Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Állítólag az aszpartám sem túl egészséges. Japánban például be is van tiltva, vagy legalábbis sztíviát használnak helyette.

[ Szerkesztve ]

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

barack ízű vegyianyag :)
Ilyen szarokat nem is értem minek gyártanak.. :W

[ Szerkesztve ]

(#3) Apollyon válasza westcoastog (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pénz. Nagy haszonnal el lehet adni az olcsón előállított szemetet, ami rövid távon nem káros az emberi szervezetre.
Sajna a legtöbb cucc már ilyen. De mekkora komoly, hogy ebben egy csepp természetes anyag nincs. Talán az ivóvíz, bár lehet azt is vmi akkumulátorsavból vonták ki:DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) westcoastog válasza Apollyon (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez az hogy a vízen kívül semmi olyat nem látok ami ne mesterségesen lenne előállítva.. :DDD
pfejj, belegondolni is rossz.. :N

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

banyek, ezt itt gyártják kecskemét mellett :) amúgy jaffásat vettünk belőle már párszor... meg sem f*satott minket (fenil-alanin) és dekoncentráltak sem lettünk... habár már nem vagyunk gyerekek...

...a biztonság kedvéért most hétvégén inkább csak sört iszok ;]

#4: "mosogatószer a citrom erejével és citromlé aromából" esete ;] meg a kedvencem: mogyorós csokin: "nyomokban mogyorót tartalmazhat"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Jofi81 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Jofi81
őstag

Hát, végülis Szolnok is Kecskemét mellett van... :DDD

(#7) hack69


hack69
aktív tag

A gyerekek figyelmét elvonja a hasmenés. A legjobbakkal is megesik.

(#8) dabadab


dabadab
titán

"Ráírják, hogy később ha baja lenne a gyereknek ne lehessen perelni."

Mondjuk ez azert nem igy mukodik :)

DRM is theft

(#9) mephi666 válasza Jofi81 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

bazz, szentül meg voltam győződve, hogy ez hetényegyházi... :D otthon megnézem a jaffa palackját, de úgy rémlik, hogy első vásárlásnál megnéztem, hogy hetényegyháza... (majd lefotózom)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) albert8


albert8
addikt

Ezt nem értem mért engedik forgalomba :(

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11) westcoastog válasza mephi666 (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Teszkós műanyag flakonos energiaitalra írva is láttam már hogy nyomokban mogyorót is tartalmazhat.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) JoeYi válasza dabadab (#8) üzenetére


JoeYi
őstag

pedig én úgy tudom az ilyesmit ezért tüntetik fel. Ha bíróságra ménnel a feltüntetett mellékhatások miatt, akkor ők mondhatnék, hogy rá volt írva, te vagy hibás amiért a gyereknek adtad

(#13) mephi666 válasza mephi666 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, megvizsgáltam és íme:
kép1 kép2 kép3

ezt tényleg itt gyártják kecskemét mellett és szerintem barátibb az összetétele is :K (mellesleg ízre is elfogadható ahhoz képest, hogy jóval olcsóbb, mint a "menő" szörpök)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) JoeYi válasza mephi666 (#13) üzenetére


JoeYi
őstag

ez legalább cukorból készül, ahogy azt kell, igazi szörpike

Bár én úgy sejtem egyre többmindenbe fog aszpartam kerülni a drága cukor árak miatt, az meg hangyasavvá bomlik a szervezetben (ezért írják rá a fenil-alanin forrást ha megbetegednél ők szóltak...)

(#15) mephi666 válasza JoeYi (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, de itt már nem is ez a lényeg, hanem, hogy elvileg ugyanaz a cég: ugyanaz a név, embléma, csak más a telephely és az összetevők (mondjuk ez épp jaffa volt) és a hetényiek nem írtak rá elrettentő szöveget :)

a fenil-alanin-ről meg annyit, hogy kb 8éve le akartam szokni a cigiről és a kecskemét-budapest úton (kb. 1.5óra) megettem egy csomag rágót (szokásom lenyelni, miután elveszíti az ízét) és nem kapott el a hasmenés, pedig hajlamos rá a gyomrom :) (a rágók összetételét is, ha megnézed, majdnem minden rajtavan, hogy: "fenil-alanin forrást tartalmaz")

ja, a másik meg az, hogy mielőtt piacra dobnak egy terméket, azt be kell vizsgáltatni, különben, ha ezt nem teszik (esetleg még káros is) úgy megvágják a céget, hogy arról koldul :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) JoeYi válasza mephi666 (#15) üzenetére


JoeYi
őstag

az aszpartanban az a "csodálatos" a leírások szerint, hogy 10-20 év is eltelhet míg a sok kicsi dózis látható kárt tesz a szervezetben. És mikor megtörténik a baj akkor sem fogod tudni hogy most azért lettél rákos, mert már 10 éve ligth kólát iszol.

Pont mint a cigi. A sok dinka nem szokik le róla, mert évtizedek is beletelnek mire kidől tőle a szervezet, és azthiszik nem lesz semmi baj

érdekes dolgok ezek

(#17) The DJ


The DJ
addikt

Pont olyan Kiwi üdíőt ittam, amire szó szerint ugyanez volt írva... én is elolvastam és meresztgettem a szemeimet rendesen.

2 liter és 100 ft... ekkor kezdtem el gyanakodni és elolvasni az összetevőket :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#18) JoeYi válasza The DJ (#17) üzenetére


JoeYi
őstag

úgy tűnik még élsz, ha csak nincs gigabites kapcsolat a pokolban/mennyországban :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.