Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fity


fity
csendes tag

Innen már csak egy ugrás hogy ezt nagyban is megcsinálják és Ghost in the shell-es tankok szaladgáljanak a harcmezőkön...

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Hát ez nagyon állat :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Hát eléggé ráérnek egyesek... :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepően olcsó így elsőre. Azt hittem drágábbak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Mekkora otlet :R

OK

(#6) Fionn


Fionn
tag

lesz "online" megoldás? otthon soloban nem az igazi :( de azért jöhet :)

(#7) atike


atike
nagyúr

Ez mekkora királyság... :)

(#8) Chrys_


Chrys_
addikt

Ez jó :) Ár OK, ha cserélhető az akku, akkor tartalék bele és +40 perc :)

(#9) rii


rii
nagyúr

jópár éve is volt már annak, hogy olyan autószimulátor elé ültem volna le szivesen, ahol távirányítós autókba van kamera, és a monitor előtt ülve lehet játszni ... mert a terep2 kivételével nemsok autószimulátor törekszik a valós fizika megkötésére ...

na nem mintha most lenne ilyen, akkor rohannék, mer mehhalni sincs időm .... csak úgy eszembejutott hogy egy olyannal elbohóckodnék 5 percig ....

az ár tekintetében én is többre számítottam ... egy 0 -val ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10) .LnB válasza Fionn (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van online megoldás: [link]

Másképp nem tudom, hogy érted ezt. Pont az a lényeg, hogy egymást "látják" a robotok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) flashpointer válasza rii (#9) üzenetére


flashpointer
őstag

Egy par kilos taviranyitasu jarmunek ugyanolyan fizikaja lenne mint egy kettonnasnak,agy hogy kell ezt ertelmezni?
Amugy van egy csomo ilyen RC cucc, ugy hivjak oket hogy FPV.

(#12) Clorf válasza fity (#1) üzenetére


Clorf
tag

Onnan meg már csak egy másik ugrás az Óriás Robotagár Verseny ala Syd Mead alkotásaiból :)

https://i.pinimg.com/originals/d9/ed/87/d9ed87bd165aaec3fc8070f4508796b1.jpg

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#13) Z10N


Z10N
veterán

Jopofak ezek a mini GITS mecha-k. Az AR-n van meg mit fejleszteni. A Capcom-nak szoltak az SF masolasrol?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#14) Fionn válasza .LnB (#10) üzenetére


Fionn
tag

Úgy értem, hogy Japánban a játékos leteszi a szobába meg Itthon is valaki. Mind a 2 player látja mind a 2 kamerát realtime és valóban 1 valaki nappalijában (vagy bánom is én) megy a csata a valós robotok között. Nem holmi virtuális játék csak. Ennek a linknek mi köze a cikk robotjaihoz? (nem tudom megnézni melóhelyen)

[ Szerkesztve ]

(#15) elefant válasza fity (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nekem is a tachikoma-k jutottak eszembe elsőre!

(#16) RozogA87


RozogA87
tag

Ez szörnyű! Hát nincs így is elég erőszak a világban?! Már a droidok is gyilkolják egymást?

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#17) cacasz02 válasza RozogA87 (#16) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Ne már ezt most komolyan írtad?
Nekem kell egy ilyen, meg a fiaimnak is akkor négyen írtanánk egymást.

(#18) RozogA87 válasza cacasz02 (#17) üzenetére


RozogA87
tag

Bocsánat. Természetesen: sarcasm on.

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Lego helyett inkább ilyet vennék. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.