Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

A regisztráció nem kerül pénzbe, ezt ingyen megteheted. Csak akkor kell fizetni ha vásárolni is szeretnél programokat, az általad említett összeg sem vész el, jóváírják.
Az meg, hogy egy Montéval/Divával összehasonlítod szerintem baromság. Ez egy lejátszó, nem telefon.

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Samus


Samus
addikt

Műanyag wifi antenna. Na azért az alma már tud valamit...

Összehasonlítás a Monte és Diva készülékkel: azokkal speciel lehet telefonálni és sms-t váltani. Milyen ... Már az itáccs, azzal ennyiért még ezeket sem lehet.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Chosen válasza Samus (#2) üzenetére


Chosen
addikt

Nem az antenna van műanyagból... A műanyag rész mögött van az antenna, hogy ne árnyékolja le a fém.

Mod: Azért nem ártana leírni hanyadik generációról van szó. (Gondolom 3G, de azért a címben is szerepeljen)

[ Szerkesztve ]

(#4) johny dragon válasza Samus (#2) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Figyelj, egy notebook árából kijön a Desire, aztán enki se fikázik, hogy a notebook nem tud telefonálni, meg smsezni. Am meg csak kiválasztottam két telefont ebben az árkategóriában, ami nem a noname kínai (vagy szolgáltatói) Android, hanem márkás.

Am meg a mod miért személyes bejegyzésként közölte?

Xperia mini pro 4.0.4

(#5) johny dragon válasza Chosen (#3) üzenetére


johny dragon
aktív tag

3G 8GB, 4.1-re frissítve, hogy pontos legyek, be is írom.

Xperia mini pro 4.0.4

(#6) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Annak ellenére, hogy az iPodokra való frissítés nem tartalmazza a multitaskot és a háttérképet, érdemes felrakni a mappák miatt.

Tévedés, a 3. és 4. generációban elérhetőek ezek feature-ök is, 2Gből azért maradt ki, (3G 8GB is 2G-nek számít ebben az esetben) mert csak 128MB memüriával rendelkezik, és az kevés a multitask használatához laggmentesen.

#4: Komolyan azt gondolod, hogy ez egy címlapos írs szintjét megütni?

[ Szerkesztve ]

(#7) [balu]


[balu]
tag

Azért ezt tesztnek nevezni kicsit túlzás.

(#8) johny dragon válasza C4mp3r (#6) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Tévedés, csak a 4. gen. tudja a multitaskot. Azt meg még nem lehetett frissíteni, a mert legújabbal jön.

Xperia mini pro 4.0.4

(#9) Zsom! válasza johny dragon (#8) üzenetére


Zsom!
tag

Tévedés 4.0-val a 3. gen.-es 16, 32 GB-osak is tudják.

[ Szerkesztve ]

(#10) johny dragon válasza Zsom! (#9) üzenetére


johny dragon
aktív tag

A 16-os nem kaphatta nmeg, mert nincs is. Innentől mindegy, hogy mit írtál.

Xperia mini pro 4.0.4

(#11) C4mp3r válasza johny dragon (#8) üzenetére


C4mp3r
addikt

:W Nézz már utána légy szíves. A valódi 3G-s készülékek, tehát a 32 és 64GB-os gépek az iPhone 3Gs hardverével rendelkeznek, és tudják a multitaskot. A te 3G 8GB-od 2G hardverrel rendelkezik, ezért nem tudja. (Elég köcsög az Apple, hogy 3Gnek adja el a 2G-t, de ez van.)

#9: 16GB-os verzió nincs 3G-ben

(#12) Zsom! válasza johny dragon (#10) üzenetére


Zsom!
tag

Jogos ezt benéztem, de akkor is, a 32GB-os és a 64GB-os is tudja 4.0 óta.

[ Szerkesztve ]

(#13) johny dragon válasza C4mp3r (#11) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Papíron. De, mivel az iPodok szoftvere más, mint az iPhoné, nem muszály megkapnia. Am meg az iTouchomon van diktafon úgy, hogy nincs mikrofon, mert egy OS-e van a 32 gb meg 64 gb vel.
Szerk: utánanéztem, télleg tudnak, legalábbis a wikipédia szerint. Én azt olvastam, hogy csak a 4. gen. tudja a multitaskot.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#14) [balu] válasza johny dragon (#13) üzenetére


[balu]
tag

3. generációtól a hozzáadott fülhallgató már mikrofonos.

(#15) johny dragon válasza [balu] (#14) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nem. Én rendeset kaptam. Am meg rá tudok kötni vmi mikrofont a skypehoz?

Xperia mini pro 4.0.4

(#16) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

(#17) [balu] válasza johny dragon (#15) üzenetére


[balu]
tag

Én a 32 gigásomhoz mikrofonosat kaptam, azt hittem legalább a kiegészítők megegyeznek.
És tudtommal csak mikrofonos fülhallgatót lehet, külön mikrofont nem, de mivel nem próbáltam, nem biztos. :)

(#18) johny dragon válasza [balu] (#17) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ok, mikrofonos füles meg rohadt drága.

Xperia mini pro 4.0.4

(#19) C4mp3r válasza johny dragon (#13) üzenetére


C4mp3r
addikt

Azért van rajta diktafon, mert tudsz hozzá csatlakoztatni mikrofont. (Mikrofonos füles) Igen, és az is csak a 32 és 64GB-os verziókhoz jár.

[ Szerkesztve ]

(#20) Zsom! válasza [balu] (#17) üzenetére


Zsom!
tag

Lehet kapni csak mikrofont is. :)

(#21) [balu] válasza Zsom! (#20) üzenetére


[balu]
tag

Ah, tényleg, erre most beugrott hogy vannak azok a kis mikrofonok amikhez hozzá lehet dugni egy másik fülhallgatót. Olyanra gondolsz?: D

(#22) Zsom! válasza [balu] (#21) üzenetére


Zsom!
tag

Konkrétan erre. :))

[ Szerkesztve ]

(#23) Samus válasza johny dragon (#4) üzenetére


Samus
addikt

TheChos3nOne: Jó, de ezt nekem honnan kellett volna tudnom? Nem vagyok otthon az iVilágban, én csak azt értelmeztem, ami írva vagyon, ott pedig fekete-fehéren az van, hogy a wifi antenna van műanyagból.

johny dragon: Látom még mindig nem látod az összefüggést. Most fogtál egy notebook-ot, és egy okostelefonnal hasonlítod össze. Az írásodban pedig egy multimédiás (eredetileg) zenelejátszót hasonlítottál össze egy telefonnal. Egy telefonnal. Érted, az "ájtáccs" nem telefon, innentől pedig értelmét veszti az összehasonlítás is.

Azt pedig még mindig nem értem -bár lehet én vagyok csak túlzottan ilyen értetlen-, hogy ha iTermékről van szó, miért mindenhonnan azt olvasom, hogy ez olyan frankó, sokkal jobb (mindenben), mint az ugyanennyiért kapható nem iTermék. Semmiféle hibát nem látok felsorolva, holott biztosan van idegesítő hiányossága, hibája (példának okáért a mikrofon hiánya, bár sokan nem használják, de ha innen indulok ki, egy 10k-s kínai MPsok lejátszóban van). Persze, tudom, hogy ez egy külön világ, az amerikai érzés, de valahogy én nem jövök lázba tőle, szubjektív, de ez a helyzet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24) Thome


Thome
addikt

Érzem előre, jó lesz ez a topik... :DDD

(#25) johny dragon válasza Samus (#23) üzenetére


johny dragon
aktív tag

A mikrofon hiánya csak most tűnt fel, amikor már kész volt a cikk. És nem is olyan vészes hiba.

Xperia mini pro 4.0.4

(#26) johny dragon válasza Zsom! (#22) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ez kell! De ugye van hozzá valami hordozótok?

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#27) gamek!ller válasza johny dragon (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem hát, főleg, hogy i termékről van szó! Mentve a topik a kedvencek közé.. :DDD

(#28) C4mp3r válasza Samus (#23) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ez az Apple gusztustalan termékpolitikája miatt van. Kihagynak alapvető dolgokat funkciókat és egy későbbi generációba úgy rakják bele, mintha ez valami hihetetlenül új funkció volna. Én úgy vagyok vele, hogy sokszor utálom amit művelnek, meg a sok iDroidot de attól még kétségtelen, hogy van helye a termékeiknek a piacon, és nem szoktak spórolni a minőséggel sem.

(#29) Thome válasza C4mp3r (#28) üzenetére


Thome
addikt

Igen, csúnya alapfunkciók kimaradnak, de anyaghasználatban, összeszerelésben nagyon durvák.
Szerencsére amit nem tudnak, azok kevésbé érintenek engem (példát nem is tudok mondani, talán a háttér hiánya, bár azt az előbb oldottam meg egy kis hackkel.)

Megjelenhetne már a vodánál a 4... :DDD

gamek!ller: Nem véletlen postoltam egyet be, utána vissza tudjak nézni. :DDD

(#30) Chosen válasza Samus (#23) üzenetére


Chosen
addikt

Nem feltétlenül neked szólt. Neked információként írtam le, a cikk írójának pedig kijavításként.

(#31) johny dragon válasza Chosen (#30) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Javítva.

Xperia mini pro 4.0.4

(#32) Samus válasza C4mp3r (#28) üzenetére


Samus
addikt

Igen...Van helye a piacon (az iVilágban), biztosan, mert minőségi, de akkor a hype körülötte, hogy az már ilyesztő. A kínai csodáknak is van helye a piacon, sokan veszik őket. A Droid is elszabadult (kezdek komolyabban félni a Skynet-től). Ezért is vagyok Symbian párti. Nekem bőven elég a tudása, máig egy N82-vel nyomulok (lassan két és fél éve), ami nem egy rossz készülék, és bár hemzseg a hibáktól, szerethető. Persze én is szeretnék váltani, de nem engedhetek meg magamnak egy több százezer forintos mobilt (mondjuk akkoriban az N82 sem volt olcsó). Azt pedig még mindig nem értem, miért van piaca az ilyen kisméretű mulimédiás kütyüknek. Én nem szívesen cipelek magammal külön telefont és ilyet, ha van "all in one" megoldás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33) Thome válasza Samus (#32) üzenetére


Thome
addikt

Ezért jó az iPhone. Amellett hogy egy baromi jó multimédiás kütyü, még telefonálni, sms-ezni is tudsz vele.

(#34) Alexios


Alexios
veterán

Levelezőnek mit kéne csinálnia megnyitás nélkül? :DDD Mondjuk itouch-nál nem tudom hogy van, de iphoneon push notificationt tud küldeni. Én viszont kifejezetten csalódtam a store-ban, főleg a fórumos leírások alapján, konkrétan ingyen semmi normálisabb appot nem találni szinte, vagy csak kiherélt funkcionalitással, bár 0,79€-ért egész jó kis játékokat vettem(plants vs zombies, cut the rope, angry birds pl), meg a fizetős programok tényleg elég jók. A youtube appot meg nem is tudom hányszor indítottam el, tekintve, hogy a youtubeot a böngésző is simán viszi, így nagy szükségét nem láttam. Zenében a cover flow szép, bár ettől nem fog jobban szólni a cucc :DDD Mindenesetre én nemadnám semmiért a 3gs-em, de ettől igenis vannak hibái(pl. kikapcsolt állapotba is ébreszthetne:D).

(#35) joey04


joey04
titán

Az App Store reg fizetős
nem!
Ezt legalább javítsd, mert nagyon félrevezető, és nagyon nem igaz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) johny dragon válasza joey04 (#35) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Tőlem levonr 2 eurót.

Xperia mini pro 4.0.4

(#37) C4mp3r válasza johny dragon (#36) üzenetére


C4mp3r
addikt

Azert mert megadtal bankszamlaszamot es zarolt egy bizonyos osszeget hogy ellenorizze a fizetokepesseget. Ezt kesobb visszakapod, illetve bankszamlaszam megadasa nelkul is lehet regelni, ami ingyen van.

(#38) johny dragon válasza C4mp3r (#37) üzenetére


johny dragon
aktív tag

MAGYARRA biztos nem. :(

Xperia mini pro 4.0.4

(#39) C4mp3r válasza johny dragon (#38) üzenetére


C4mp3r
addikt

??? Skkor nekem valami fantom accom van mert nincs payment megadva es regisztraltam magyar storeba. :D A lenyeg hogy az itunesbol kell regelni es a bankkartya tipusanal none-t kell bepipalni

(#40) johny dragon válasza C4mp3r (#39) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Akk azért nem volt ilyen, mert én App Storeból regeltem.

Xperia mini pro 4.0.4

(#41) Thome válasza johny dragon (#40) üzenetére


Thome
addikt

Tuti nem. Egyszerűen megadtad a bankszámla adatokat, és levonta a pénzt. Ennyi. Ha nem adtad volna meg, hanem a None-ra mentél volna, akkor nem kellett volna megadni semmit, és akkor nem is vont le volna pénzt. Miről vont volna le...

(#42) matyi1999


matyi1999
újonc

Hello valaki megtudja nekwm mondani , hogy a 3generációs ipodban van-e gps vevő.
:F

(#43) danih


danih
addikt

Megvan a mai archeológus... :)
Nincs egyébként. Wikipédia?

[ Szerkesztve ]

(#44) PearCyp


PearCyp
tag

az k**va jó h a bodozt miylen pontosan mondatokon keresztül részeltezed, és utána gyorsan leirod h egyébként ez emg ez volt benne :D

tipikus youtube szarapple kicsomagolósvideó fíling, amikor a doboz meg a csomagolás a főszereplő :D

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.