Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petykemano


Petykemano
veterán

Piros? Pfujjj!

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#2) b.


b.
félisten

valamikor volt egy pletyka, hogy az idén év vége fele bemutatnak egy Volta alapú gamer kártyát. nem sok esély lehet rá, hogy ez az lesz gondolom, vagy hogy az igaz.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem hiszem hogy ez Volta lesz.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#4) #45997568


#45997568
törölt tag

Titan Collectors :DDD Elegge helyen kezeli ugy latszik az ugyfelkoret az NVidia :P

(#5) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát ha ez Volta lesz és valóban fullos gpuval akkor lehet megvan a következö vgam...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) Snip3r_HUN válasza #45997568 (#4) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az 1070 Ti után ezen már meg sem lepődöm.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#7) #45185024


#45185024
törölt tag

Tippelhetek ?
1080 TI Star Wars Edition :))
Miért TI nem ismeritek a gyűjtögetős kártyákat ??? :D

(#8) Oliverda


Oliverda
félisten

Egy marék RGB LED plusz 10-20 százalék áremelés. Boldogok a gyártók, hogy a piac rábukott a karácsonyfa díszítésre. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9) Scholes9 válasza Oliverda (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha lenne rá lóvém én vennék is egyet :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Lacok


Lacok
őstag

Csillámpóni Edition. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#11) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

E-Penis X-Tender Edition.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) Redneck


Redneck
veterán

Hiába gyűjtői, pár év múlva ez is csak egy lassú tégla lesz. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13) Geri Bátyó válasza Redneck (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Viszont egy rohadt drága lassú tégla! :D

Szerk: Az viszont tényleg ütős lenne, ha kidobnának egy Volta alapú Titan X-et. Más kérdés, hogy erődemonstráció gyanánt sincs értelme. Persze a csodadriver még lehet meglepő a Vega részéről.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Televan74 válasza Redneck (#12) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát ha megvehetném,akkor 15 év múlva is ott lenne a polcomon. De sose tudtam még úgy új hardvert venni, hogy ne kelljen eladnom az aktuálist. :B

Karácsonyra lesz, karácsonyfaTitan X. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) Snip3r_HUN válasza Televan74 (#14) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Egyszerűen csak Titan X-mas Edition-nek hívják majd. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#16) do3om


do3om
addikt

Nincs ebben semmi kivetni való.
Jön a karácsony, az 1070Ti hoz némi frissítést, ez meg a csúcs kategóriában. Gondolom annyival lesz drágább hogy aki most van vásárlás előtt azt megfogják. Ha meg valaki megveszi hát vegye. Én is amikor nagyon benne voltam a dologban mindig vágytam meg próbáltam valami kimagasló, extrább darabot venni a hardverekből.

Viszont jó lenne ha az AMD is összekapná magát mert ott meglehetősen szegényes a választék. Pl kifejezetten szégyen rájuk nézve hogy azok a gyártók sem lépnek akik csak AMD VGA-ra építkeznek. Még ha most be is jelentenének valami az karácsonyra kerülne a boltba és bizony biztos hogy nem valami kedvező áron az ünnepi szezonban, mert nem lesz idő az árak mérséklődésének amit az újdonság alkalmával feláraznak (bár szerintem lassan elkezdik összeválogatni a cuccokat akik hasonlóban gondolkoznak és gyakorlatilag a most is késő már)

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#17) core i7


core i7
addikt

Szerintem ez inkább Volta lesz Pascal Titan XP ből már nem nagyon lehet mit kihozni

szerk Habár mégsem hiszem neve "gyűjtői kiadás" Valamint új szériánál elsőnek sosem Titan jön :(

[ Szerkesztve ]

(#18) do3om válasza core i7 (#17) üzenetére


do3om
addikt

kizárt hogy új kari legyen, hülyeség is lenne.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#19) Segal válasza core i7 (#17) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem csak valogatott Titan lesz picit komolyabb hutovel es picit magasabb orajelen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) actival63


actival63
aktív tag

A Volta az Volta és nem Pascal. Kéretik a kettőt nem összekeverni mert megharagszik az Nvidia. Ez inkább egy szép búcsú egy jól sikerült architektúrától.

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#21) core i7 válasza actival63 (#20) üzenetére


core i7
addikt

Én pedig azt hallom egyesektől ,hogy se nem volta se nem pascal hanem még maxwell mind2 csak 3.0 4.0 ás kiadásba :DDD

(#22) ÁdiBá válasza core i7 (#17) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én is valami Volta kártyára tippelek...
Ezekek a kartyakat ki gyüjtögetné mikor pár honap mulva felét éri...
Szerintem nem normális dolog.

Volta meg marha korán lenne itt.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#23) do3om válasza ÁdiBá (#22) üzenetére


do3om
addikt

Ha csak minimálisan drágább mint az 1080Ti akkor simán megveszik a már csak alig drágább így mindegy alapon. Teljes Titan árban már valóban csak gyűjtői kiadásként vennék.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#24) Seikai


Seikai
aktív tag

+ 1-2g műanyag + 5db led azaz + 50Mhz magórajel azaz + 200 dodó :DD

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#25) Robert07


Robert07
aktív tag

RGB a hűtésen, és mindjárt +10% FPS.

(#26) ÁdiBá válasza Robert07 (#25) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Mindjárt inkább 20%, nem?!
Szerintem inkább +1%, egy két RGB led új hűtés + 100 ezer ft alsóhangon. De szerintem lesz ott több is.
Azt feljtsd el hogy 1080Ti áron jön.
Ez nem nép kártya lesz mint a 1080Ti volt az, szerintem 500 ezer körül biztos hozzájutsz majd.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#27) AusWolf


AusWolf
őstag

Collector's Edition... Ezt direkt azoknak szánják, akik videokártyákat gyűjtenek? :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#28) core i7 válasza AusWolf (#27) üzenetére


core i7
addikt

Igen akik gyűjtögetik a Pacal széria Titánjait :DDD

(#29) EV6


EV6
csendes tag

Volta szerintem is korai és indokolatlan lenne.

Mi az, amiben még nem sikerült megverni a Vega-t? Compubench, Luxmark.
Ez egy 2 db Pascal GPU-s kártya lesz.

Gyűjtö(gető)knek. Bányászoknak?

:D

(#30) core i7 válasza EV6 (#29) üzenetére


core i7
addikt

Kepler TitanZ óta nem volt 2GPUs kártya

(#31) AAAgold


AAAgold
senior tag

collectors edition?

ennyire komolyan veszik a "consumer" irányvonalat? :)

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#32) EV6 válasza core i7 (#30) üzenetére


EV6
csendes tag

Szerintem van benne ráció.

- erődemonstráció: a GP102 ugyanannyit eszik, mint a GK110, "könnyű" belőle 2 GPU-s kártyát építeni. Vega64-ből már nem annyira, az AMD nem tudna válaszolni rá.

- akármennyire is jó a Pascal, jelenleg senkinek nincs 4k + Ultra-t tudó single kártyája. Lehet, NV szeretné, ha az övé lenne az első még a Volta előtt.

- 2 GPU-s megoldáson kívül én már nem látok helyet az NV felsőkategóriás kínálatában. GP102-t szerintem már nem tudják tovább húzni, marad a 2 GPU.

Ahelyett, hogy 1060ti + 1060SE-t hoznának ki.

(#33) core i7 válasza EV6 (#32) üzenetére


core i7
addikt

vagy tényleg HBM2 t raknak alá :DDD

(#34) #16939776


#16939776
törölt tag

Összeválogattak pár "hibátlan" 2GHz-ig boostoló GPU-t, és kicserélték a ventilátort valami életveszélyesre, hogy rács kell elé?!

Legyen ebből 2db/csomag, a 4K@60Hz ne legyen kihívás, amíg a volta 1 GPU-val meg nem ugorja, 1/4 fogyasztással és "téglásítja" a pascalt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35) #16939776 válasza #16939776 (#34) üzenetére


#16939776
törölt tag

Legyen 2x2GHz-ért cserébe 4K USD, csak hogy beégjen a 4K...

[ Szerkesztve ]

(#36) xeon forever


xeon forever
addikt

Lesz új kártyája muternak karirA. (szaggat a pasziánsz) :))
C2De8400 csak meghajccsa.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Egy kérdésem van csak az Nvidia felé: minek?

(#39) Petykemano válasza #76157184 (#38) üzenetére


Petykemano
veterán

Hát egyrészt az nvidia üzleti működését nem kéne az AMD produkciójának tükrében relativizálni. De persze ebbe a hibába sokan beleesünk.
Ezzel együtt van különbség. Az AMD látszólag kínlódik azokkal a dolgokkal, amiket írtál, izzadtságszagúan igyekszik versenyképes maradni és ezért kénytelen ezt-azt beáldozni, nem optimális termékkel előállni. Az nvidia pedig látszólag nagy magabiztossággal jelentet meg egy olyan új terméket, amellyel a vásárlóiról egy újabb bőrt kíván lehúzni. Tehát míg az egyikük képtelen a másikuk ha akarna tudna új, többletértéket kínálni, de nem teszi, mert jobban jön ki, ha úgy cselekszik, ahogy.

Most persze erre lehet mondani, hogy hát nem szeretetszolgálat, meg a profit a cél. Igen. És ez mindent validál?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#40) b. válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


b.
félisten

Mert megtehetik.Nyeresegessek ,mint a fene,tőzsdén akkorát nőttek,hogy a befektetők is lehasaltak .Volt olyan idén,hogy 75 milliárd dollárrol 100 fölé mentek 1.5 hónap alatt és ott is vannak.Brutalissan nőttek az idén minden területén,nem csak VGA eladásokban, gépi tanulásban is közel 30% fölött járnak,az atugyartasban.
.kidobtak villámgyorsan olyan algoritmusokat a Pascal hoz,hogy banyaszatra megnövelheti a számítási teljesítményüket,de hiába viszik,mint a cukrot,nekik van elég legyartva,hogy ne szálljon el az ár túlzottan.
Egyszerűen Profik minden teren,ez meg egy kis erődemonstrációt lesz,hogy ha van rá igény,(már pedig lesz)akkor itt van,vigyétek.

Pletykamano: Lehuzni?Kényszerít bárki arra valakit ,hogy megvegyen egy terméket? Ha vinni fogják,akkor van rá igény és ennyi.Egyebkent meg semmit nem tudunk a kártyáról,azt halkan megjegyeznem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) Redneck válasza Petykemano (#39) üzenetére


Redneck
veterán

Szépen összefoglaltad a két gyártó jelen helyzetét.

Ez és a hozzá hasonló termékek nem az átlag felhasználónak készülnek, így kár a létjogosultságán lovagolni. ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#43) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Gyűjthető kártyák?
Akkor a Turbórágó mellé már videokártyákat fognak csomagolni és azzal fogunk játszani hogy kié a gyorsabb?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#44) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Volta jöjjön, ne a díszdoboz...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#45) core i7 válasza t72killer (#44) üzenetére


core i7
addikt

Na meg egy Roadmapp ,hogy Volta után mik a tervek

(#46) Dr. Akula válasza b. (#40) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Megtehetik, de ha már az előző 1. hely is az övék, akkor minek még túltolni? Ekkora tömegigény van a félmilkás kártyákra, hogy kell még egy milkás is? :)

(#47) t72killer válasza core i7 (#45) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én már megelégednék egy gtx "1170"-el, egyelőre alapkarin (1050) húzom ki addig, amíg a vr el nem éri a felnőttkort, sztem a Volta erre már jó belépő lesz majd.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#48) berVi válasza b. (#2) üzenetére


berVi
senior tag

Igen. Aztan az AMD kijott a nagy semmivel (Vega), igy az NV rajott, hogy teljesen folosleges sietnie, a 2 eves termekeivel is hulyere keresi magat.

(#49) Dr. Akula válasza t72killer (#47) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem valami olyan kéne ami szólóban is tudja a GTA5-öt 4K-ban folyamatosan futtatni. Kb. 1080 SLI, de helyenként az is beszaggat. Azt viszont nem értem hogyha a vz alatt felkapcsolom a tengeralattjáró lámpáját, akkor az 1080 SLI 1440p-ben is beszaggat, de csak a művelet idejére. Valami effect nagyon el lett kúrva, ahhoz sztem a quad Titan Xp is kevés lenne.

(#50) Apucy01 válasza berVi (#48) üzenetére


Apucy01
őstag

Azért az a nagy semmi megcsipkedi itt ott a miltán hires 1080 ti is! :K csak nehogy a volta is egy nagy "semmi" legyen volt már ilyen az nv történetében is párszor...

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.