Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #81733120


#81733120
törölt tag

Ebből a hírből hogy-hogy kettő van? :F

[ Szerkesztve ]

(#2) Bone123 válasza #81733120 (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szia!

Köszi, volt egy duplikáció, amikor a hír a szerverre fel lett töltve, korrigálva.

(#3) #65577472


#65577472
törölt tag

Lehet, hogy a Huawei előrébb van, de ha az OP6-ból 3 hét alatt elkelt 1 millió, az sokkal jobb mutató, mint a 3 P20 6 milliós eladása az áprilisi piacra dobásuk óta.

(#4) #81733120 válasza Bone123 (#2) üzenetére


#81733120
törölt tag

Látom, most már nem áll fenn a hiba. :R

(#5) marcarc


marcarc
senior tag

Én még kicsit kevesellem is, azt hittem többet eladtak. Rekord ide vagy oda.

(#6) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ezek szerint (ld. még P20-as híreket a hihetetlen eladási számokról) a nép zabálja a notch-ot. Mondjuk ebben lehet közrejátszik az is, hogy gyak. nincs más :D
Szóval ha csak jövőre almáék el nem felejtik a notch-ot, akkor ebben bizony benne van még egy plusz év ... :(((

(#7) Baggins86 válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Meg az, hogy az árkategóriájában gyakorlatilag nincs ellenfele.

(#8) <Adamsky> válasza Baggins86 (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem egy notch-os telefon ingyen se kéne, annyira taszít.

[ Szerkesztve ]

(#9) kbyte1024


kbyte1024
addikt

200k lelektani határ? :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) zsolt320i válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


zsolt320i
senior tag

;) yah :C

(#11) Pompi válasza <Adamsky> (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem a véleményedet akarom megváltoztatni, csak leírom, side infóként, hogy elég nagy notch ellenző voltam amikor megjelent az X, aztán az élet úgy hozta, hogy egy P20-at kezdtem használni (ahogy írod, gyakorlatilag nicns más), és totál megszokható, vállalható, az appok nagy részében nem is látszik. Mondjuk azt a mai napig állítom, hogy az X-en túl nagy a bevágás, nem marad mellette normális méretű hely, de OP6-on vagy P20-on azért más a helyzet.

Feel Good Inc.

(#12) Lami66 válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem is 200K a lélektani határ. Max annyit adok ki telefonra....3 darabra összesen.

(#13) joey04


joey04
titán

nem csoda, jó áron jó cucc.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Shyciii válasza Pompi (#11) üzenetére


Shyciii
veterán

Mi az hogy gyakorlatilag nincsen más (notch nélkül)? Esetleg körül kellene nézni. Én pl egy Xiaomi Mi Mix 2-őt használok.

(#15) #81733120 válasza Shyciii (#14) üzenetére


#81733120
törölt tag

Csak pl. nem mindenki szereti a MIUI-t. Bár ez romolással megoldható, és akkor problem solved.

(#16) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Másik alatt kommenteltem.
A lényeg ez volt:
P20 szériából 6 milliót adott el a Huawei a megjelenés óta, míg a Oneplus kis hangyaf*sznyi gyártóként 22 nap alatt 1 milliót értékesített a telefonjából, pedig nincs agresszív marketing, meg Hosszú Katinka, meg hasonló őrületek és mégis megy a szekér.
Ez is azt mutatja, hogy hiába dobálózik a több tízmilliós eladásokkal a Huawei és a Xiaomi, ha az olcsó belépő szériás telefonokkal nyomják meg az eladásokat.
A valódi profitot egyébként is a flagship-ek termelik.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#17) Shyciii válasza #81733120 (#15) üzenetére


Shyciii
veterán

Én sem szeretem, ezért LineageOS 15.1-essel használom. Amúgy meg ő P20-ast mondott, amin EMUI van, ami gyakorlatilag MIUI kicsit más beállításokkal, de ugyanaz a csiricsáré összeállítás, iOS koppintás...

[ Szerkesztve ]

(#18) #81733120 válasza Shyciii (#17) üzenetére


#81733120
törölt tag

Igen, a MIUI és az EMUI eléggé hasonlít egymásra. Nekem most EMUI van, és...nem nagyon szeretem, az alap launcherben van bug rendesen. :(((

(#19) marcarc válasza tibcsi0407 (#16) üzenetére


marcarc
senior tag

22 napja nincs mas a youtubon csak one plus reklám. Igazán tehetnének oda egy olyan gombot hogyha mar megvetted nem kapod többet a reklámot. :D

(#20) tibcsi0407 válasza marcarc (#19) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Reklám, vagy az érdeklődési köreidnek megfelelő videó?
Meg azért a közösségi reklám nem annyiba kerül, mint a Huawei, Samsung féle csapból is folyós fajta. :)

https://utdetailing.hu/

(#21) marcarc válasza tibcsi0407 (#20) üzenetére


marcarc
senior tag

Szokott jönni minden, one plus előtt a Wish ment nagyon amit soha az életben meg se nyitottam. Nem vagyok wish fuggő.

(#22) tibcsi0407 válasza marcarc (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem az Facebook Wish-sel tele.

https://utdetailing.hu/

(#23) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Aztán kijön ősszel a 6T és lealázza ezt is ahogy volt az 5 és 5T esetében és mindenki nyavajogni miért nem vette meg inkább 6T.
Nem is tudom ennyiért kapok huawei mate 10 pro vajon jobb választás lenne?

[ Szerkesztve ]

(#24) marcarc válasza Kamikaze75 (#23) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem tudom, szerintem ez volt az a telefon amivel bizonyítottak hogy egy amoled pannelel is lehet kritikán aluli kalibrálást csinálni.

(#25) tibcsi0407 válasza Kamikaze75 (#23) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem az 5T nem alázta az 5-öt. A low light kamera megoldásuk még szarabb volt, mint a fő szenzor, cserébe a 2X zoom-ot buktad.
A külseje modernebb volt, minden másban pedig egyezett a két telefon. 5-öt nem érte meg 5T-re váltani, ahogy a 6-ot sem fogja megérni 6T-re a kis pics@füst újítások miatt.

https://utdetailing.hu/

(#26) Pompi válasza Shyciii (#14) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem kívántam kifejteni, mert nem ez volt a hozzászólás lényege, csak vissza idéztem <Adamsky> mondatát. A MIUI-val nincs bajom, bár azért más, mint az EMUI, igaz csak régebbi MIUI-val van tapasztalatom.
Inkább a készülékek méretével van, egyelőre a 70mm körüli szélesség ami nálam szóba jön, így egy rakat telefon kiesik (többet közt az OP6 is meg a Mi Mix 2(s) is).
És hidd el körül néztem, elég tudatosan választok dolgokat, de azért köszi a stílust.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#27) NumberGuy válasza tibcsi0407 (#16) üzenetére


NumberGuy
tag

22 nap alatta megvette mindenki aki akarta? :)

(#28) tibcsi0407 válasza NumberGuy (#27) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem gondolnám, hiszen készlethiányok is voltak közben. Meg folyamatosan jönnek majd a limited edition-ök, ahogy a korábbi Oneplus-okból is.

https://utdetailing.hu/

(#29) Kamikaze75 válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


Kamikaze75
tag

Hát igen az oneplus kamerájával valamennyi típusnál egy pici bibi mindig volt,nincs már meg a birtoklási vágy mint az első modellnél,sajnos.
Sőt ahogy megfigyeltem oneplus új ára stabil volt mindig is,viszont pld. Xiaomi mix 2s ára tuti esni fog akkor 120-30 környékére akkor tuti jó vétel lesz

(#30) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Én is vettem volna s9+ -t, de nem ér 100k-t a notch + sztereó hangzás (nekem ezek az érdemi különbségek) :) +1 op

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#31) tibcsi0407 válasza Kamikaze75 (#29) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aktuális flagship konkurencia árának közel a feléért nézzük el neki, hogy nem hozza az azok szintjét. Hiszen egy Samsung, vagy Apple K+F költsége csak a kamerák terén jóval nagyobb, mint a Oneplus teljes bevétele. :)

https://utdetailing.hu/

(#32) DamianB válasza tibcsi0407 (#31) üzenetére


DamianB
őstag

Igen ezt sokan elfelejtik vagy 4 éve olvastam hogy iPhoneok kamerájának a fejlesztésén több ezer ember dolgozik. Miről beszélünk ? Én azt mondom mindent a helyén kell kezelni és mindenki annyiért vegyen telefont amennyi telik rá már 30 -40 k ért is használható telefonokat kap az ember .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#33) Blizzardking válasza Kamikaze75 (#23) üzenetére


Blizzardking
őstag

Az 5T max trendibb mint az 5, de nem jobb :N Én még 3T-ről se váltanék, nemhogy bármelyik későbbiről. Mi a frásznak? :F

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#34) Jeanne d'Arc

Én sajnálom azért hogy az Op sorozatnak felszökött az ára, bár mivel a többi telefon is drágult így nem csoda.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak nálunk van infláció. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) ribizly


ribizly
veterán

Volt szerencsém kezembe venni egy O+6-ot és meg kell mondjam nagyon meggyőző. Le nem kell még cserélnem a O+3-am, de mindenképpen jó választás volna.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#37) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nem csoda, hogy jól fogy, OP marketingje nagyon erős. A vicces csak az, hogy ahhoz képest nagyon keveset költenek rá, de anno OP1 óta ezt már jól kitalálták hogy tudják megoldani máshogy.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#38) no more válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


no more
addikt

Amíg az Apple notch-ot fog használni, addig a kínai klóngyárosok is nyomatni fogják.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#39) pusszycat válasza no more (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a nex sikeres lesz, lehet átnyergelnek,én bízom benne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) Blizzardking válasza no more (#38) üzenetére


Blizzardking
őstag

Valakinek meg kell csinálnia rendesen, ha már az apple képtelen rá. ;]
Most az a legújabb almáéknál, hogy nem tud wifin csatlakozni. Eldobja a hálózatot, és csak az újraindítás segít.
:U

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#41) no more válasza Blizzardking (#40) üzenetére


no more
addikt

Rosszul csatlakoznak a felhasználók wifire! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#42) tixem válasza #81733120 (#18) üzenetére


tixem
addikt

MIUI még istenes, használtam egy hónapig. Az is idegesítő, de közel sem volt annyira fájó, mint az EMUI. Az egy emberiség elleni bűntett. Életfogytiglant érdemelne mindegyik fejlesztő akinek a keze benne van. 10 percig bírtam és jött is a Nova.

(#40) Blizzardking

nem hiba, feature ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#43) Blizzardking válasza no more (#41) üzenetére


Blizzardking
őstag

Szerintem rosszul fogják :K

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.