jönnek be.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) velizare


velizare
nagyúr

wtb jason statham 4 hitman movie!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) bigz válasza velizare (#15) üzenetére


bigz
tag

Szerintem Timothy Oliphant jobb valasztas. Anno en is paraztam, hogy nehogy Vin Dieselt rakjak oda, azon bukott volna az egesz karakter, ugyanakkor latva, hogy mit hoztak ki a filmbol, Jason Statham eleg mas figura, nem illett volna annyira a kepbe.

re gfefe: A kiccsaj asszem ukran, de valoban sokat dobott a hangulaton :DD
A "sunyulast" en kifejezetten hianyoltam. Nagy kihivas ugy megoldani, hogy ne vigye el a filmet az unalom hataran tulra, de ha belegondolok, azert jatszottam ujra es ujra, hogy minden palyan meglegyen a silent assassin. Persze neha leeresztes gyanant jo volt vegigzuzni a roman husfeldolgozon a Dual Silenced Silverballerrel, az igazi izgalom megis akkor volt, ha total kuss es minden kill baleset :K

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

(#17) - = Zk = - válasza bigz (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) fpeter07


fpeter07
veterán

A film tetszett :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.