Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Fain. :K

Az UHD lejátszással hogy állnak egyébként ezek a konzolok?
1-2 éve még mintha nem zengtek volna ódákat az ilyen irányú képességeikről, minőségben mintha elmaradtak volna a Sony, Pana, stb. belépő lejátszóitól ... bár lehet, hogy azt csak az S-ről olvastam. :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) martonx


martonx
veterán

Nem lesz elég. Persze ettől még nem baj, hogy újítgatnak, de ezt a konzol generációt már elbukták.

Én kérek elnézést!

(#3) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

OK most,hogy már tökéletes minōségben lehet vele mozizni, jöhetne az új Halo ;)
A hasonló képességū dedikált lejátszók egyébként milyen árban vannak a OneX-hez képest?

Life, Uh, Finds A Way

(#4) RudY válasza AxBattler (#1) üzenetére


RudY
addikt

Igen, volt probléma, de firmware frissítéssel megoldódott azóta:
The color problem was caused by the Xbox consoles outputting color from 4K Blu-rays in RGB mode, rather than the YCbCr format the video on the disc was encoded in. All other 4K Blu-ray players, so far as I know, simply pass the video out in its native YCbCr format, leaving the RGB conversion process to your TV.

Xbox One X 4K Blu-ray Player Review (Forbes)
The Xbox One X impressively rivals the Panasonic and Oppo decks on clarity and sharpness. I couldn’t see any significant difference between the trio of decks when it came to handling the lovely detailing good 4K Blu-rays are renowned for, in either foreground or background areas. Edges look crisp without being exaggerated, and color blends look refined and clean.

RGB probléma tehát megoldva, a prémium lejátszókhoz képest nyilván nem komoly ellenfél, egyébként egész korrekt.

(#5) b. válasza AxBattler (#1) üzenetére


b.
félisten

Xbox támogatja most már az UHD BR lejátszást, elég szépen teszi a dolgát az alap lejátszókhoz képest.
PS4 nél nincs ilyen lehetőség, Sony erőlteti a külön lejátszóit.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) noPublicFG válasza martonx (#2) üzenetére


noPublicFG
senior tag

250 euróért (akciósan 175) kapsz egy játék konzolt, és uHD Blu-ray lejátszót. Szerintem ez éppen az, aminek eredetileg tervezték, csak most kinekt nélkül.
(A legolcsóbb uHD Blu-ray lejátszót az LG-től találtam 300 euró, ami 170 € akciósan.)
Megéri. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) #72042496


#72042496
törölt tag

Az XBOX mennyi idő alatt olvassa be az UHD Blu-ray lemezeket, és mennyire hangosan pörgeti őket? Illetve van hozzá távirányító, vagy megfelelő Harmony profil? (Kontrollerrel azért nagyon "csináld magad" érzete lenne elindítani egy filmet.)

(#8) lofagi: Erre az adapterre még vagy fél évet vártam a bejelentés után, mire meg tudtam itthon venni. Szerintem a kontrollert sem kapkodják el. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) lofagi


lofagi
addikt

S hol van már a beígért Elite v2 kontroller???

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) b. válasza #72042496 (#7) üzenetére


b.
félisten

Pedig a Bluray player elég szépen rá van szabva a kontrollerre, teljesen használható és szerintem az a legértelmesebb lejátszó hozzá.
YT tele van videókkal róla, szépen felfrissítik mindig az új lehetőségekre.
Átlagos idő alatt olvassa be a lemezeket, nem érzékelek különbséget a Normal bluray és az UHD között időben, bár jelenleg még csak 2 UHD lemezem van. :( de ami késik nem múlik :DDD
Távirányító van hozzá, 5-8 K,de szerintem fapados és túlárazott nagyon.Többet ér a joy.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Wesder válasza martonx (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is azèrt kapta a frissítést. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) atus72


atus72
senior tag

Dolly Atmos, Dolly Vision

(#13) AxBattler válasza RudY (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#5) b.
Értem. Ez az S-re is igaz? Az is tudja az UHD-t?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) b. válasza AxBattler (#13) üzenetére


b.
félisten

Igen az S tudja. A régi első Fat One nem tudja egyedül, ez miatt cseréltem le S re 2 hete.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) idegen lény válasza atus72 (#11) üzenetére


idegen lény
őstag

Dolly Rambo

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) AxBattler válasza b. (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, köszi! Újabb érv a box mellett... :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) #25068288 válasza #72042496 (#7) üzenetére


#25068288
törölt tag

Szerintem nagyon ott van a Blu-ray lejátszója.
Nem értem miért kérded, hogy hangos- vagy sem, én spec még nem hallottam hangosnak sosem.
Távirányító olyan 6-7000 ft.
[link]

(#18) rdt89


rdt89
addikt

Lehet hülye kérdés, de akkor ezekből a FAT gép kimarad, mert tudom az Xbox teljesen kivette a képekről is, hogy a FAT ez a generáció részese, de a frissítések terén is így lesz?

(#19) hombre[EU] válasza Cobra652 (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō felével teljesen egyetértek. Az xbox identitás zavara miatt bukták ezt a gent,mert míg a japánok a játékosoknak játékkonzolt akartak eladnak játékokkal,addig az MS egy drága(de gyengébb) fekete dobozt mindenkinek.
A szolgáltatásokkal viszont az a helyzet,hogy kényszerbōl lépte meg az MS,mert látta,hogy minōségben nem tud konkurálni a PS-el. A mennyiségre törekedtek ezért tavaly megjelent a GamePass,amit valószínū nem €2 ért adnának,ha ōk lennének nyeregben.
A másik legnagyobb baja a divíziónak a kommunikáció. :W Lecserélték a "tíví-tíví tíví"-t az "ikszkluzív" szóra. Mi az,hogy launch exclusive console exclusive launch console ex. :F Az egész marketinges bagázst ki kell b*szni a p.csába.

Life, Uh, Finds A Way

(#20) #72042496 válasza #25068288 (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért kérdeztem, mert nem tudom, hogy milyen, és kíváncsi voltam rá. De már megvan mindenre a válasz, köszi szépen és neked is b. (#9)! :)

[ Szerkesztve ]

(#21) pomorski válasza #25068288 (#17) üzenetére


pomorski
őstag

A blu ray szerintem is rendben van.

(#22) b. válasza rdt89 (#18) üzenetére


b.
félisten

Nem marad ki semmiből, a dashboard frissítéseket megkapja, csak sajnos vannak featurok, amit az nem tud így azok értelemszerűen nem támogatottak. Egyébként minden frissítés ugyan úgy lejön rá és támogatja a Micro FAT gépet is, amit azon tud támogatni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) dreampage válasza #72042496 (#7) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ugyanúgy pár másodperc alatt olvassa be a 4K Blu-Ray-t, mint a simát, és teljesen csendben (a gép is, a meghajtó is), én semmi különbséget nem tapasztalok a sima Blu-Ray lemezekhez képest. (Xbox One X)

A játéknak soha nincs vége.

(#24) frankdelgado válasza martonx (#2) üzenetére


frankdelgado
őstag

Durvàn buktàk bizony. Olyannyira, h Phil Spencer a Màltai Szeretetszolgàlat ingyenkonyhàjàra jàr ebédelni, :DD

(#25) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nagyon leült a topik, pedig van benne potenciál. Kicsit feldobom: na ügye, hogy három különböző Xbox One van! :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26) bteebi


bteebi
veterán

Dicséretes, de szerintem eléggé izomszagú próbálkozás. Ettől függetlenül mindenképp hasznos.

"A Microsoft láthatóan mindent bevet annak érdekében, hogy multimédiás, illetve kijelzőkezelésre vonatkozó szempontból többet kínáljanak a Sony ajánlatánál, ebből a szempontból az Xbox One S és X konzolok egyértelműen ráígérnek a PlayStation 4 termékcsalád hasonló árú megoldásaira. Kérdés, hogy ez elég lesz-e a Sony exkluzív címei, valamint egyéb szolgáltatásai ellen."

Leegyszerűsítve szerintem nem.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#27) BReal válasza noPublicFG (#6) üzenetére


BReal
addikt

Asztali UHD lejátszó van sokkal olcsóbban. Samsung M7500120-155 EUR-ért, Pana UB300 50e volt hetekig itthon, Amazonon is 220 EUR. Szóval egyedül az M7500 jóval olcsóbb, mint az XBox One S 500GB, azon kívül viszont az összes lejátszó drágább a Pana UB300-at leszámítva. Nyilván azért az M7500 sem véletlenül annyira olcsó.

Az viszont egyértelmű, hogy 50000 Ft körül (ennyi szokott lenni kb. az S 500GB, ha levonjuk az ajándék játékok-kontroller értékét) egy kb. PS4 erejű konzol UHD lejátszóval több, mint fasza. Áprilisban volt olyan csomag az Alzánál, amivel kb. 46000 Ft-ra jött ki maga a konzol.

(#12) Cobra652: +1 és azt sem mellékes, hogy az elején emlékeim szerint azt kommunikálták, hogy a használt játékokat nem lehet majd továbbadni. A startja valami borzalmas volt, az meg kb. meg is pecsételte a sorsát a teljes generációra.

[ Szerkesztve ]

(#28) idegen lény válasza BReal (#27) üzenetére


idegen lény
őstag

A borzalmas startot kijavították, a kevés exkluzív (a PS4-hez képest) pecsételte meg a sorsát.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29) b. válasza BReal (#27) üzenetére


b.
félisten

A samu az sima BR lejátszó,de egyetértek, 50-70K-s lejátszó helyett inkább a boxot venném, főleg, hogy az olcsóbb UHD BR lejátszókhoz képest szignifikáns képminőségbeli különbség nincsen a frissítés óta.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#30) BReal válasza idegen lény (#28) üzenetére


BReal
addikt

Szerintem pedig ez nincs így. PS3-X360 idején a MS konzoljánál tudsz mondani olyan nagy példányszámban eladott és jól sikerült konzol exkluzívot, ami a Onera nem jelent meg? Érdekes módon mégis több X360-at adtak el. Hogy ez miért volt? Mert a PS3 ha jól emlékszem, 100$-ral volt drágább. A mostani generációnál hónapokig ugyanúgy 100$-ral drágább volt az MS. És hiába volt hozzá pluszban egy Kinect, arra egyszerűen a gamer réteg nem volt vevő. Ennek legfőbb bizonyítéka, hogy a Kinectet már nem is gyártják. Tehát még a kisgyerekes családok részéről sem volt kellő érdeklődés iránta. Ezen felül a Cobra és általam említett bejelentéskori hülyeségek elegek voltak a hátrányhoz.

(#29) b.: Nem. Nem véletlenül UBD-vel kezdődik a termék neve. Itt az adatlap.

[ Szerkesztve ]

(#31) idegen lény válasza BReal (#30) üzenetére


idegen lény
őstag

Én is azt írtam, hogy borzalmas volt a start, de a kevés exkluzív miatt most sem vesznek többet, amikor már olcsóbb, és a drága X sem kell senkinek, hiába erősebb a PS4 Pro-nál. Ugyanez volt a PS Vitánál is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#32) frankdelgado válasza idegen lény (#31) üzenetére


frankdelgado
őstag

Úristen nem veszi senki az x et? Nem mondod, h csak nekem van egyedül ilyenem.....

(#33) BReal válasza idegen lény (#31) üzenetére


BReal
addikt

Az világos, hogy te is írtad. :) Igen, de azért nem vesznek, mert már a többség megvette, és a konzolgeneráció vége felé nyilván messze nem vesznek annyian konzolt, mint az életciklusa elején. Másrészt elég megnézni a hypeot, a reklámokat, a fórumokat. Mindenhol a PS4-et nyomatják, mert exkluzívok, stb. PS3-nál ugyanezek az exkluzívok megvoltak, mégis több X360 fogyott. Azért ez a drága X sem kell senkinek nagyon erős, ha csak Amazonos értékeléseket nézel, kb. fele annyi X-et vehettek, mint Pro-t. Csak azt ne felejtsük már el, hogy 1 évvel később jött ki az MS konzolja.

Egy szó mint száz, X360-nál sem volt több konzol exkluzív cím, mint One-nál, mégis többet adtak el belőle, mint a PS3-ból. Érdekes módon 100$-ral olcsóbb volt az X360. Most, hónapokig 100$-ral drágább One-nál fordított a dolog. Kiegészítve a félresikerült megjelenés előtti marketinggel. De ez anno részben megvolt a PS3-nál is a játékok feltörhetetlensége miatt (ha jól emlékszem, jóval később sikerült ezt megoldani). Nyilván ez nem volt olyan szinten befolyásoló tényező, mint az MS marketing stratégiája a One megjelenése előtt, de bizonyos régiókban biztos számított az eladásoknál.

(#34) idegen lény válasza BReal (#33) üzenetére


idegen lény
őstag

"PS3-nál ugyanezek az exkluzívok megvoltak, mégis több X360 fogyott"
Azok még igazi exkluzívok voltak, ma már értelmét vesztette náluk az exkluzivitás, mert Windows 10-re is jön minden.

(#32) frankdelgado válasza idegen lény (#31) üzenetére Nem, én azt írtam, hogy te sem vettél. Ki a ráknak kell az X? :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35) frankdelgado válasza idegen lény (#34) üzenetére


frankdelgado
őstag

A picskuba, most lebuktam...mikor jàrtàl nàlunk? Bàe egyik éjjel arra keltem h valaki markolàssza a golyóimat, de aszittem csak àlmodom.....

(#36) hombre[EU] válasza BReal (#33) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sōt a Wii még olcsóbb volt és az fogyott a legjobban :DD
Csak azt nem értem,hogy aki megvette az olcsóbb konzolt(x360) ahogy én is, az mi a tökömért vett még egy olcsóbb(wii) gépet. Ha csak nem a játékokért?! Én a x360-at a Halok,SaintsRow,Fable,Tenchu,NinjaGaiden,Crackdown,LostOddysey,ProjectGothamRacing,RidgeRacer(csak egy párat felsoroljak) játékokért vettem PS mellé és nem voltam egyedül. Mert aki játszik az tudja,hogy játékhoz veszünk gépet és nem fordítva.
Ja és az eladásokban nem volt semmilyen komoly különbség,fōleg nem 2:1 arányú,mint most. Ezt nem a rajtnál vesztette el az MS. Ezt még a rajt elōtt évekkel mikor is neki kellett volna állni játékokat készíteni az új gépre.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#37) BReal válasza idegen lény (#34) üzenetére


BReal
addikt

A MS-é az a platform is, ugyanoda megy a pénz.

(#36) hombre[EU]:
Halo: Szintén van One-ra is.
Saint's Row: Már a második is multi platform volt.
Fable-ből összesen kb. 3 milliót adtak el, nem nagy szám (3 évvel ezelőtti adat alapján Diablo 3 + RoS-ból 30 millió fogyott minden platformra, ami már lehet mondjuk 32-33 millió simán), plusz később kiadták PC-re is
Tenchu: Kezdetben PS exkluzív, majd a végére Xbox exkluzív cím, 50-60% körüli értékelésekkel, abszolút felejthető darab.
Ninja Gaiden: Xbox-ra ÉS PS3-ra is megjelent.
Crackdown: Most jön One-ra.
Lost Odyssey: első hónapjában 200e darabot adtak el belőle. Messze van a sikerestől.
PGR: Ez valóban Xbox exkluzív volt, de házon belül ott a Forza 2 verzióban.
Ridge Racer: Egyetlen része volt Xbox exkluzív, az összes többi PS.

Szóval még mindig áll a kérdésem: X360-nál tudsz mondani olyan nagy példányszámban eladott és jól sikerült konzol exkluzívot, ami a Onera nem jelent meg?

Wii-hez: talán azért volt sikeres, mert az akkor konzoloknál újdonságnak számító mozgásérzékelős irányítás fénykorát élte? Akkor azért Kinectből is elég sok elment. Wii meg jóval olcsóbb volt (igaz nem adott olyan szabadságot, de az élményfaktor ott is adott volt), kb. minden kisgyerekes családban volt Wii (kis túlzással). Aztán ez a varázs elmúlt. Xbox One Kinecttel óriási bukta volt, leállították a gyártását is. és akkor eljutottunk ahhoz, hogy a Wii U miért is lett bukás? :)

Még mindig tartom, nem az exkluzív tartalom a mérvadó. Ott van a főbb szempontok között, de hogy nem az a vezető, az hót sicher.

[ Szerkesztve ]

(#38) SunMount3r válasza b. (#29) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért képminőség teszteket (banding, clipping, valós e a 10bit, deinterlace minősége stb.) megnéznék róla. Valamint ugye -elvileg- újra éledt a One-on a KODI is, de erről még nem hallottam semmi túl biztatót. Ha hálózatról is vinné majd a 4K / HDR / DV videókat, akkor esetleg... (A 3D MVC-t már tudja, ha jól emlékszem).

Játék: egyértelműen CSAK játékra továbbra a PS4 (nekem a sima nem a Pro).

Szerk: ja, nálam max akkor tudná pariba vágni magát a One az PS4-el szemben, ha több -jó- "eleve" PC-s átirat jönne ki rá. De úgy látom már egy ideje beállt, hogy ami siker volt PC-n és konzolosítják az alapból jön mindkettőre.

[ Szerkesztve ]

(#39) hombre[EU] válasza BReal (#37) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Alaposan utána böngésztél. Akkor most adok még tízet :D
Szerintem a játék adja el a konzolt fōleg az elsō év után. Ugyanezért adtak el a ps3-ból is ugyannyit,mint x360-ból pedig egy $100-sal drágább volt. Egy százas nem oszt nem szoroz (ha 3-4 éves ciklusra vetíted ki) nagyon itt sem,fōleg ott ahol ezek millió példányszámban fogynak.

Life, Uh, Finds A Way

(#40) idegen lény válasza BReal (#37) üzenetére


idegen lény
őstag

"A MS-é az a platform is, ugyanoda megy a pénz." Az aztán tényleg hidegen hagyja a játékosokat, hogy kit gazdagítanak a pénzükkel. Attól még egy másik platform, a négy nagy egyike.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#41) Wesder válasza idegen lény (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem az MS-t is hidegen hagyja hogy PC-n, vagy Boxon jàtszanak az Exklùzìv jàtékkal. Simàn betömködik a PC-ből a Box lyukakat, ha keletkeznek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) ProEvoFan válasza BReal (#33) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A generáció végére ugyan annyi ps3 fogyott, mint x360...pedig a x360 egy évvel előbb startolt, mint a ps3.Sőt, európában 13-14 hónappal csúszott a megjelenés...
Tehát az egy éves lemaradást behozta.Sokak szerint pont az akkori exkluzívok miatt.Mióta az eszemet tudom, a konzolt mindig az exkluzívok adták el.
Abban igazad van, hogy a ps3 sokáig drágább volt, mint a zöld masina.
A szolgáltatások.Az új sony boss szerint a ps5 nagyon rágyúr a szolgáltatásokra.Mit is jelent pontosan?Nemtom, csak ennyit mondott az e3 után.
Ja még annyit, hogy az xbox one (nem az x) kb több mint egy éve olcsóbb a nyugati világban, mint a ps4 slim...

[ Szerkesztve ]

(#43) idegen lény válasza Wesder (#41) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez megnyugtató, nem is aggódtam egy pillanatig sem a Microsoftért, de ez nem változtat azon, hogy akkor ezek már nem exkluzív játékok. "Az "exkluzív" szó jelentése a mai játékipari vonatkozásban azt jelenti, hogy előnyt élvez egy platform - egy darabig." Nem egy gyártó, hanem egy platform.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44) #24536576 válasza Cobra652 (#12) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerencsére jóval kevesebben akarnak szolgáltatásokkal bohóckodni, mint minőségi játékokkal játszani.

(#45) Wesder válasza ProEvoFan (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Itthon is lassan olcsóbb egy 1TB S mint egy 500GB Slim. Sőt MM-ban làttam olcsóbban 2 hónapja.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) chris0000


chris0000
őstag

jah PC-n is várta mindenki,a csodát aztán a Battlefield 1 se megy egyáltalán Dolby visionbe csak HDR10-ben.nagyon szép HDR10-ben de akkor mivan a DV-vel!!!azóta se javította ki senki,se az NV,directx,windows,senki...talán itt nagyobb szerencsétek lesz...üdv.

[ Szerkesztve ]

(#47) FlashLed válasza #72042496 (#7) üzenetére


FlashLed
senior tag

Vegyél asztali lejátszót és nem lesz “csináld magad erzete”. Ez egy játékkonzol amihez egy extra az UHD BD lejátszása.

The Mechanic

(#48) #72042496 válasza FlashLed (#47) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy asztali lejátszónak biztos nem. Csak én nem egy asztali lejátszó, hanem az XBOX ezirányú képességeire voltam kíváncsi, és nem azért, mert venni akarok. Szerencsére azóta három érdemi választ is kaptam a kérdéseimre. (Kivéve a Harmony-profillal kapcsolatosra, ami eléggé rétegigény. De megnéztem közben, és az is van rá.)

[ Szerkesztve ]

(#49) b. válasza #72042496 (#48) üzenetére


b.
félisten

egyébként mennyire vagy megelégedve harmonyval? melyik típust használod?nagyon erősen gondolkozom rajt, csak ez az ár elrettentő.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#50) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Klassz, klassz... csak azért bennem van, hogy a MS mikor fogja megint hátba döfni a benne bízókat?
MS Phone, Gdrive extra tárhely, Surface, még korábban a webfejlesztő eszközüket (már nem is emlékszem a nevére) tüntették el, átszabták az Office kezelőfelületét a hülye szalagokkal, aztán most megint átszabták, az operációs rendszer GUI-ját a W7 után kegyetlenül megtekerték, majd a W10-ben megint...
A MS mindig megindítja a marketing gépezetét, aztán valahogy vagy pofára esnek, akik bíznak benne, vagy folyamatos kavarás, rohanás a történtek után az életük.
Szóval MS konzol - kösz', de nem. Talán, ha legalább fél évtizedig kitartanak az megkezdett úton, elgondolkodom... de addig olyanok közül választok, akik nem szívatják a bennük bízókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.