Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#163) Hieronymus válasza bambano (#156) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...átfordítva az állítást: akinek viszont van pénze nagy abroncsokra, annak muszáj elfogadni az első rabló ajánlatot?"

Érvelési hiba.
Nem összefüggő dolgok között, hamis logikai kapcsolatot alkottál.
Attól, hogy én ki tudom fizetni a 300 ezer forintos téli gumigarnitúrát, nem kell megvennem azt.

A már megvásárolt jármű esetében viszont él a kötelezettséged, a gyártó -pontosabban a forgalomba helyezési előírások megtartására.
Csak az(ok) a kerékméret(ek) használható(ak), ami forgalmi engedélyben illetve a közúti forgalomba helyezési dokumentumban fel van sorolva. Bocsánat, az utóbbi magyar nevét nem ismerem.

Az én forgalmi engedélyemben csak egy kerékméret van felsorolva. Viszont a jármű forgalomba engedési okmányában egy másik méret is megengedett. Innentől én döntök a kettő méret között.
Februárban veszek egy garnitúra négy évszakos kereket. A téli és nyári közé optimális az átmeneti időszakban.
mert megengedhetem magamnak és növelem a közlekedés biztonságát késő ősszel és kora tavasszal.

Az előírásokat nem lehet átlépni. Csak azok a méretek használhatóak, ami megengedett.
Ha azt nem tudod megfizetni télen akkor ad el az autót vagy ne használd.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.