Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Mi a tarsasaggal anno Siofok-Fured-Keszthely-Siofok uton mentunk. Ugyan ismerosoknel szalltunk meg, de mint balatoni gyerek semmi keppen sem ajanlom a satrazast nyilt teruleten (azon kivul, hogy nem is biztos hogy engedett). Raboltak mar ki engem turazas kozben...

Kempinget nem javaslom, mert draga. Annyibol mar szallast is lehet talalni. Nem egy szallashely van, ahol akar csak a kertben egy satorverest is engednek.

De a kerdesedre visszaterve, ha nem akartok semmikepp sem szallast:
Siofokon egy olcso kemping.
Egy halas tó Siófok mellett a szabadban, ahol a lélek sem jár. A tavat elvileg eladták már évek óta egy új tulajnak, de én évekig jártam ide bográcsozni is társasággal. Mai napig nem szólt még senki sem, hogy ne lenne szabad az odajárás. En ezt valasztanam.
Kiláto, fuves placc. Szinten nem egy surun latogatott hely. Aludni egy satrat en lehet felvernek.
Egy villa, ahol altalaban fiatalokat szallasolnak el, vagy legalabbis csoportokoat. A tulajokkal eleg jol meglehet egyezni az arban, barmiben...ha erted hogy ertem.
Maskulonben az Aranyparton tobb idős ember is kiadja a házat, akár kopogni is érdemes lehet. Nem ordogtol valo, sokan csinaljak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.