Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Pontosabban a patkóbél gyullad be. Ez egy elcsökevényesedett szerv/bélrész, ahol valamikor még fűrágó korunkban a növényi rostokat elcsámcsogó baktériumok éltek.
Na most ha erre a jó kis, üres kéglibe befészkeli magát valami illetéktelen gonosz kis baci, abból lehet a gyulladás, és a patkóbelet szoktál eltávolítani (kicsi zsákutca szerű bél).
Szerintem mindenképp nézesd meg.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Daweee válasza szablya (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Az gáz lenne ha a patkóbelet vennék ki :D Amiről te beszélsz az a féregnyúlvány :)

(#3) anjani182 válasza Daweee (#2) üzenetére


anjani182
őstag

:DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) Szten Márs válasza szablya (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Amire gondolsz, ahogy mondták, a féregnyúlvány és konkrétan másodlagos immunszerv, mint pl a mandulák., nem pedig cellulózbontásra való az embernél.

JetiRulez: Egy "vakbélgyulladás" nem úgy zajlik le, hogy hónapok óta érzel valami nyomást ott. Nem egy idült valami.

[ Szerkesztve ]

(#5) JetiRulez válasza Szten Márs (#4) üzenetére


JetiRulez
őstag

Biztos? Muternál hosszú éveken keresztül jelen volt ez a nyomás, míg végleg begyulladt és ki kellett venni.
Úgy döntöttem megvárom a vizsgálattal azt a 6 hetet, amíg öcsém felépül. Utána helyettem is tud ügyelni a háztartásra.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) szablya válasza Daweee (#2) üzenetére


szablya
tag

Ja igen, bocs.
Más emlősöknél cellulózbontásra való. Ez, hogy mi immunszervként használjuk, csupán egy elterjedt feltételezés.
Ami biztos, az az, hogy régen, növényevő emlőskorunkban mi is cellulózt emésztettünk vele.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) nem_tom


nem_tom
őstag

Uh, csak most veszem észre, hogy írtál az esetemről. :DDD

Tényleg, majd írok is erről holnap egy blog bejegyzést! :))

(#8) JetiRulez válasza nem_tom (#7) üzenetére


JetiRulez
őstag

Jó. Ezt a cikket meg addig hagyjuk nyugodni, míg eljön az én időm. Remélem nem a vizsgák közben lesz ez.
A doki megerősítette két hete, hogy ez bizony vakbélgyanú, de csak akkor menjek, ha már szabályosan fáj.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Nekem gyerek koromban volt egy ilyen, de akkor nekem nem csak fájdogált, hanem úgy éreztem mintha Bruce Lee páros lábbal gyomron rúgott volna. Fetrengtem a fájdalomtól és üvöltöttem mint egy féreg, közben pedig vadul próbáltam jegelni akuval.

(#10) nem_tom


nem_tom
őstag

Na megírtam erről a blogomat. Nézzétek meg!

(#11) JetiRulez válasza nem_tom (#10) üzenetére


JetiRulez
őstag

Akkor ez a cikkem már értelmét is vesztette.Át is szerkesztem is majd.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) nem_tom válasza JetiRulez (#11) üzenetére


nem_tom
őstag

Át is szerkesztem is majd? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.