Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Legalábbis az én barátnőm ezt mondta nekem, hogy nem akarja elkezdeni, mert tuti izmos lesz tőle, és az csúnya ... bár ha modell style lefogy 20 kilóra, akkor lenne otthon instant súlyzóm ;]

Egyébként nem vagyok az izmos, sportos lányok híve, de azt utálom hallgatni amikor csak a sírás van a súly/plöttyedékség miatt, mert hogy nem plöttyedék, csak nincs magával megelégedve a szentem:)

[ Szerkesztve ]

(#2) Wictor válasza Jim-Y (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

"bár ha modell style lefogy 20 kilóra, akkor lenne otthon instant súlyzóm"

Júúújdegonooooosz... ;]

Nem szeressük az izmos nőket. A formás nőket szeressük.
Az átlagos méretű formás nőket.

[ Szerkesztve ]

(#3) JColee


JColee
őstag

Bakker, ahogy megnyitottam a linket, kiégett a retinám. Igazán tehettél volna oda egy figyelmeztetőt, hogy egészségkárosító hatása van. :((( :)

(#4) Jim-Y válasza Wictor (#2) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ámen

Egyik haverom viszont -velem ellentétben- csak az izmos, sportos nőket szereti, engem az ilyenek nem izgatnak, csak legyen megelégedve magával...

(#5) bubi92


bubi92
őstag

!!!!FIGYELEM GYENGE IDEGZETŰEK NE NÉZZÉK MEG A LINKET!!!! ;]

Nem mindegy ám, hogy mit értesz izmos nő alatt: Ilyet vagy egy szép formás lányt.

(#6) Gery15


Gery15
addikt

Figyelj, ha ilyen barátnőd lenne és veszekednétek akkor szkanderba gyorsan eldöntenétek. :DDD :DDD

Illetve fájna, ha megütne. :DDD Szóval nem szeressük az ilyesféle nőket. :(

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#7) cicafüles


cicafüles
csendes tag

Nemrég kaptam ez a linket az én drága cicusomtól.
Majdnem hanyatdobtam magam. Kell, hogy legyen rajtunk lányokon egy kis súlyfelesleg.:D

(#8) Mr.Csizmás válasza cicafüles (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vésztartaléknak, mi? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) cicafüles


cicafüles
csendes tag

vagyis inkább hanyatt dobtam magam. :D

(#10) cicafüles válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


cicafüles
csendes tag

persze :D

(#11) koshmar válasza bubi92 (#5) üzenetére


koshmar
őstag

Aztakurva, milyen combja van. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Eldobom az agyam. Komolyan.

Ha a férfi 10 éven keresztül edz és mondjuk szép nagyra nő, akkor:
"haha, lufi! allergiás némá felpuffadt! aznemizom csak fel van fújva!"

Ha a nő egy szobába lép a súlyzóval már azonnal NDK-s úszónővé változik.

(#13) művésznő4


művésznő4
csendes tag

A link!!! :Y:Y
Neeeeee :O:O:O

(#14) Mr.Csizmás válasza művésznő4 (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyúrunk vazze?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) művésznő4 válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Csak ha megígéred, hogy nem lesz utána ilyen "tömbcicim", mint a néninek...:(:( [link]

Bocsánat, ez nagyon OFF volt..:DDD

Úgy néz ki, mint valami néger Michelin baba, akit rosszul raktak össze!!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#16) rt06


rt06
veterán

szep izmos no is van (nyalcsurgatos szmajli)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17) művésznő4 válasza rt06 (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:K :K Ő tényleg nagyon csinos.

(#18) Mr.Csizmás válasza rt06 (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nyam nyam.... :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) mephi666 válasza rt06 (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

ejj, fonott kalácsot reggelizett? ;]

...ilyenkor szégyellem magam, hogy lusta vagyok, mint a disznó... sportolni kellene :B

#20: a felfújt testépítő nők valami undorítóak... :K van egy pont, amíg el lehet jutni az embernek cucc nélkül és általában meg lehet különböztetni, hogy ki az aki 20év edzéssel ért el valamit, vagy kokszolt ezerrel :K

ui: arról nem is beszélve, hogy a cucc nagyon gyorsan tönkrevágja a májat...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) darál0w válasza rt06 (#16) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a különbség csak annyi a 2 nő között, hogy ez nem testépítő. :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) D1Rect válasza darál0w (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Pont ez a lényeg.
Ilyen formájuk lesz a nőknek az edzéstől, nem "tömbcicis monstrumok" lesznek.

(#22) cicafüles


cicafüles
csendes tag

Erre a vidire csak annyit mondok, hogy akkor kérek egy jóóó tágas helyet, ahol tudnék ugráló kötelezni. :D
A 3-ból 2 gyakorlat menne, csak hely kéne a szobámban :D

(#23) D1Rect válasza cicafüles (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem találsz helyet ahol ugrálókötelezhetsz?

Na neeeee.

Tudod mit mondanak erre?
"Kifogás."

(#24) darál0w válasza D1Rect (#21) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#25) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) Zolás válasza cicafüles (#22) üzenetére


Zolás
addikt

Ugrálókötelezz a körúton, hátha lesznek sportos követőid :DDD
Ja és hely is akad dögivel ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27) cicafüles


cicafüles
csendes tag

Lehet erre azt mondani, hogy kifogás, de a szobám kicsi. :)
Amikor hullahoppozni akarok, akkor az asztalról le kell vennem mindent, hogy legyen elég hely.
Ugráló kötelezésnél meg félnék, hogy az alattunk lakó, feljönne, hogy mi van nálunk :D

[ Szerkesztve ]

(#28) cicafüles válasza Zolás (#26) üzenetére


cicafüles
csendes tag

Kedves vagy Zolás, akkor jöhettek velem ugráló kötelezni :D
Mr. Csizmás, Cicusom, te meg nagyon kuncogsz :)

(#29) Zolás válasza cicafüles (#28) üzenetére


Zolás
addikt

Oké megyek, de ha feltöröm a betont, ne ijedjen meg senki :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#30) cicafüles válasza Zolás (#29) üzenetére


cicafüles
csendes tag

:DD

(#31) P00By


P00By
nagyúr

Én sem akarok izmos lenni, az undi! :K :D

(#32) művésznő4 válasza Zolás (#29) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :DDD :DDD

(#33) Jim-Y válasza rt06 (#16) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jaja vannak, pl [link] , [link]

#27 cicafüles : 3 hónapig járj el Kettlebell edzésre, tanuld meg az alap gyakorlatokat, utána vegyél egy 8-12Kg-os golyót, ezzel otthon is tudsz edzeni, és kevesebb hely is elég (az alap gyakorlatoknak) mint egy ugrálókötél esetében.

[ Szerkesztve ]

(#34) Jim-Y válasza P00By (#31) üzenetére


Jim-Y
veterán

Asszem, pfúj de ocsmány dolog lenne elégedettebbnek lenni magammal(addal). Csak mert ha izmosabb vagyok, akkor egészségesebben is élek, ha egészségesebben élek akkor kiegyensúlyozottabb vagyok, ha kiegyensúlyozottabb vagyok, akkor a tanulás is jobban megy, ha a tanulás jobban megy, akkor a szüleim is elégedettebbek, ha a szüleim elégedettebbek akkor több pénzt kapok otthonról, ha több pénzt kapok otthonról, akkor jobban tudok upgradelni ... ki érti ezt :DDD

(#35) Zolás válasza művésznő4 (#32) üzenetére


Zolás
addikt

Nem ér kiröhögni, alig vagyok 140kg :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#36) rt06 válasza Jim-Y (#34) üzenetére


rt06
veterán

"ha izmosabb vagyok, akkor egészségesebben is élek"
vagy nem - es itt most ne is arra gondolok, hogy szetvered az izuleteidet, hanem azokra, akik elmennek gyurni, majd kijovetkor egybol gyujtanak is ra, emelle megesznek, megisznak minden szemetet

"ha egészségesebben élek akkor kiegyensúlyozottabb vagyok"
attol fugg, mit aldozol fel az egeszsegessegert, hisz tudjuk, alkohol, cigaretta, drogok es nok nelkul akar 120 evig is lehet elni.....de minek?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#37) Jim-Y válasza rt06 (#36) üzenetére


Jim-Y
veterán

Személyes példa: ha elkezdek edzeni, akkor valamiért (nem tudom hogy miért) jobban odafigyelek arra, hogy szemét kaját ne egyek, a cukros löttyöket leváltom ásványvízre, ezek zsigerből jönnek, nem elhatározásból. Ha ezeket megteszem, akkor kevésbé vagyok fáradt napjában, jobban tudok koncentrálni, stb.. Az egészségért a mekis kaját, és a cola, fanta stb.. áldozom fel:D

A cigiseket a mai napig nem ertem, hogy miért cigiznek, személy szerint undorító szokásnak tartom, mellesleg drága, védekezhetnek azzal, hogy függők lettek, és hiányolják a nikotint, de ez nem hat meg, mert egyáltalán minek kezdték el? Stressz? nincs 1000 féle más módja a stressz levezetésnek? hát persze hogy van ... Vagy egy olyan közösséghez tartoztak, ahol sok cigis volt, és kényelmetlenül érezték magukat ha ők nem cigiztek, de mindenki más igen?! Ha ilyen önbizalom hiányos, vagy csak szimplán hülye, akkor meg is érdemli, hogy rászokott.

Igazából a piával is így vagyok, jó az ha néha napján az ember felszabadulhat kicsit, és ezt piával éri el, de a "hetente bebaszok" elvvel nem értek egyet, sőt elvetem!

A nők persze jöhetnek minden mennyiségben, de erről nem hogy lemondani kéne, hanem a sport által még előnyökhöz is jutok ilyen téren^^

[ Szerkesztve ]

(#38) cicafüles válasza Jim-Y (#33) üzenetére


cicafüles
csendes tag

köszi az ötletet :)

milyen a Kettlebell edzés? ilyenről még nem hallottam.

(#39) Jim-Y válasza cicafüles (#38) üzenetére


Jim-Y
veterán

A Kettlebell egy 2007 óta Magyarországon is jelen levő sport, amit egy Girya nevű eszközzel (Kettlebell) kell végezni. Maga a sport az oroszoktól származik, ahol a parasztembereknek nem volt pénzük különböző eszközökre, ezért maguknak "hegesztettek" valamit. A kettlebell egy vasból öntött ágyógolyó szerű valami, aminek van füle, ezzel kell a gyakorlatokat végezni.

Az RKC rendszer, és Pavel Tsatsouline karolta fel a Girya-t és épített belő sport rendszert ami az egészséges mozgásokra, és a mélyizmok fejlesztésére törekszik. A helyesen kivitelezett gyakorlatok erősítik a törzs,hát,kar stb izmokat. Tulajdonképpen a test összes izma fejlődik, mivel itt a súlyt gyakorlat közben kontrollálnod kell (nem úgy mint a kondiban, ahol sok rögzített dologgal végzel feladatokat) ezzel elérve, hogy a mozgásban az összes izmod részt vegyen.

Maga a sport nem túl látványos, ellenben nagyon fárasztó, és pozitív hatással van az állóképességre, az általános fittnessre, valamint a rosszul működő izomcsoprtok korrigálására is. Igazából ránézésre nem lehet átérezni, hogy milyen ezt a sportot végezni, mert ahhoz legalább egyszer (de inkább többször, mert az elején még sok olyan gyakorlatot kell végezni, ami előkészíti a biztonságos feladatvégzést) ki kell próbálni.

most hirtelen ennyi jutott eszembe róla. Mára már nagyon sok instruktornál ki lehet próbálni a sportot, a város/ország területén több 100 helyen próbálhatod ki, hogy milyen is ez a dolog^^

(#40) Jim-Y válasza cicafüles (#38) üzenetére


Jim-Y
veterán

Igazából én próbáltam ki először, majd miután a barátnőm is leszűrte, hogy milyen pozitív hatással volt ez a dolog az életemre, plusz a szexuális életünkre is (nem mintha előtte rossz lett volna:D) azután ő is elkezdte űzni ezt a sportot. Igaz még csak 1 hónapja csinálja, de tetszik neki. Kezdetben (és pont itt kerül előtérbe a cikk témája) attól félt, hogy ez majd túlságosan megerősíti, na és erre reagált a fenti cikk, amit egy RKC istruktor fordított le angolról, hogy a nők izmai teljesen máshogy működnek. :)

(#41) albert8


albert8
addikt

Azér ez már túl durva
nem is értem minek :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#42) cicafüles válasza Jim-Y (#40) üzenetére


cicafüles
csendes tag

Köszi az infókat. :)
Bár van súlyzóm, de lehet kipróbálom a gyakorlatok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#43) Jim-Y válasza cicafüles (#42) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ehhez, ugye ahogy említettem, spéci súlyzó kell, edzésen persze van, adnak, külön is lehet venni, ha otthon is akarsz edzeni. Hogy el tudd képzelni, lefényképeztem az enyémet:

(#44) cicafüles válasza Jim-Y (#43) üzenetére


cicafüles
csendes tag

hány kilós? :)
ránézésre, elég nehéznek tűnik :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Jim-Y válasza cicafüles (#44) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ez egy 20 kilós.

Kezdetben a fiúk 12 kilóval kezdik (legalábbis az én edzőmnél) függetlenül attól, hogy ki hány kiló, mennyire izmos, sportolt e előtte vagy sem.. mert mégis csak súllyal dolgozunk, szóval amíg egy picit el nem sajátítja az ember a mozgást addig ezzel csinálja.

A lányok meg talán 6 kilóval .. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) cicafüles válasza Jim-Y (#45) üzenetére


cicafüles
csendes tag

Úúúúúristen :Y

Attól még kipróbálom. Legalább 6 kilóval kezdenék. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) brekes válasza JColee (#3) üzenetére


brekes
tag

Hát ez nagy :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.