Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Warning márkályú leptop eldó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) MineFox54


MineFox54
őstag

Ha igényes a festés, nem olyan rossz...

(#3) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

downvote

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) letepem


letepem
aktív tag

Az gumis borításokat forró vízzel (szappan opcionális) és kefével nagyon szépen le lehet hozni. :)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#5) 426os


426os
őstag

Ne fáradj vele, szerintem ennek sem sárga az alja:

;]

.

(#6) Vladi


Vladi
nagyúr

szvsz állat. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) kemotox


kemotox
addikt

Hát elég buzis, de végülis nem rossz. Megjött a kedvem nekem is átfesteni a T420-amat. De az rózsaszín lesz, nem ilyen randa sárga ;]

Na viccen kívül tényleg tervezek én is egyfajta "moddingot", de nem lesz ilyen nagy kaliberű, mint a tiéd. Csak leszedem a sok helyen már megkopott gumiizét, meg varázsolok rá egy lóbaszó nagy Cyberdyne Systems logót :P

Igényes amúgy végülis a festés, bár nekem sok ez a sárga kicsit. Mivel és hogyan festetted?

[ Szerkesztve ]

(#8) sutszi


sutszi
veterán

Az NCIS Los Angeles sorozatban többször felbukkan egy vörösre festett TP. Az egy újabb szériás.
Hirtelen ezt a képet találtam róla.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#9) ncc1701


ncc1701
veterán

Tetszik.

(#10) BoB


BoB
veterán

Nekem tetszik, a billentyűzetet kellene még sárgára, fekete betűkkel.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#11) dugo_


dugo_
veterán

TP topikba be ne tedd a lábad ezzel az istenkáromlással. ;]

Fotón azért nem néz ki rosszul.

(#12) bakter24


bakter24
őstag

Szerintem jól néz ki, fedlapra x-ray logó?

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#13) kmisi99


kmisi99
addikt

Valami grafit szürkéhez hasonló színben nagyon ütne. De amúgy ugye fogsz valami komolyabb cikket róla csinálni, hogy hogy készült? Mert ez közel se sufni tuning szintű, szerintem más is megpróbálná.

(#14) 0xmilan


0xmilan
addikt

A transformerses bumblebee jutott elsőre eszembe. Messziről jól néz ki, de használat közben zavarna a rikító sárga.

(#15) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nekem bejon.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#16) Robert07


Robert07
aktív tag

Az biztos, hogy en igy nem hasznalnam, de nagyon jo lett a megvalositas, ugyhogy mas szinnel siman bevallalnam.

(#17) dabadab


dabadab
titán

Ahogy átjön a képeken nagyon szép, igényes munka.
Ha ezt megcsinálná valaki az enyémmel is, akkor eltörném a kezét, de tényleg igényes munka :)

DRM is theft

(#18) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nekem is tetszik, még be is vállalnám sajátnak. Grat! :R

(#19) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Erdekes, eloben kene megnezni :)

Viszont van egy gondolatom ezzel kapcs, hasznalni nem tudom milyen lenne a szine miatt. Pl parom is lecserelte a pinky laptopjat mert az intenziv szin zavarta, elvonta a figyelmet, valahogy terhelte. Engem is amikor hasznalnom kellett.

Ugyanezt erzem ezzel a szinnel kapcsolatban is.

(#20) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

szerintem egyedi tp-nek jó.
sorozatgyártásban viszont nem kellene gondolkodni :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) joeetm


joeetm
tag

Próbáltam igényesen festeni, a fedlapot 3 lépésben csiszoltam, 180-320-800as papírral, a kijelző keretet és a palmrestet pedig csak 800-assal, erre ment 2 rétegben műanyag alapozó, utána pedig 2 réregben a sárga festék (a ThinkPad logók, illetve matricák helyei természetesen kimaszkolva).
Vannak még rajra hibák, illetve nem is lett teljesen egyenletes, de ez főleg próba volt.
A festéket azt nem tudom most pontosan milyen, akril festék és a hozzá való alapozó műanyagra.
Nem napi használatra van a gép, inkább csak 1-2 retro játékra, illetve mostmár dísznek. Tartós használatra valószínűleg lakk is kellene hozzá, és még úgyis kérdéses lenne a használhatósága.

[ Szerkesztve ]

_Az a hülye aki nem normális_

(#22) vhw


vhw
addikt

Már laptophoz is adja a nevét a Kodak? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23) elithun


elithun
őstag

Jó kis munkagépnek tűnik. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) alcsa válasza dabadab (#17) üzenetére


alcsa
senior tag

Latom magam elott, mikozben torod el a kezet, sirva orditod: Miert kellett ennyire igenyesen megcsinalni, mieeert?? :DDD

(#25) helltp


helltp
aktív tag

Hát nem tudom, én nem szívesen látnám ilyen színben az x230-am, de ez szubjektív. Mindenesetre ha igényes munka akkor nem gáz.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.