Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) nem_tom válasza Traxx (#449) üzenetére


nem_tom
őstag

Borsodi! Mindent visz! Vagy ha éppen úgy diktálja az ízlésem akkor Arany Ászok! :K

Melyik a kedvenc pálinkád?

(#452) aero. válasza nem_tom (#451) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mindegy, csak mézes legyen, azoktól lehet elérni a legjobb részegségi hatást, az biztos. :)

Sörnél nálam Borsodi, Pilsner, Zipfer, de amúgy mindent megiszok, általában hétvégenként a Kőbambi a főszereplő. Még Romániába ittam, hirtelen nem jut eszembe. Valami Pilsner licenszes sör, csapolt, 180ft/korsó, isteni volt. :)

Legrosszabb részegségi élmény?

[ Szerkesztve ]

(#453) rétisün válasza aero. (#452) üzenetére


rétisün
veterán

az első berugás, egy osztálykiránduláson :DD semmi extra, túl sokat ittam (nem tudtam hol a határ) lefeküdtem, színeset ásítottam :DDD később már rutinosabban 'szenvedtem meg' a berugást (meg a másnapot)

beköltöznél egy big brother (vagy mi) /házbaműsorba?

(én nem, nem bírnám a bezártságot hoszabb ideig :( )

(#449) Traxx: dreher, ottakringer, becks, spaten

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#454) zolee5016 válasza Earl_Muttley (#450) üzenetére


zolee5016
őstag

Edelweis..azaz szüretlen búzasör.................

kedvenc gyümölcsöd?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#455) nem_tom válasza rétisün (#453) üzenetére


nem_tom
őstag

Semmi képen. Bezártság, magánélet nuku. Ez nem az én világom.

Kenyér vagy zsömle?

(#456) zolee5016: :F

[ Szerkesztve ]

(#456) zolee5016 válasza nem_tom (#455) üzenetére


zolee5016
őstag

na neeee már itt is........... :O :O pékáru.............. ;)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#457) HuMarc válasza nem_tom (#455) üzenetére


HuMarc
addikt

Kenyér, de csak akkor, ha fehér. Egyébkén zsömle.

Műveltnek tartod magad?

(#459) Earl_Muttley válasza HuMarc (#457) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Attol fugg miben.

Amugy valahol a hataron.

Mobilrol nem lehet kozepre igazitani.

Mi volt a legutobbi kellemes meglepetes ami ert?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#460) sztanozs válasza Earl_Muttley (#459) üzenetére


sztanozs
veterán

Megjött az orvosi eredmény, hogy nem lesz down-os a babánk (magas kockázatot kaptunk az előzetes vizsglat alapján). :C

Összesen hány gyereket szeretnél? Megvan már?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#461) HuMarc válasza sztanozs (#460) üzenetére


HuMarc
addikt

Még egy sincs, érthető okokból :DDD Hát ha addig nem változnak meg a törvények, akkor hármat ;] Egyébként kettőt, különböző neműt, és legalább 3 év különbséggel.

Szerinted is jó hangzása van a dihidrogén kén kvadroxidnak? (Hˇ2SOˇ4)

[ Szerkesztve ]

(#462) Traxx válasza HuMarc (#461) üzenetére


Traxx
őstag

Az, csak kellemetlen, amikor az vagy a "tesója" (HNOˇ3) rácseppen a kezedre...és nem veszed észre, csak vagy fél perc múlva, akkor is már a fájdalom miatt :(( Többször volt alkalmam megtapasztalni...és nem is gyógyul villámgyorsan.

Mi (volt) a kedvenc iskolai tantárgyad?

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#463) nincsisbéla válasza Traxx (#462) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Fizika, földrajz!

Mekkora a lábad?

Mentalita'

(#464) Earl_Muttley válasza nincsisbéla (#463) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

45 :) azaz neeeeegyevvvenööööt

Ki az az ember aki a legfontosabb számodra?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#465) HuMarc válasza Earl_Muttley (#464) üzenetére


HuMarc
addikt

Én. Vannak nagyon jó barátaim, de azért mégiscsak én vagyok a legfontosabb ember.

Szerinted attól, hogy valakivel vér szerinti rokonságban állsz, kötelességed jóban lenni vele?

(#466) Traxx válasza HuMarc (#465) üzenetére


Traxx
őstag

Egyértelműen nem. Van olyan rokon, aki kb. letoj minket (értsd: a szomszéd rokonhoz bemegy, ha erre jár, hozzánk nem...), de nem keresem én sem a társaságát.Ha gondjuk volt, tudták az elérhetőségeinket, akkor tudják máskor is...ha pedig nem, akkor nekem sem fognak hiányozni.

Szoktál vért adni?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#467) Earl_Muttley válasza Traxx (#466) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nem. 2 ok:
- kor
- tűfóbia

Van olyan rokonod, akivel nem vagy jóba?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#468) HuMarc válasza Earl_Muttley (#467) üzenetére


HuMarc
addikt

Az egész apai ággal gondban vagyok. Nem tudják, de túlzottan nem komálom őket.

Mi az, ami nem vehető meg pénzen?

(#469) Earl_Muttley válasza HuMarc (#468) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Egy igazi kapcsolat....

Mit vennél meg, ha lenne 200 ezer Ft-od?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#470) HuMarc válasza Earl_Muttley (#469) üzenetére


HuMarc
addikt

- Semmit.
- Mondja, ön kinél bankol?
- Hát az Ersténél! ;]

Egyébként konzolt és okostelefont.

Lottózol? Mennyi volt a legnagyobb nyereményed?

[ Szerkesztve ]

(#471) nem_tom válasza HuMarc (#470) üzenetére


nem_tom
őstag

Nincs rá pénzem és semennyi.

Tartóztattak már le? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? :D

(#472) HuMarc válasza nem_tom (#471) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem, mert kb. 6 hónnapal ezelőttig még büntethető sem voltam.

Lány- vagy fiúgyermek?

(#473) nem_tom válasza HuMarc (#472) üzenetére


nem_tom
őstag

Fiú. Férfi létemre jobban érteném egy fiúgyermek "működését". :) Egy lánnyal kicsit nehezebb dolgom lenne, de valahogy megoldanám. :D

Lángos vagy gyros?

(#474) Earl_Muttley válasza nem_tom (#473) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Lángos

Annak van egy olyan strand-feelingje, míg a gyros olyan panelfeeling.

Mikor fekszel és kelsz hétköznaponként?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#475) HuMarc válasza Earl_Muttley (#474) üzenetére


HuMarc
addikt

10 és éjfél között kekszem, és kb. 6:30-kor kelek.

Milka vagy Boci?

(#476) Earl_Muttley válasza HuMarc (#475) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Irigyellek. 0-6h között alszom. :O

Milka, mert van belőle csokidesszertes :))

Loptak már meg?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#477) koshmar válasza Earl_Muttley (#476) üzenetére


koshmar
őstag

Szerencsére még soha. Mondjuk az is igaz, hogy betegesen vigyázok minden cuccomra, ha nem otthon vagyok.

Milyen az idő ottan?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#478) Joci93 válasza koshmar (#477) üzenetére


Joci93
senior tag

anevemearl: Éjfélkor (na jó néha 11) fekszek 5kor kelek.... :U

Hideg, jeges, havas....nagyon szutyok :( Lehetne már tavasz... :K

Melyik a kedvenc évszakod?

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#479) koshmar válasza Joci93 (#478) üzenetére


koshmar
őstag

A nyár. Túl sokat bicikliztem már télen... :D

Városban élsz vagy falun?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#480) nincsisbéla válasza koshmar (#479) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

A városban! :D

Milyen hosszú a hajad?

Mentalita'

(#481) sztanozs válasza nincsisbéla (#480) üzenetére


sztanozs
veterán

Most kb 1 - 2 cm, vágás után 0,6 - 1 cm...

Hosszú haj menő fiúknál, vagy buzis?

;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#482) zolee5016 válasza sztanozs (#481) üzenetére


zolee5016
őstag

Nem vagyok meleg de 60+cm a hajam...... :B Sőt az élettársam megölne ha levágatnám...nem buzis ....tiltakozom.........

hányas lábad van?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#483) koshmar válasza zolee5016 (#482) üzenetére


koshmar
őstag

Kb. 45-46 (az nagynak számít?).

Láttad már a Bosszúállókat? Ha igen, tetszett?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#484) HuMarc válasza koshmar (#483) üzenetére


HuMarc
addikt

Láttam, de a végére majd bepisiltem (Sprite) Azt hittem, tetszik, de a Hobbiton, (kóla) ami jóval hosszabb, nem kellett pisilnem annyira, mert gyorsabban eltelt.

Filmezés vagy olvasás?

(#485) nem_tom válasza koshmar (#483) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem. Szeretném megnézni, de lusta vagyok beszerezni és az időt rászánni. Pedig jó film lehet. :) :D

(#484) HuMarc: Film. Bár a kettőt együtt is lehet, ha feliratosat nézel. :D

Követtél már el lopást?

[ Szerkesztve ]

(#486) HuMarc válasza nem_tom (#485) üzenetére


HuMarc
addikt

Ma kétszer is kiloptam tesóm zsebéből a pénztárcáját (az enyémet, csak elkérte) de boltból még nem loptam.

Szeretsz/tél iskolába járni? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

(#487) nem_tom válasza HuMarc (#486) üzenetére


nem_tom
őstag

Függ az iskolától és az osztálytársaktól is. Például így utólag visszagondolva az általános sulira, jó volt az. Csak akkor ezt még nem tudtam. :D

Szerinted melyik a jobb? Dolgozni, vagy iskolába járni?

Gyerekek! Nem tudom Ti, hogy vagytok vele de nekem egyre nehezebb kérdést kitalálni. Valamikor nem is tudok.

(#488) sztanozs válasza nem_tom (#487) üzenetére


sztanozs
veterán

Kérdések - szerintem változtathatunk a szabályon...
Nem köt minket semmi, csak saját magunk :D

Azon gondolkodtam - egyrészt elősegítendő a kevésbé tömör válaszokat, másrészt a kérdések csökkentését, hogy pl. amennyi mondatból áll a válasz, legalább annyi személynek kell válaszolni a feltett kérdésre, mire valaki újra kérdezhet. Érthető volt ez? Hogy tetszik?
Tehát, ha így mennénk tovább, akkor mivel a te válaszod három mondatból állt, igy az utánam kettővel válaszoló kérdezhet újra, és az ő válaszának hozza határozza majd meg, hány válaszoló kell az új kérdéshez.

Iskola vagy munka - nekem mindkettő tetszik. Voltak az iskolában is jó és rossz időszakok, és voltak munkában is. HA az embernek valami nem jön be, változtatni kell. Ez nem szükségszerűen egyszerű, de adott esetben igenis szükséges. És ugyanúgy ahogy az ember a munkát (nem a munkahelyet) nem hagyhatja ott, ugyanúgy a tanulást sem (nem az adott iskolát). Ha az embernek nincs annyi pénze, hogy munka és tudás nélkül is megéljen, úgy mindkettőre szükség van.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#489) nem_tom válasza sztanozs (#488) üzenetére


nem_tom
őstag

Érdekesen hangzik. A bejegyzés készítőjének mi a véleménye? :)

(#490) Joci93 válasza sztanozs (#488) üzenetére


Joci93
senior tag

Érdekesen hangzik :DD

Amint meglesz az 500 hsz., akkor bevezetésre kerül. :))

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#491) HuMarc válasza nem_tom (#487) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha azt dolgozhatok, amit szeretnék, akkor egyértelműen az utóbbi, mert pl. az ének óra teljesen haszontalan időpazarlás a számomra.

Van diplomád? Doktorid? PhD-d? Ha igen, miből? Azt dolgozol, aminek tanultál?

(#492) sztanozs válasza HuMarc (#491) üzenetére


sztanozs
veterán

Igen. Nem. Nem (de lesz). Informatika, katonai informatika, szoftverfejlszetés.
És végülis majdnem azt csinálom, aminek tanultam - ugyan a seregből leléptem hamar (végzés után 1 héten belül felmondtam), de azóta is info munkáim voltak. ~10 éve főleg infobiztonsággal foglalkozom...

Mi szeretnél (szerettél volna) lenni, ha "nagy leszel"?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#493) HuMarc válasza sztanozs (#492) üzenetére


HuMarc
addikt

Az állásomat tekintve ez hetente változik, de diplomás, boldog családapa mindenképpen.

Voltál katona? Mennyi ideig? Jó volt?

[ Szerkesztve ]

(#494) sztanozs válasza HuMarc (#493) üzenetére


sztanozs
veterán

8 évet voltam katona, ha az iskolákat beleszámítom (de a családot nem:D).

Ha már katonsaság... szerinted van (volna) értelme a sorkötelességnek?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#495) HuMarc válasza sztanozs (#494) üzenetére


HuMarc
addikt

Mivel nincs háború, nem valószínű, hogy lesz, és ha mégis, akkor a NATO megvéd minket, ezért pont annyi értelme lenne, mint egy kemény nyári tábornak.

Illetve az lenne az előnye, hogy kevesebb lenne a fiatal munkanélküli, de mint írtam, nincs háború, így teljesen mindegy, hogy munkanélkülinek, vagy katonának hívjuk, dolgozni nem tud majd mit. Persze mennek Afganisztánba, de arra, és hogy megvédjék a hont, egyelőre pont elég az a hadsereg, amit saját akaratukból harcoló emberek alkotnak.

Buktál meg általános- vagy középiskolában?

(#496) sztanozs válasza HuMarc (#495) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem. Kellett volna?

Mi a kedvenc állatod (nem kell háziállat legyen)?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#497) Traxx válasza sztanozs (#496) üzenetére


Traxx
őstag

Mindenféle..kivéve a hüllők, kétéltűek, őket csak nézni jó. A nyílméregbéka pl. kifejezetten szép :) Ami nagyon tetszik: a tapír és a vombat :D Előbbi főleg kicsiként nagyon szép, utóbbi bármikor. De ha házikedvencet kéne mondani, akkor tacskó és labrador for prezident :K

Hova utaznál el, ha bárhová mehetnél? Nem csak nyaralást értek alatta (de nem is melót), hanem attól több időt...tehát csak úgy ott lenni, élni...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#498) sztanozs válasza Traxx (#497) üzenetére


sztanozs
veterán

Japán.

Hova nem utaznál el, még ha volna is rá pénzed?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#499) Traxx válasza sztanozs (#498) üzenetére


Traxx
őstag

Izrael, háborús térségek. Ami nagyon erősen határeset, hogy igen vagy nem: Észak-Korea.

Milyen extrém sportot próbálnál ki?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#500) HuMarc válasza Traxx (#499) üzenetére


HuMarc
addikt

Semmit, nem szeretem, amikor azért fizetek, hogy halálközeli élményem legyen :(

Van bármilyen kapcsolatod bármelyik maffiával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.