Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor77


Viktor77
titán

Volt valami videó, hogy ezek a fények milyen faszán felmelegítik az egész cuccot, amitől az elkezd throttlingolni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2) Duree


Duree
veterán

Na ez aztán igen csak hiányzott már, az ssd világít, most már az kell , hogy a led világítás meg adatot tároljon.

duree54

(#3) macilaci78 válasza Duree (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha nem is a világítás, de a legtöbb vezérlő tárol adatot, ha mást nem, az utolsó futtatott programot. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) nexplo


nexplo
őstag

Szuper, mert ha elejted akkor megtalálod a világítás miatt :D hogy erre még senki nem gondolt :Y :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Azt nem értem, hogy az miért fontos, hogy megdöntve világít vagy nem, mert ha HDD lenne benne, még el is fogadnám (működés közben ne mozgasd), de itt, ennek így nem sok értelme van.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) [K2]

Hasznos ötlet, pláne, hogy egy érzékeny merevlemez található benne. Hja, várj... :DDD

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#7) King Unique válasza [K2] (#6) üzenetére


King Unique
titán

De hisz ez külső SSD... :))

(#8) [K2] válasza King Unique (#7) üzenetére

[ irónia ] ;)

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#9) Astroboy válasza tibaimp (#5) üzenetére


Astroboy
őstag

Olyan szinten ki(túl)pörgették ezt az RGB őrületet, hogy kisebb fajta csoda, ha valami újdonsággal képesek előállni a mérnökök.
Az ötlet pedig szerintem egy céges partin születhetett, hiszen a részeg ember könnyen leblokkol ha 45 fokban vagy jobban dől, de vízszintesen általában minden OK. ;]

(#10) tibaimp válasza Astroboy (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.