Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nősülj meg. Akkor legalább lesz valaki, aki hiányolni fog. Isten hozott a világomban! (Na jó, egy-két ember még akad, aki keres.)

Rip and tear

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha én elköltöznék, és aztán meg jönnének háznézőbe a rokonok, az rettentően idegesítene. Nem szeretem a vendégjárást, kaját kell csinálni, amit nem én eszek meg, pénz megy rá, idő megy rá, meg még rendet is kell rakni... :DDD

(#3) sziku69


sziku69
senior tag

Nézd a jó oldalát. Így legalább nem kell senkivel jópofiznod. Ha Te úgy érzed, mindent megteszel a kapcsolattartás ügyéért, akkor nem veled van a baj. Ha el tudod ezt fogadni, akkor továbbra is Te fogod felhívni őket. Ha nem tudod elfogadni, akkor meg tehetnek egy szívességet! Ha le se szarnak, akkor add ugyan ezt. Vagy ha keresnek valamiért (kell nekik valami), akkor mond azt, hogy bocs de most nem érek rá. Mondjuk, azt sejtem, hogy nem ilyen típus vagy.

Ennek is van filozófiája.
Ha eljössz egy közösségből ( család, barátok, ismerősök) akkor az ottmaradottak nem fognak ugyan úgy érezni, mint Te. Ők nem szakadtak ki abból a környezetből, ergo, nincs ilyen téren "hiányérzetük". Vagyis másképp fogják látni a dolgokat.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szerezz magadnak egy társat, aki pótolja majd ezt a hiányérzetet. Másként fogod látni az életet, hidd el.

Én már 8 éve hogy eljöttem a szülőfalumból. Én is átestem ezeken a dolgokon.

Ha segítségre van szükséged, bármiben, nyugodtan keress! Itt vagyok általában.

(#5) greenity válasza #10819072 (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

nyilvánvalóan nem ugyanahhoz vagytok szokva...
én is örülök, hogy már leszoktak a napi 8 telefonról és napi 1 van, de hiányzik, hogy ha elfelejtenek,...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) jimmy399 válasza Zolaash (#1) üzenetére


jimmy399
senior tag

Ok, egyelőre még keresem a célpontot, aztán majd jöhet a nősülés.

--- N/A ---

(#7) jimmy399 válasza Crystalheart (#2) üzenetére


jimmy399
senior tag

Nem olyan sok rokon jönne, csak max. anyukám meg tesóim és kész. Szerintem 5 évente egyszer belefér, nálam mindig rend van, szóval arra nem kell külön figyelni.

--- N/A ---

(#8) jimmy399 válasza sziku69 (#3) üzenetére


jimmy399
senior tag

Teljesen igazad van, jópofizni max a lakótársakkal kell, de azt nagyon. Igazából, mikor találkozok velük, akkor jól el lehet velük beszélgetni, de amúgy annyira nem rajongok értük, mert zavarnak a pihenésben.
Persze én hetente hívom őket, hogy mi a helyzet, de ők nem... Majd ha kell valami akkor majd ahogy írtad, nem érek rá effekt lesz.

Igen, egy társ sokat tud dobni az ember életében.

Köszi, majd ha úgy alakul, akkor írok neked. :)

--- N/A ---

(#9) jimmy399 válasza greenity (#5) üzenetére


jimmy399
senior tag

Persze, azért jólesik ha keresik az embert, és ez nem csak egyoldalú.
Na igen, én nem napi egy telefon, HAVI max egy eltévedt telefon jobb esetben...

--- N/A ---

(#10) Gergosz2 válasza #10819072 (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem hívnak fel az otthoniak, se a haverok, se barátok, se szüleim, se testvéreim. Senki.

Azért ez nem lehet valami kellemes állapot , vagy nekem nagyon furcsa lenne. Édesanyám minden nap felhívja a két testvéremet , ha én se leszek itthon gondolom engem is.

Pesze abban is van igazság, hogy vannak olyan emberek akik tényleg hagyjanak a fenébe békén.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) ferensz


ferensz
senior tag

Ha ez megnyugtat nem te vagy így egyedül, én már családi szinten is így nőttem fel. Az ultimate ötlrt tényleg a társ megtalálása. Mióta együtt vagyok a menyasszonyommal már eszembe sem jut az, hogy anyámon kívül pár éve nem beszéltem sem faterral, sem öcsémmel.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#12) Crystalheart válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát nem tudom. Tőlünk nagyobbik húgom és nagyobbik öcsém költözött el, Pestre. Húgom szinte elszökött, ővele évekig nem volt kontakt, öcsém meg egyszer csak elment most a tél elején, vele azért hamarabb lett kapcsolat. Soha nem mi keressük őket. Ha rám írnak FB-on, oké, vagy ha felhívják édesanyámat, oké, bár általában volna jobb dolgunk is, mint lényegtelen dolgokról csevegni... :) Öcsém épp egy hete hozta el ide bemutatni a barátnőjét, teljesen oké, semmi baj nincs azzal. De miért is kellene a honiaknak érdeklődni ezerrel? Nekem nincs dumakényszerem, soha nem hívok föl senkit, és ha valami fontos van, majd szólnak.

(#13) greenity válasza jimmy399 (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Értelek, én a baráraim körében éltem meg ilyet. Tényleg azt tudod csak tenni, hogy vagy folytatod így, ha infót szeretnél róluk, vagy nem hívod őket, de ők ezt nem fogják megérteni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) jimmy399 válasza greenity (#13) üzenetére


jimmy399
senior tag

Azt hiszem nem hívom őket, majd keresnek ha akarnak.

--- N/A ---

(#15) jimmy399 válasza ferensz (#11) üzenetére


jimmy399
senior tag

Igen, én is amíg otthon éltem, addig ezzel nem volt gond, hiszen napi szinten találkoztunk...

"Az ultimate ötlrt tényleg a társ megtalálása." - ott a pont. :K

--- N/A ---

(#16) Crystalheart válasza jimmy399 (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(#17) jimmy399 válasza Crystalheart (#16) üzenetére


jimmy399
senior tag

fáradt vagyok már, ezt nem értem...

--- N/A ---

(#18) Gergosz2 válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

ennyire nem szeretitek egymást vagy miért menekültök?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19) Crystalheart válasza Gergosz2 (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ki menekül? Csak ők menekültek úgymond, mert nem feküdt nekik a 60 évvel ezelőtti állapotokat idéző életvitel, sparhelt, a meleg víz - sőt a csapvíz - hiánya, a téli hideg, a kecskék, a magánélet hiánya, meg effélék, de talán leginkább édesanyám változatos, ortorexiával összefont depressziója. :) De most, hogy már elköltöztek, nem menekül senki sehova, nem utáljuk egymást vagy bármi hasonló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.